Kedi kumu önerisine ihtiyacım var

Savagequeen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
34
11
22
Merhaba kedim için mırmır topaklanan kum kullanıyordum ancak son zamanlarda çok bozdu kokuyor, dağılıyor ve kum kısa zamanda kullanılamaz hale geliyor. Kokuyu tolere eden ve kolayca topaklanan bir kuma ihtiyacım var.. Önerilerinizi bekliyorum🌸

Sanicat marsilya sabunluyu tavsiye edebilirim bir sure kullandim elimdekiled bitsin yine alacagim. İnce taneli pisi pisi kumlari suan elimde, pisi pisiyi de neredeyse 5 yildir kullanirim kedime.

Sanicat marsilya sabunluyu tavsiye edebilirim bir sure kullandim elimdekiled bitsin yine alacagim. İnce taneli pisi pisi kumlari suan elimde, pisi pisiyi de neredeyse

Sanicat marsilya sabunluyu tavsiye edebilirim bir sure kullandim elimdekiled bitsin yine alacagim. İnce taneli pisi pisi kumlari suan elimde, pisi pisiyi de neredeyse 5 yildir kullanirim kedime.
Teşekkürler mutlaka deneyeceğim 🙏🏻

Sanicat marsilya sabunlu kumu 2 yıl kadar kullandık. Çiş kokusunu güzel saklıyor ama kendine has bi garip sabun kokusu var. Bir müddet sonra o kokudan rahatsız olduğumu farkedip vanilya-mandalina olan çeşidini denedim. Topaklanma performansı aynı, kokusu daha iyi. Vanilya mandalina çeşidini tavsiye ederim :super:

Sanicat marsilya sabunlu kumu 2 yıl kadar kullandık. Çiş kokusunu güzel saklıyor ama kendine has bi garip sabun kokusu var. Bir müddet sonra o kokudan rahatsız olduğumu farkedip vanilya-mandalina olan çeşidini denedim. Topaklanma performansı aynı, kokusu daha iyi. Vanilya mandalina çeşidini tavsiye ederim :super:
Ben de mırmır markasında sabunlu kullanmıştım koku değişik bir hal alıyordu bu öneri iyi oldu teşekkürler🧡

mırmır çok bozdu bende ilk aldığımda memnun kaldım sonraları bir kötüleşti.reflex aktif karbonlu kullanıyorum biraz dağılıyor ama koku tutması iyi.pisipisi ince taneli çok patiye yapışıyordu ama topaklaşması çok başarılı.

mırmır çok bozdu bende ilk aldığımda memnun kaldım sonraları bir kötüleşti.reflex aktif karbonlu kullanıyorum biraz dağılıyor ama koku tutması iyi.pisipisi ince taneli çok patiye yapışıyordu ama topaklaşması çok başarılı.
Çok sağol önerin için🙏🏻 Reflex aktif karbonlu'nun hangi çeşidini kullanıyorsun?

Makul fiyat aralığında sürekli yenisini deneyip fakat geri döndüğüm tek kedi kumu Quik oldu. 2 senedir kullanıyorum.

Burada hazır kedi konusu varken sorayim bende 😊
Kedilerinizin tuvaleti nerede duruyor ?

Burada hazır kedi konusu varken sorayim bende 😊
Kedilerinizin tuvaleti nerede duruyor ?
Ben o konuda şanslıyım mutfağın küçük kapalı bir balkonu var orası kedimin odası oldu maması, suyu, tuvaleti orada duruyor bizim için çok rahat. Tabi dezavantajı da var kum kötü olunca yahut temizlemeyi unutunca koku direkt mutfağa geliyor...

X