KAYSERİ Tüp Bebek Doktor Araştırması

Bende önce arzu hanımı düşünmüştüm sonra burda bi topikte baya olumsuz yorumları vardı yani olumsuz dediğim genelde suratsız oluşunda yakınmış millet. Önce işini iyi yapsın da önemli değil suratı diye düşünmüştüm. Sonra da geri vazgeçtim acaba daha çok mu stres yaparım diye. Öyle işte gel git yaşayıp duruyorum
Merhabalar öncelikle arzu hanım düşünmeyin derim suratsızlıkla alakalı değil yorumlar iyi bakarsanız ben ilk denememi arzuyla yaptım yani kişiye özel tedavi asla uygulanmıyor herkese aynı iğne ilaç ver gitsin yapıyor benim yumurta toplamadan sonra karnım şişti ağrım var diyorum bişey olmaz deyip transfer yaptı tabiki olumsuzdu çünkü su toplamıştı işlemden sonra araştırdım böyle bir durum olabilir mi bende dedim hayır alakası yok dedi bir test bir muayene bile yapmadı ikinci denememi de çağlar beyle yaptık pozitifti sonuç ve kişiye özel tedavi yaptı

İnşallah 🙏 Ben daha önce ana binasına bile hiç gitmemiştim. 3 ay önce Arzu hanım ile görüşmeye gittik. İlaçlı rahim filmi istedi. Çektirdim. Bir sorun yoktu tüpler açıkmış. Herşey çok güzeldi bende zaten bir problem yoktu. Eşimde sperm sayısı çok iyiydi fakat hareketlilik düşüktü. 3 ay bekledik ama olmadı. Adetin 2. Günü gittik. Tüp bebeğe karar verdi. Daha öncesinden orada yaptıran hiçbir tanıdıgım yok başkalarına ne ilaç verdi bilmiyorum ama gonalf 900 verdi. Hergün 150 vuruldum. Cetrotide verdi 4 kutu. Birde ovitrelle çatlatma iğnesi bunları kullandım. Sonra yumurta topladı 18 yumurtam toplandı 8 i olgunlaştı. 1 ini transfer etti 2 tanede dondurduk. :)
İnşallah tutar ama 2018 de gittiğimde ben arzuya aynı ilaçları ve dozu bile aynı şeyleri vermiş transfer yaparken hormonlarıma bile bakmadı transfer için uygun seviyede mi diye umarım güzel haberler alırsınız

Merhaba kızlar yakın zamanda kayseri de tüp bebek yaptıran ya da yaptıracak olan var mı? Hangi doktora gittiniz yada gideceksiniz?
Ben çağlar beyin hastasıydım çağlar bey gidince yine Acıbadem özge hanımla devam ediyorum tavsiye ederim bide doktorlarla gidip bi ön görüşme yapmanızı öneririm kulaktan dolma değilde birebir fikir edinebilirsiniz ben öyle yapmıştım

İnşallah tutar ama 2018 de gittiğimde ben arzuya aynı ilaçları ve dozu bile aynı şeyleri vermiş transfer yaparken hormonlarıma bile bakmadı transfer için uygun seviyede mi diye umarım güzel haberler alırsınız
İnşallah 🙏 sizinki tutmadı mı arzu hanımda kaçıncı gün embriyosuydu acaba ? Taze tranfermi dondurulmuş mu ?

Merhabalar öncelikle arzu hanım düşünmeyin derim suratsızlıkla alakalı değil yorumlar iyi bakarsanız ben ilk denememi arzuyla yaptım yani kişiye özel tedavi asla uygulanmıyor herkese aynı iğne ilaç ver gitsin yapıyor benim yumurta toplamadan sonra karnım şişti ağrım var diyorum bişey olmaz deyip transfer yaptı tabiki olumsuzdu çünkü su toplamıştı işlemden sonra araştırdım böyle bir durum olabilir mi bende dedim hayır alakası yok dedi bir test bir muayene bile yapmadı ikinci denememi de çağlar beyle yaptık pozitifti sonuç ve kişiye özel tedavi yaptı
Çağlar beyi çok duydum ya keşke gitmeseydi😢 o kadar çok yorum var ki artık tamamen kafam karışıyor. Hani nasipte varsa bişeyler vesile olur ama misal sizin yaşadığınız gibi göz göre göre de boş yere transfer yapma durumları da olabiliyor işte 🤦‍♀️
Gelir. Döngü opudan sonra kısa sürüyor. Kaç gün önce opu oldun?
Daha sıfırdan başlıcam işte 😅

X