KBB'ciye estetik olmak?

Milenayy

Hayat kısa,anılar uzun.
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
628
281
28
Arkadaslar uzun suredir burun estetigi dusunuyordum karar aşamasini da aştım,belki beni hatirlayanlar olur burda yine paylasim yapmistim. Simdi size yine birkac soru ile geldim. Bana yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkur ederim. İlk olarak; KBB ciye estetik olaniniz var mı? Devlet hastanesinde bir Kbb ciye olcam bu yaz. Calismalari fena degil ama yinede icimde bir kuşku var. Bu arada burnumda kemik egriligi de mevcut onunda duzeltilmesi lazim. Diger bir sorum da,ameliyati temmuz basinda olsam temmuzun sonuna dogru iyi olur muyum sinavim var sinava girecek kadar toparlanabilir miyim?? Tecrubeli arkadaşlar ne diyorsunuz:)

Arkadaslar uzun suredir burun estetigi dusunuyordum karar aşamasini da aştım,belki beni hatirlayanlar olur burda yine paylasim yapmistim. Simdi size yine birkac soru ile geldim. Bana yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkur ederim. İlk olarak; KBB ciye estetik olaniniz var mı? Devlet hastanesinde bir Kbb ciye olcam bu yaz. Calismalari fena degil ama yinede icimde bir kuşku var. Bu arada burnumda kemik egriligi de mevcut onunda duzeltilmesi lazim. Diger bir sorum da,ameliyati temmuz basinda olsam temmuzun sonuna dogru iyi olur muyum sinavim var sinava girecek kadar toparlanabilir miyim?? Tecrubeli arkadaşlar ne diyorsunuz:)
Bu doktorun branşına değil tamamen beceri ve tecrübesine bağlı bir şey. Sınav için o kadar Zaman yeterli merak etmeyin

Bu doktorun branşına değil tamamen beceri ve tecrübesine bağlı bir şey. Sınav için o kadar Zaman yeterli merak etmeyin
Hmm doktorumun 200 küsür ameliyatlik bir gecmişi varmış çoğunda da estetik yaptigini soyledi. O an gorsel istemek aklima gelmedi. Daha sonra instagram hesabina baktim cok fazla paylasim yapmamis,onlar fena degildi ama yaptiklarida erkek burnu hic bayan burnu gormedim. Bu hafta ici gidip gormek istesem olur mu kii?
Sinav icin de ozaman kuşku duymayacagim:)

Bu arada bu bir çalışması. Doğal bir erkek burnu olmuş. Diger calismalari da buna cok benziyor,neredeyse ayni. Acaba benimkini de mi boyle yapar,ben biraz daha kibar kavisli ucu hafif sivri istiyorum.

Eklentiler

• IMG_20180601_165122.png
    IMG_20180601_165122.png
    619,7 KB · Görüntüleme: 326
Yakın bir tanıdıgımız oldu memnun kalmadı hep keşke estetik cerrahına olsaydım dedi.İnşallah sizinki güzel olur.

Yakın bir tanıdıgımız oldu memnun kalmadı hep keşke estetik cerrahına olsaydım dedi.İnşallah sizinki güzel olur.
İnsallah bakalım.. Umarim pisman olmam.. arastirmalarim devam ediyor,iki plastik cerrahla gorustum dogru duzgun bakmadilar bile. Kbb doktoru ozenle muayene etti ilgilendi. Pozitif bir enerji aldim. Bu yuzdn bu karari verdim

yesmiko yesmiko Aynen size katılıyorum, estetik cerrahları tercih etmeli diye düşünüyorum 6 ay doktor araştırmış ve ameliyat olmuş biri olarak..
Kime ameliyat oldunuz? Ben iki estetik cerrahla gorustum ama istedigim gibi degillerdi. Kbb doktoru da ilgilendi ozenle muayene etti ameliyattan bahsetti uzun uzun. Belkide bu yuzden ondan olumlu enerji aldim.yine de icimde bir kusku var ya istedigim gibi olmazsa diye

