Kedisi astım olan var mı

Liveyourlife_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
238
104
Merhaba benim 4 yaşında siyam kedim var. Bir aydır ara ara öksürür gibi bişey yapıyo. Önce tüy kusmaya çalışıyo sandım kedi çimi falan aldım tüy kustu ama o hareketi hala yapıyo. Veterinere götürücem ama yinede sormak istedim kedisi astım olan var mı belirtiler nelerdi acaba astım olabilir mi diye düşünüyorum

Merhaba benim 4 yaşında siyam kedim var. Bir aydır ara ara öksürür gibi bişey yapıyo. Önce tüy kusmaya çalışıyo sandım kedi çimi falan aldım tüy kustu ama o hareketi hala yapıyo. Veterinere götürücem ama yinede sormak istedim kedisi astım olan var mı belirtiler nelerdi acaba astım olabilir mi diye düşünüyorum
Olabilir canım da veterinere götür hemen

ya kıyamam bir baktırın buraya da yazmayı unutmayın olur mu . kedim var benimde içim acıdı mesajınızı okuyunca geçmiş olsun ponçike ♥♥♥

merhaba, benim kedimde astım var.Kedilerde Astım - Suzi'nin Astım Süreci | suzionline bu linkten bir inceleyin, astımlı kedinin öksürüğü bu şekilde oluyor. veterineriniz bi röntgen çekti mi? röntgende hemen belli oluyor

Merhaba, soruyu geç gördüm ama bende suzionline'ı önermeye geldim. İki kedili bir kadın ve bir kedisinde astım var. Hem instagramdan takip edebilir hem de blogunu okuyabilirsiniz.
Tüyü kadar ömrü olsun kedinizin🙏

X