Kazen olsaydınız neler yapardınız?

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
2.243
5
Merhaba bayanlar, daha önce bununla ilgili konu açıldı mı bilmiyorumsositososito
Normalde hep bebeğimle ilgili konular,sorunlarla ilgili konu açardım ama aklıma geldi ...
Bu sitenin kazeni olsaydınız neler yapardınız?

Rengiyle oynardım,uyuz olduğum kişileri banlardım,kk kartının üç rengini çıkartırdım,renkleriyle fiyatları farklı bir şekilde yada kardeş erkekler kulubü kurardım,buradaki bayanların eşlerini,arkadaşlarını üye yapardım:)))
Peki ya sizler?

ben kazen olsaydım ondan daha sınırlı olurdum o kesın abı erkek geldı dıyenı banlardım hemcınsım gelmsı ne ıstıyorlar derım sıkayet edenı banlardım sonra sıteyı hergun farklı renge sokardım bıde sohbet kanalı degılde esımın oynadıgı oyunda gordum vetılıo dıye bısey mıkrofonla sohbet edıyorlardı ole yapardım sohbet kanalını :) kavga etıklerınde hıc degılse yuz yuze edrler hatunlar ıkıs aat yazcam dıye ugrasmazlardı

hımmm bi düşüneyim bakalım CADIARZU

sitede her yorum yapanın arkasından sırf gıcıklık olsun diye huzursuzluk yapanları süresiz banlardım.:1closedeyes:

sitenin rengini değiştirmezdim gayet iyi şutarafagitti

şimdilik aklıma gelenler bu kadar aklıma geldik sıra yazarım.

bu arada huzursuzluk yaratan kk kartlı ise kartınıda iptal eder süresiz banlardım.aklinialirimsmile

:acımasızüyesmiley:

ben kazen olsaydımmmm

cinsellik topiğini sadece pro üyelere özel yapmazdımm
uyuz oluyorum çünküü:umursamaz:

kk kartı daha ucuza satardımmm

Kendileri kazen degil editor oldu ama neyse onun yerinde olsaydım bu kadar kadınla baş edemezdim işi gayet zor

ben kazen olsaydım ondan daha sınırlı olurdum o kesın abı erkek geldı dıyenı banlardım hemcınsım gelmsı ne ıstıyorlar derım sıkayet edenı banlardım sonra sıteyı hergun farklı renge sokardım bıde sohbet kanalı degılde esımın oynadıgı oyunda gordum vetılıo dıye bısey mıkrofonla sohbet edıyorlardı ole yapardım sohbet kanalını :) kavga etıklerınde hıc degılse yuz yuze edrler hatunlar ıkıs aat yazcam dıye ugrasmazlardı

kaydirigubbakcemile3 iyi ki kazen değilmişsin yahu...

hımmm bi düşüneyim bakalım CADIARZU

sitede her yorum yapanın arkasından sırf gıcıklık olsun diye huzursuzluk yapanları süresiz banlardım.:1closedeyes:

sitenin rengini değiştirmezdim gayet iyi şutarafagitti

şimdilik aklıma gelenler bu kadar aklıma geldik sıra yazarım.

O dediğin kişileri kapıdan kovsan bacadan girerler:) banlanmak yetmez onlara..

ben kazen olsaydımmmm

cinsellik topiğini sadece pro üyelere özel yapmazdımm
uyuz oluyorum çünküü:umursamaz:

kk kartı daha ucuza satardımmm

Canım benim senin cinsellik topiğini okumana gerek yok çok şükür ama engin bilgilerini paylaşmak için diyorsan o ayrı tabiikaydirigubbakcemile3 sen başlı başına bir topiksin:1hug:

nıey ya kazen az once facedeydı dedım sneın konunu acmsılar lınkı verdım gelmeıs bakıyorumda daha :) kazen yerını bana ver tahtından ındırcem kazenı sımdıkbenıd ebanlarsa gorun :) haha

nıey ya kazen az once facedeydı dedım sneın konunu acmsılar lınkı verdım gelmeıs bakıyorumda daha :) kazen yerını bana ver tahtından ındırcem kazenı sımdıkbenıd ebanlarsa gorun :) haha

Kazen tahtını da ,bahtını da verse kabul edemem maalesef:akannehir
Bu kadar kadınla uğraşmaksempatiksalakcinni beni böyle yapar herhalde..

Teşekkür butonunu yeniden koyardım,siteye ağırlık verdiği içinmi ne kaldırılmıştı tam hatırlamıyorum ama şuanda sitenin öyle bir problemi yok herhalde..
Koca koca imzalar konulduğuna göre..

Ben bu gıcık misafirleri yok ederdim.Ama aslında bende ilk baştan misafir olarak girmiştim,konuları beğnip yüe olmuştum.Şöyle de yapabilir her konuyun ilk sayfası misafirler de görebilsin ama sonraki sayfaları tek yüeler tarafından okunabilsin.

Ben bu gıcık misafirleri yok ederdim.Ama aslında bende ilk baştan misafir olarak girmiştim,konuları beğnip yüe olmuştum.Şöyle de yapabilir her konuyun ilk sayfası misafirler de görebilsin ama sonraki sayfaları tek yüeler tarafından okunabilsin.

Evt canım,bende misafi olayına taraftar değilim...

Teşekkür butonunu yeniden koyardım,siteye ağırlık verdiği içinmi ne kaldırılmıştı tam hatırlamıyorum ama şuanda sitenin öyle bir problemi yok herhalde..
Koca koca imzalar konulduğuna göre..

imzaların herkese verilmesini sağlardımmmmkaydirigubbakcemile5 bendeolumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile5

şimdi bi kere bekara karı boşamak kolay. ama madem ahkam kesiyoruz, keselim bakalım.
bi kere daha mesafeli olurdum üyelerle. kazen mesafesiz demiyorum, ancak insanlara kızgınlığını onun kadar belli etmek dahi mesafeyi azaltıyor, benim buradan gördüğüm bu. çok daha despot ve ulaşılmaz biri olurdum, öyle msnden beni kimsenin didiklemesine müsade etmezdim. sorun mu var, mail atsınlar. cevaplarım cevaplamam bana kalmış. kazen kendisi de buranın demokratik bir ortam olmadığını söylüyor ancak buna karşı olan topicler kavga çıkıncaya kadar duruyor, ben buna müsade etmezdim. sitenin geneliyle ilgili karşıt görüş çıktığı anda dümdüz ederdim ortalığı. herkes ona göre davranmak zorunda kalırdı. sert açıklama falan da yapmazdım. açıkcası şu durumda, ben curlyi kazenden daha başarılı bir yönetici olarak görüorum burada. etliye sütlüye karışmadan görevini yapıyor gbi görünüyor burdan.

tabi bu benim tarafımdan görünenler. bilmediğim şeyler yüzünden kazen şu anki davrandığı gibi davranıyodur onu bilemem. ahkam kestik bitti :)

Edacım,çok güzel bir konu olmuş tebrik ederim:)Fikirlerimi düşünüp sonra yazıcam:eek:

X