Kayseri Şehir Hastanesi Perinatoloji Bölümüne Giden Varmı ??

Esoca38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
252
309
27
Merhaba tüp bebek tedavisi ile 3 üz hamile kaldım. Normal de bir özel hastanede kadın doğum doktoruna gidiyorum bugün tam 10 haftalık olduk. Kalp atışları vs normal ama her gittiğimde bende bir hastalık çıkıyor bugünde kan sonucuma göre guatr çıkmış. Doktorum sanırım vücudun üçüz gebeliğe el verişli değil bir yada iki tanesini sonlandırılması senin sağlığın için daha iyi olabilir dedi. Benim buna yetkim yok perinatoloji bölümüne gitmen gerekli ded detaylı şeyleri onlar sana söyler dedi. Kayseri şehir hastanesinde perinatoloji bölümüne giden varmı ? Önerebileceğiniz bir doktor vs yardımcı olabilir misiniz ? :KK43:

Hayirli olsun gebeliğiniz rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşllah 🤲
Ben fakultede fatma ozdemire gidiyorum cok.ilgili bir doktor tavsiye ederim
Şehir hastanesin bilmiyorum ordaki doktorlari

Rica ederim cnm😊 zaten fakültede ki özel muayene oluryorsun
Insallah saglikla hayirla gecirsin gebeligini cnm
Ay inşallah bende şehir hastanesi kadın doğuma randevu aldım kadın doğum yönlendiriyomuş perinatoloji bölümüne riskli gebelik diye kayıt açıyolarmış. İnşallah hayırlısı olur hakkımızda. 🙏

Ay inşallah bende şehir hastanesi kadın doğuma randevu aldım kadın doğum yönlendiriyomuş perinatoloji bölümüne riskli gebelik diye kayıt açıyolarmış. İnşallah hayırlısı olur hakkımızda. 🙏
Hayirli güzel haber alirsin cnm insllah 🥰bende yeni ogrendim gebeligimi insllah saglikla ilerler🤲 dualarina talibim cnm😊

Hayirli olsun gebeliğiniz rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşllah 🤲
Ben fakultede fatma ozdemire gidiyorum cok.ilgili bir doktor tavsiye ederim
Şehir hastanesin bilmiyorum ordaki doktorlari
Merhaba bana ayrıntılı ultrasonu fatma özdemire yaptır dedi özeldeki doktorum. Yrd dç galiba kendisi, ayrıntılı ultrason ücreti, muayene ücreti ne kadar acaba. Bir de fakülteden nasıl randevu alınıyor bilgi verebilir misiniz.

X