Kedilerim beni umursamıyor. Kedi anneleri yardım :)

Ya ben çok iyi biliyorum bu durumu, işten geliyoooor, çabucak bir öpücük verip bana(sus payı), benim patili kumayla öpüşüyorlar, koklaşıyorlar, ondan sonra sıra bana geliyor. :KK53:

Aynı aynı :KK45:

Cadı da ona çok düşkün. O çağırınca koşup geliyor bana hiiiiç bakmıyor. Dişi kediler erkeklere daha düşkün oluyorlar galiba

Evet dedikleriniz doğru, ikinci kedimi aldığımda tam olarak böyle olmuştu ama bir kediyle baş etmek kolaydı şimdi 2 tane kedi istemeyince korktum biraz. Gerçekten çok kötü tıslıyorlar. Sağolun.

Anladım biraz alıp odada onunla oturayım, diğer kediler biraz gözlem yapsınlar. Bana da saldırırlar diye çok korkuyorum. Peki 3. küçük kediyi il dışındaki evime götürsem ve 7-8 ay sonra mezun olunca getirsem, hem o zaman büyümüşte olur, alışmaları daha kolay olur mu?

Bence ayırmayın. Yavruyken bir an önce alışsınlar. Yetişkin yeni gelen kediyi daha zor kabullenir eskiler. İllaki üçüne de bakacaksanız biran önce alıştırın.
Tıslaşma kavga durumunda hiç müdahale etmeyin. Onlar hakim kediyi seçecekler öyle. Biri hakimiyetini diğerlerine kabul ettirecek.

Sadece gerçekten birbirlerine zarar verecekleri boyutta ayırın.

Pamuk sonra geldi. Bizim evimizde iki erkek kedi vardı ozaman. Ne kıyametler kavgalar koptu. Sonra hepsi dost oldu.

Bizimkisi 3 ayda kabullendi. Huzursuz olmalari normal. Tanistirin direk. Zamanla alisirlar.

Alıştırmaya başlayacağım yarın akşamdan itibaren, her gün 1, 2 saat salonda üçünü bir tutacağım bakalım ne yapacaklar. Onları yanlız bırakmam doğru olur mu acaba, döverler mi sıkıştırırlar mı bilemiyorum. Benim de orada olmam lazım ama ne zamana kadar tabii. Keşke ilk gün balkona tıkmasaydım, korktum işte. Teşekkür ederim...

Bence ayırmayın. Yavruyken bir an önce alışsınlar. Yetişkin yeni gelen kediyi daha zor kabullenir eskiler. İllaki üçüne de bakacaksanız biran önce alıştırın.
Tıslaşma kavga durumunda hiç müdahale etmeyin. Onlar hakim kediyi seçecekler öyle. Biri hakimiyetini diğerlerine kabul ettirecek.

Sadece gerçekten birbirlerine zarar verecekleri boyutta ayırın.

Pamuk sonra geldi. Bizim evimizde iki erkek kedi vardı ozaman. Ne kıyametler kavgalar koptu. Sonra hepsi dost oldu.

Çok teşekkür ederim, bilmiyordum. O zaman ayırmam asla. Ne kadar teşekkür etsem az

Eşya değiştirin aralarında ,örtü yatak gibi önce birbirlerinin kokusuna alışsınlar sonra kısıtlı tanıştırırsınız ,
Birde kısırlaştırın yoksa evde nüfus 3 ten 15 e çıkar aniden :)
Kısırlaşan sizi daha çok sevecek ,daha sakin olacak ama o yüksekten aşağı atmalar bitmez

Ben yeni kedi getirdiğimde birlikte oyun oynattim. Sopaya püskül bağladım salladım normalde tıslayan kediler bi anda unuttular birbirini ve asla bi baktılar birlikte oyun oynuyorlar ve 1 saat sonra kucak kucağa uyudular

Konu sahibi kedileriniz tekirmiş ne güzel. Valla kimse kusura bakmasın ama ben her türlü cins hayvana kesinlikle karşıyım. Bir kere bu hayvanlar doğal değil. Çeşitli gen oyunlarıyla, çiftleştirmelerle elde ediliyor ve üretilip satılıyor. Bu hayvanlar kesinlikle kısırlaştırılmalı ve üretimleri durdurulmalı. Yok Scottist Foldmuş yok Bristish bilmem neymiş. Ben hiç de sevimli bulamıyorum şahsen.. İnsan müdahalesiyle üretilmemiş,güzelim sevimli hayvancıkların suyu mu çıktı?

