Kecioren bolgesinde dogum icin hastane tavsiyeleriniz

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.397
15.712
Merhaba ..
Aslinda genel olarak da ankara genelinde keciorenden cok uzak olmayan yerlerden de doktor ve hastane tavsiye alabilirim..
Fiyat olarak ve kalite olarak nereler icin iyi diyebilirsiniz burdan aldigim hastanelerle gorusucem

Merhaba ..
Aslinda genel olarak da ankara genelinde keciorenden cok uzak olmayan yerlerden de doktor ve hastane tavsiye alabilirim..
Fiyat olarak ve kalite olarak nereler icin iyi diyebilirsiniz burdan aldigim hastanelerle gorusucem
Özel hastanemi istiyorsun yoksa devlet mi ?

Ozel dusunuyorum annemler burda degil onlar gelene kdr yanimda esim dursun istiyorum devlette almiyorlar esi odaya diye biliyorum
Bende almıyolar diye biliyorum ama etlik zübeyde hanım kadın doğum var.Neredeyse benim çoğu çevrem orda doğum yaptı çok beğeniyorlar.

Veyatta Batıkentte Özel bilgi hastanesi var.Selçuk Arslan benim doktorum canım kendisine bebek için gittim.

Bende almıyolar diye biliyorum ama etlik zübeyde hanım kadın doğum var.Neredeyse benim çoğu çevrem orda doğum yaptı çok beğeniyorlar.

Veyatta Batıkentte Özel bilgi hastanesi var.Selçuk Arslan benim doktorum canım kendisine bebek için gittim.
Aslinda zubeyde hanima gidiyorum muayneye ama cok kalabalik ya beni korkutuyor bu hali ..
Tamam oraya bakiyim ben tesekkur ederiim

Aslinda zubeyde hanima gidiyorum muayneye ama cok kalabalik ya beni korkutuyor bu hali ..
Tamam oraya bakiyim ben tesekkur ederiim
Orası öyle baya bi kalabalık ama yapacak birşey yok neresi daha iyiyse orada yap doğumunu

tek benim daha yeni zaten 7. haftadayız normal dogum dusunuyorum ama sezeryanada cok uzak degilim:) ilerleyen zamanlarda bakalım ne olucak
Daha çook varmış canım senin doğuma o zamana bulursun iyi bir doktor.

Allah hayırlıca doğurup büyütmeyi nasip etsin.

Normal doğum tafsiye ederim zor durumda kalırsan zaten sezeryan yaparlar

Bilgiyi kesinlikle önermiyorum normal isterseniz bi bahane bulup sezeryana alıyolar... Özel keçiören Hastanesinde orhan hoca var bir çok yakınım onu çok öneriyo... Özel ortadoğu Hastanesi var yenimahallede Hastaneyi ben çok sevmedim ama hasan kafalı çok iyi tus da türkiye 2. Si hacettepeden 1.likle mezun... Lokman hekim hastanesini de çok öneriyolar... Devlet olarak ben yenimahalle devlet Hastanesine gidiyorum ve çok memnunum hem çok temiz hem ilgililer hem de her devlette odalar 4 5 kişilikken orada sadece 2 kişilik

o civardaki hastaneler bir tane keciören hastanesi . fiyatlar gecen yıl 2000 ne yakındı . lokman hekim etlikte oda oda 2000 civarıdır simdi. genelde bazı doktorlar ilk sana normal dogum diyorlar zaman olmayınca direk sezeryan alıyorlar. lokmanda elif terzi ilgili . ama kalabalık keciören de azeri bir doktor vardı yeni baslamıstı . normal dogum yaptırırz demişti iyidide. ama belli olmaz tabi.

Bende Lokman Hekim Hastanesinde doğum yaptım elif hanımdı doktorum senin çatın dar dedi direk sezeryana alalım dedi, o kadar çok istiyordumki normal doğumu. bişey de diyemedim oldum sezeryan, sonra çocukta solunum sıkıntısı çıktı dediler sevk ettiler, çocuk farklı bir hastanede ben farlık bir hastanede, çok sıkıntılı günler geçirdim. lokman hekimde yenidoğan ünitesi yok, çocukta sıkıntı olsa hemen sevk ediyorlar paranızla rezil oluyorsunuz yani. ben kesinlikle ne lokman hekim hastanesini nede elif terziyi öneriyorum. devlet hastanesinde yapın orada yapacağınıza çok daha iyi. en azından çocuğunuz yanınzda olur.

X