Kedi medi yok.

Allah razı olsun. Bi can kurtarmışsınız yüz bin kere allah razı olsun. Bende bi kedi annesiyim. Azıcık durgun görsem içim parçalanıyor. Normalde koltuklarımı yırtıyor diye oturma odama almıyordum biz yokken. Artık orayı da açtım yeter ki kızım rahat etsin. Arabaya binmeyi sevmiyor o yüzden veterineri eve gelmeye ikna ettim. Nasıl kiyabiliyorlar aklim almiyor

Ne iyi olmuş .Kurtarmışsınız miniği o cadının elinden.Her şerde bir hayır vardır.Oraya gitmemiş olsaydınız zavallı can sürünecekti.Allah sizinle olsun.

Yargılamak mi? Aksine tebrik edilecek insansınız. Kaç kişi bir cana merhamet duyuyor ki artık? Hele ki onca derdiniz arasında birde sağlığı ile ilgilenip veterinere götürmüşsünüz. Yüreğinize sağlık.

Siz kediyi istemişsiniz, oda vermiş. Bitmiştir. Kacirmadiniz ya. Ayrıca oraya gittiği zaman yaşayacağı mutsuzluğu düşünmek bile içimi acıtıyor. Benim papağanim var, yemin ederim evde ne yemler hazırlıyorum, azıcık kilo almış görsem mutlu oluyorum. Bu nasıl vicdan? Asla ama asla vermeyin, o önce saygıyı, sonra merhameti öğrensin.

Ay cok tatlisiniz cok takdir ettim sizi.o kedicik simdi cok huzurlu yaninuzda.okurken icim acidi ama nasil sevaba girdiniz bir bilseniz.sakin vermeyin o ruh hastasina.muhatap almayin olmayin da.cahille ugrasilmaz demisler.cok cok mutlu olun insallah.kedicigide oksayin bolv bol.

X