Konu sahibi kedileriniz tekirmiş ne güzel. Valla kimse kusura bakmasın ama ben her türlü cins hayvana kesinlikle karşıyım. Bir kere bu hayvanlar doğal değil. Çeşitli gen oyunlarıyla, çiftleştirmelerle elde ediliyor ve üretilip satılıyor. Bu hayvanlar kesinlikle kısırlaştırılmalı ve üretimleri durdurulmalı. Yok Scottist Foldmuş yok Bristish bilmem neymiş. Ben hiç de sevimli bulamıyorum şahsen.. İnsan müdahalesiyle üretilmemiş,güzelim sevimli hayvancıkların suyu mu çıktı?

Sizin düşünceniz saygı duyarım. Ben tam 10 sene bir sarman kediye baktım ve geçen ay kaybettim hala ağlıyorum.

Beyaz olanı annesi kabul etmemiş okadar zayıf ve küçüktü ki aldığımda, veren doktor bayan bende kalırsa ölecek ilgilenemiyorum evde başka kedi ve köpeklerim de var zaten bütün gün yalnızlar diye diye 15 kiloluk bir mama karşılığında verdi bana.

Diğeri de british evet. Ben de scottishe karşıyım. O yüzden bunu tercih ettim ve çok da sağlıklı şükürler olsun. Bunu da birinden anne altından sahiplendim petshoptan değil.

Sonuçta evet cinsler ama bu hayvancıklar da varlar ve hayattalar. Herkes sizin gibi düşünürse kim bakacak bunlara? Cinsler diye ölsünler mi?

İran, ankara, van gibi cinsler üretim değildir ayrıca.

Bu da kaybettiğim sarmanım. 10 yıl beraber yattık kalktık hep.

Bir de sokaktan hamileyken yaralı bulup ameliyat ettirdiğim bir smokin var. 1F77D06C-1D61-48E8-963B-B47567807F4B.jpeg
B8EA3E7C-0D08-44F1-9097-BC580A132701.jpeg
7E8E5A46-5B31-45D4-A17C-BD967129C819.jpeg

Sizin düşünceniz saygı duyarım. Ben tam 10 sene bir sarman kediye baktım ve geçen ay kaybettim hala ağlıyorum.

Beyaz olanı annesi kabul etmemiş okadar zayıf ve küçüktü ki aldığımda, veren doktor bayan bende kalırsa ölecek ilgilenemiyorum evde başka kedi ve köpeklerim de var zaten bütün gün yalnızlar diye diye 15 kiloluk bir mama karşılığında verdi bana.

Diğeri de british evet. Ben de scottishe karşıyım. O yüzden bunu tercih ettim ve çok da sağlıklı şükürler olsun. Bunu da birinden anne altından sahiplendim petshoptan değil.

Sonuçta evet cinsler ama bu hayvancıklar da varlar ve hayattalar. Herkes sizin gibi düşünürse kim bakacak bunlara? Cinsler diye ölsünler mi?

İran, ankara, van gibi cinsler üretim değildir ayrıca.

Bu da kaybettiğim sarmanım. 10 yıl beraber yattık kalktık hep.

Bir de sokaktan hamileyken yaralı bulup ameliyat ettirdiğim bir smokin var.Eki Görüntüle 2301464
Eki Görüntüle 2301465
Eki Görüntüle 2301467
Benim şahsi düşüncem şu. Şu anda yaşayan cins hayvanlar için bir şey yapamayız elbette. Sonuçta bir şekilde dünyaya gelmişler. Elbette onlara bakacağız. Ama bundan sonra cins hayvan olmamalı. Bütün cins hayvanlar(Ankara kedisi Van kedisi vb. bahsetmiyorum, onlar üretim değil) kısırlaştırılmalı ve cins hayvan üretimi tamamen durdurulmalı. Tabi ki bu dediklerimin olması çok zor çünkü emperyalist ülkeler bundan çok büyük paralar elde ediyorlar. Ben sizin gibi insanlara kızmıyorum yanlış anlamayın.Benim öfkem bu hayvanları üretenlere.

Alıştırmaya başlayacağım yarın akşamdan itibaren, her gün 1, 2 saat salonda üçünü bir tutacağım bakalım ne yapacaklar. Onları yanlız bırakmam doğru olur mu acaba, döverler mi sıkıştırırlar mı bilemiyorum. Benim de orada olmam lazım ama ne zamana kadar tabii. Keşke ilk gün balkona tıkmasaydım, korktum işte. Teşekkür ederim...
Dövebilirler sonucta bir yabancı.. ama zamanla alisirlar birbirlerine yapacak bisey yok.

X