Kedim kayboldu 😭

Benim cimcime kızım yarı açık camdan atlayıp mahalle turu yapıp gelmiş. İşin garibi biz her sokağı dip köşe aradık. Neredeydi, nasıl göremedik bilmiyorum. 36 saat boyunca dışarıda kalıp da sokak köpeklerine yem olmamasına, diğer kedilerin saldırısına uğramamasına hem hayret ettik hem çok sevindik.

Mama ve kumu zaten dışarıya bırakmıştık. Burada bir arkadaş yazmıştı diğer sokak kedileri getirir onu evine diye. Gerçekten öyle olmuş sanırım. Biz tekrar aramaya çıkmıştık, iki kedinin miyavlamasını duyduk bahçemizde. Baktık bir sokak kedisi, diğerini de öyle sandık. Çalıyı bir kaldırdık ki benim miniğim orada yatıyor. 🥹

Dünyalar benim oldu. 💕 Gerçekten bir musibet bin nasihatten iyidir derler ya. Bu da bana büyük bir ders oldu. Meğer benim prenses kızımın içinde bir panter yatıyormuş. Hem camlara önlem alacağım hem de GPS’li tasma takacağım boynuna. Çipi var ama onlarda GPS yok, bu yüzden bulmak için işe yaramıyor. GPS’li tasma kullananlar varsa yorum bırakabilirlerse çok sevinirim hatta.

Biz banyomuzu yaptık mis gibi olduk. Genel durumu gayet iyi ama ne olur ne olmaz yarın bir kontrole gideceğiz veterinerimize.

Burada iyi dileklerini ileten, kızım için endişelenen, güzel haberlerini bekleyen, dua eden herkese ayrı ayrı yürekten teşekkür ederim. Bu da size teşekkür fotomuz olsun KK teyzeleri. 😍 Hepinizi öpüyoruz.
Hem kocaman çok şükür hem de kocaman maşallah!

Minik yavrunuza kavuşmaniza Cok sevindimm.🙏Allah ins bir daha böyle bir acı yasatmasin🙏♥️sizin gibi kendisini seven ve önemseyen bir annesi olduğu için de çok şanslı ☘️

X