Kedi kumu önerisine ihtiyacım var

Biz tuvaletin iç kapısı kapattık. Lavabonun kapısı devamlı açık duruyor, istediği gibi girip çıkıyor. Koku, dağılma sıkıntımız yok ancak kum istediği kadar dolu yada temiz olsun ön ayakları kum kabına sıfır durup tam girişine işeme gibi bir huyumuz var onu çözemiyoruz :)

Biz tuvaletin iç kapısı kapattık. Lavabonun kapısı devamlı açık duruyor, istediği gibi girip çıkıyor. Koku, dağılma sıkıntımız yok ancak kum istediği kadar dolu yada temiz olsun ön ayakları kum kabına sıfır durup tam girişine işeme gibi bir huyumuz var onu çözemiyoruz :)
Kötüymüş🙈 Tuvalet eğitimini nasıl vermiştiniz ve ne süredir sizinle kediniz?

Kızım 3.5 yaşında. 2 aylıktan beri birlikteyiz. Tuvalet eğitimine anne yanında başlamıştı beraber çalıştığımız zamanda da hızla öğrendi hiç kaza geçirmedik :super: Doğum yaptıktan sonra yavrularıyla birlikte kullanmaya başladığı dönemde ortaya çıktı aslında bu takıntı sonrasında değişmedi.

Kızım 3.5 yaşında. 2 aylıktan beri birlikteyiz. Tuvalet eğitimine anne yanında başlamıştı beraber çalıştığımız zamanda da hızla öğrendi hiç kaza geçirmedik :super: Doğum yaptıktan sonra yavrularıyla birlikte kullanmaya başladığı dönemde ortaya çıktı aslında bu takıntı sonrasında değişmedi.
Yaa yavruları da oldu demek çok güzel bir histir heralde. Değişik bir durummuş ben de daha küçüktür belki diye düşünmüştüm. Belki yine de tekrar tuvalet eğitimi gibi öğretmeye çalışsanız düzelebilir..

Merhaba kedim için mırmır topaklanan kum kullanıyordum ancak son zamanlarda çok bozdu kokuyor, dağılıyor ve kum kısa zamanda kullanılamaz hale geliyor. Kokuyu tolere eden ve kolayca topaklanan bir kuma ihtiyacım var.. Önerilerinizi bekliyorum🌸
proline lavantalı.Marsilya sabunu ile pudralı hiç bir işe yaramıyor ama lavantalısı garip bir şekilde kokuyu kesiyor ve güzel topaklanıyor.Birde ben her temizlediğimde kutunun dibine karbonat döküyorum.Hem zararsız hemde koku önleyici.

Biz Clean Paw kullanıyoruz, topaklanan ince kumlardan. Bir sorun da yaşamadık yıllardır. Fiyat olarak da diğer topaklananlara göre biraz daha uygun. Ama her yerde olan, bilinen bir marka mı, emin değilim.

Şubat başında yavru kedim geliyor hiç tecrübemiz yok. kum konusunda kararsız kaldık verecek ailenin önerdiğini araştırdık yorumları beğenmedik toz uçurmayan topaklanan bir marka istiyoruz. lindo cat sabunluyu önermişti.

Şubat başında yavru kedim geliyor hiç tecrübemiz yok. kum konusunda kararsız kaldık verecek ailenin önerdiğini araştırdık yorumları beğenmedik toz uçurmayan topaklanan bir marka istiyoruz. lindo cat sabunluyu önermişti.
Adı üzerinde " kum " sonuçta
hiç tozsuz olacak diye hayal etmeyin 😊

Banada içeriği kaliteli olan mama önerirmisiniz lütfen whiskas alıyodum hem yaş hem kuru olarak ama market maması, içeriği iyi değil diye yorumlar okudum, hemde yavrum çok zayıf 😒

Hem fiyatından hem de kalitesinden memnun kaldığım tek kum Quick vardı o da bütçemi aştı, şimdi Paticat'i keşfettim, fiyat=performans ürünü hatta Sanicat'ten bile iyi diyebilirim(fiyat performans olarak)

Merhaba kedim için mırmır topaklanan kum kullanıyordum ancak son zamanlarda çok bozdu kokuyor, dağılıyor ve kum kısa zamanda kullanılamaz hale geliyor. Kokuyu tolere eden ve kolayca topaklanan bir kuma ihtiyacım var.. Önerilerinizi bekliyorum🌸
Ben magicsand kullanıyorum. Koku ve topaklanma konusunda memnunum ancak tozutuyor biraz. Bide kumun içine karbonat döküyorum ben

X