Kaza yaptıgım halde bi iyi misin demeyen sevgili ?

Komutan komutandır sizin üst rütbe sanmanız beni yalancı durumuna düşürmez o sizin kendi fikriniz çünkü ben konumda üst rütbe komutan gibi bir belirtme yapmadım
Konulara açık aramak icin girmiyorum aramaya kalksam çok açığınız var zaten taa ilk konunuzdan şuan ki konunuza kadar hatta aramaya da gerek yok herkes okuyor ve anlıyor

Mesela kaza yapıpta anne baba gelip arabaya binip gidilmeyeceği gibi

Rutbe sıralamasını merak etmeyin gayet iyi bilirim
Siz o konuda komutan komutan dediniz herkes üst rütbe komutan sandı ve oylede yazdin zaten öylede anlaşıldı
Ben üst rütbe de biri bunu yapmaz yaparsa da cezası ağırdır yapamaya cesaret edemez diye yazdım ısrarla hatta ban yedim o konuda

Bir sürü alıntılar oldu sizde sıkışınca üst değil zaten uzman dediniz uzman da komutandır ama komutan değildir askerler uzmanım diye hitap eder sadece iştimalar da komutan derler

Komutan diye bir yere yazın insanlarn aklina daha üst rütbe gelir uzman gelmez bilmem anlatabildim mi

Küçükken aileden sevgi görmeyerek yetişmiş kız cocukları sonra böyle oluyor. Sevgilinden ilgi beklentin yüksek olur ama erkekler hiçbi zaman annen olamaz, olmaz, onlar sadece kendine ne laf edildiğine bakar, çok uzaklar yani kadın ruhundan...bunu anlaman lazım

bence bu kadın ruhundan uzak olmak değil. psikologlar bangır bangır anlatıyor kimse çocukluk travmalarımızın yara bandır değil diye. çok doğru.
ben de erkek arkadaşıma annesi olmam, olamam.
zaten bu ilişkiyi anormalleştiriyor.
ben ne demek istediğinizi anladım bu arada, siz hatalısınız diye yazmadım. denk gelince kamu spotu gibi fikrimi iliştirdim sadece :)

Komutan komutandır sizin üst rütbe sanmanız beni yalancı durumuna düşürmez o sizin kendi fikriniz çünkü ben konumda üst rütbe komutan gibi bir belirtme yapmadım
Yapmasanizda öyle anlaşılmasına sebeb oldunuz bunu bir ben değil herkes öyle anladı siz uzman deyince aaaa uzman mis dendi

Peki ne oldu o uzman?? sevgilinizle görüşme durumunuz nasıl ?
Kaza zaten konu ne oldu? eve gittiniz sevgiliniz sordu mu yada konuştunuz mu ?

Uzman bir daha rahatsız etmedi bende sevgilime söylemedim engelledim zaten . Kaza konusunu açmamın sebebi sevgilim beni şımartsın istediğim için değildi . Eve gittim beni aradı ve hala sormadıgı için rahatsız oldum çünkü insan bi yabancıya bile refleks olarak ne oldu derdi . Telafi etti baya özür diledi hallettik bu konuyuda
Yapmasanizda öyle anlaşılmasına sebeb oldunuz bunu bir ben değil herkes öyle anladı siz uzman deyince aaaa uzman mis dendi

Peki ne oldu o uzman?? sevgilinizle görüşme durumunuz nasıl ?
Kaza zaten konu ne oldu? eve gittiniz sevgiliniz sordu mu yada konuştunuz mu ?

Belki o an o da kötü bir an geçiriyordu, kafasında bazı sorunlar vardı, bilemezsiniz ki; siz ona sordunuz mu nasılsın? diye. Tamam siz de o an kötü hissediyordunuz kendinizi ilgi istediniz ama karşı tarafın da durumunu bilemezsiniz. Sonradan telafi etmeye çalışmış işte.

Park yeri ararken en fazla 10 la 20 yle gidiyorsunuzdur zaten. Arkadan araba dokundursa ne olacak. Araba sürtülse ne olacak? Ben olsam ben de önce sana değil arabaya bakarım. Gereksiz dram yapmışsınız

Ben haklı bulmadım kusura bakmayın. Askerde olmasa haklisiniz ama askerde erkeklerin beyni normal çalıştığının yuzde 10 u kadar calisir. Bu bir gerçek aslinda. Algılayamamis olabilir, donup kalmis olabilir. Size haklı olduğunuzu söyleyip, özürler dilemiş. Ayrica soyle bir mantık var, kaza yapıp eve gidebildiginize gore demekki iyisiniz diye dusunmustur. Tabi düşünebiliyorsa o anda. Siz yine iyisiniz ben trafikte araçtan telde erkek arkadaşımla tartisiyordum, tir çarptı. Çığlık falan attim, birazda suruklemis araci. Telde sahit oldugu halde bana ohhh iyi oldu dedi. Birsey var mi diye bile sormadi.
Ilgi istemekte haklisiniz ama askerdeyken degil. Baska kotu huyları varsa o ayrı.
Sizinki bu olayın 3 katı falan yalnız. Umarım böyle bi adiliği yutmamissinizdir.

drama queenlik değil mi bu ya? hayat zor olmuyor mu böyle dünya etrafında dönsün diye beklerken? kaza da yaptım, gecenin bir yarısı fenalaşıp taksi çağırıp acile gittim. laf arasında söyledim karşıdakinin büyütmesine de izin vermedimbu mevzuları. minik bir kaza yaptım diye ortalığı ayağa kaldırmam gerekiyormuş demek ki. ayrıca başka bir arabaya çarpmamışsınızdır umarım. araç sahibini beklemeden tutanak tutulmadan öyle basıp gitmek arkadan çok küfür yemenize sebep olur.

Erkeklerin cogu umursamaz alisin buna. Ya oyle kabul edeceksiniz yada daha ilgili birini bulacaksiniz.

X