Kime ameliyat oldunuz? Ben iki estetik cerrahla gorustum ama istedigim gibi degillerdi. Kbb doktoru da ilgilendi ozenle muayene etti ameliyattan bahsetti uzun uzun. Belkide bu yuzden ondan olumlu enerji aldim.yine de icimde bir kusku var ya istedigim gibi olmazsa diye
Ben İzmir de yaşıyorum doktorum Fahri Mola, instagramdan çalışmalarına bakabilirsiniz. Siz hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Bursa da oldu.Yani biraz kısmet işi bence bu.Bende kbb a gorusmeye gittim ve begenmedim yaptıklarını,estetik cerrahına düşünüyorum.

Bursa da oldu.Yani biraz kısmet işi bence bu.Bende kbb a gorusmeye gittim ve begenmedim yaptıklarını,estetik cerrahına düşünüyorum.
Hmmm. Bende yukariya gorsel ekledim sizce nasıl olmuş yani bir erkek burnu icin uygun gibi geldi bana. Banada öyle yaparsa olmaz degil mi?

Ankarada yaşıyorum. Biraz once baktım gayet basarili calismalari var doktorunuzun
Evet öyle biri işinin ehli bir doktor gerçekten.. Ekte fotoğraflarımı da göndereyim size, bu arada doktorumun kalıcı hikayeleri arasında yer alan '' iddalı olsun '' başlıklı videoda ki kişi de benim :)

Eklentiler

• 4A86B1F3-B162-450A-B792-EA198A66FC06.png
    4A86B1F3-B162-450A-B792-EA198A66FC06.png
    217,2 KB · Görüntüleme: 262
  • 83D738C2-533A-4308-A231-42D124C6B7D0.png
    83D738C2-533A-4308-A231-42D124C6B7D0.png
    245 KB · Görüntüleme: 266
Evet öyle biri işinin ehli bir doktor gerçekten.. Ekte fotoğraflarımı da göndereyim size, bu arada doktorumun kalıcı hikayeleri arasında yer alan '' iddalı olsun '' başlıklı videoda ki kişi de benim :KK70:
İddalı olmuş ama gercekten :) güle güle kullan çok hoş duruyor. Ben seninki gibi birsey istiyorum. Acaba benimkide ona dönüşür mü :KK70: benim burnum biraz daha uzun ve kemerli hem de eğri:KK43:

Eklentiler

• IMG_20180601_170608.jpg
    IMG_20180601_170608.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 270
İddalı olmuş ama gercekten :) güle güle kullan çok hoş duruyor. Ben seninki gibi birsey istiyorum. Acaba benimkide ona dönüşür mü :KK70: benim burnum biraz daha uzun ve kemerli hem de eğri:KK43:
Kavisi her doktor veremiyor, iyi düşün canım.. Maddi koşulları bilmiyorum ama imkan varsa özel bir hastanede estetik cerraha ol derim nacizane fikrim..

Mesaji yazdiktan sonra videoya da baktim gordum,mesaji duzenledim sonra. Kendi resmimi felanda koydum :)
Sizin degisiminiz cok radikal ve guzel olmuş doktorun ellerine sağlik :) umarim bende bi karar verebilirim
Evet gördüm gördüm gördüm resmini :KK66: Çok teşekkür ederim, darısı başına inşallah :)

Evet gördüm gördüm gördüm resmini :KK66: Çok teşekkür ederim, darısı başına inşallah :)
İnsallah :) Aslinda bu ameliyati bu yaz olup aradan cikarmak istiyorum cunku eylul ayinda calismaya basliycam ailemden uzakta olucam firsat bulamiycam 1 sene boyunca. Sonraki yaza kalcak. Bu zamana kadar hic cesaretimi toplayamamistim. Hazir simdi cesaretimi de toplamisken olayim istiyorum. Ama işte suan maddi olarak pek hazir degilim,Ankarada cok iyi doktorlar var fakat en az 7-8 bin lirayi gozden cikarmak gerekiyor

X