Kendi kafamda kurduklarım yüzünden mutsuzum

miamiaben

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2021
5
1
30
Hanımlar merhaba. Ben yaklaşık 8 ay önce bir ilişkiye başladım. Aslında ilişkimin başlangıcı hem benim hemde diğer taraf için sürpriz oldu. Kendisi tanıdığım ancak samimi olmadığım bir arkadaşımdı ve kız arkadaşı vardı. Ancak kız arkadasıyla bazı sebeplerden ötürü (geri dönüşü olmayacak sekilde ayrıldılar. Ancak biz başta arkadaşça konuşurken kız arkadaşını unutamamıştı. Bana derdini anlattı hatta gözleri dolarak. Sonrasında biz yakınlaştık ve sevgili olduk. Eski kız arkadaşı muhtemelen biliyor ve yoklamak için 1-2 kere yazdı (bunların hepsini gösterdi bana biliyorum bende). Ancak ben ister istemez kafama çok takıyorum. 'Yanındakiyle yaşlanır aklındakiyle ölürsün' gibi bir rezalet olur mu diye. Hiç öyle bir havası yok bu arada daha önce konuştukta öyle bir şeyin mümkün olmadığını falan söyledi. Yine de korkuyorum birlikte foto koyalım o kız da görsün bilsin istiyorum ama hiç böyle bir talebide olmadı. sizce ben söylesem garip kaçar mı? Bir de böyle karşısındaki kişi 6-7 senelik ilişkiden sonra kendisine gelmiş olan var mı? Çok sağolun :KK43:

Unutulmayacak kişi yoktur. Bence siz ilişkinize ve kendinize odaklanın. Zamanla ayrılık sürecinin de üstesinden gelir.

Valla biraz nefes alıp öyle başlasaydınız. Sonuçta uzun ilişkiden çıkmış adam biraz durulması gerekiyordu ama neyse. Ayrıca şu an sevgisinden eminsen fotoğraf işine falan girme kimseye kendini göstermek zorunda değilsin içini ferah tut ki iyi devam etsin herşey.

Bu arada herkeste farklıdır sormuşsunuz diye söylüyorum ben 5 yıllık ilişkim bittiğinde sevgilimi sevmiyordum
Ama yaşanmışlıklar alışkanlıklar öyle fazlaydı ki 1 1,5 yıl hep hatırladım

Ben olsam uzun süreli ilişkisi yeni bitmiş biriyle olmam...Siz üzülürsünüz..
Çok haklısınız bu konuyu bilerel konuştum ama hep aramızda farklı bir şey olduğunu söyleyip durdu bende böyle düşünüyorum aslında ama işte sanırım hep bir soru işaretim var. Ben mi deliyim diye düşünmeye başladım :) bir de 8 ay oldu aslında az süre de değil

Ah bizim saf kadınlarımız...

Sevilseniz 1 zerre miktarı şüpheye yer kalmayacak şekilde hissedersiniz bunu.

Sizi gerçekten seviyor olsa, acaba aklı öteki kızda mı diye düşünmezsiniz.

Çünkü bin metre öteden çıplak gözle görürsünüz size olan sevgisini.

Ayrıca fotoğraf koyup birilerine bazı mesajlar vererek , ilişkinizi koruma altına almak istemeniz o kadar üzücü ki.

Bence siz bir yarabandısınız...

Çok haklısınız bu konuyu bilerel konuştum ama hep aramızda farklı bir şey olduğunu söyleyip durdu bende böyle düşünüyorum aslında ama işte sanırım hep bir soru işaretim var. Ben mi deliyim diye düşünmeye başladım :) bir de 8 ay oldu aslında az süre de değil
Eski sevgilisini gözleri dolarak anlatan bir adam için bunları düşünmeniz gayet normal bence,deli olduğunuzu düşünmeyin :) ama diyorum ya 6-7 sene çok uzun bir süre çok yaşanmışlıklar, paylaşımlar vardır,bana ağır gelirdi açıkçası.Yani bende sorgulardim acaba unuttu mu diye.
Bu açıkçası sizin gozleminize bağlı verilecek bir karar.Siz unuttuğuna,size karşı duyguları olduğuna eminseniz devam edin.

Yani benim de daha önce uzun bir ilişkim bitmişti ve erkek arkadaşım benimde tanıdığım ama çok samimi olmadığı bir kızla hiç ara vermeden (muhtemelen beni aldatıyordu sizde durum farklı) hemen ilişkiye başladı. Gayet de bizden bile uzun çıktılar :KK70: yani illa yara bandı gibi düşünüyorum ben

Yani benim de daha önce uzun bir ilişkim bitmişti ve erkek arkadaşım benimde tanıdığım ama çok samimi olmadığı bir kızla hiç ara vermeden (muhtemelen beni aldatıyordu sizde durum farklı) hemen ilişkiye başladı. Gayet de bizden bile uzun çıktılar :KK70: yani illa yara bandı gibi düşünüyorum ben

evet bunda durum biraz farklıymış bide bizimkinde ara oldu çok değil 1 ay kadar falan. Umarım aldatılmamışsınızdır insanlar çok düşüncesiz :KK43:

Hanımlar merhaba. Ben yaklaşık 8 ay önce bir ilişkiye başladım. Aslında ilişkimin başlangıcı hem benim hemde diğer taraf için sürpriz oldu. Kendisi tanıdığım ancak samimi olmadığım bir arkadaşımdı ve kız arkadaşı vardı. Ancak kız arkadasıyla bazı sebeplerden ötürü (geri dönüşü olmayacak sekilde ayrıldılar. Ancak biz başta arkadaşça konuşurken kız arkadaşını unutamamıştı. Bana derdini anlattı hatta gözleri dolarak. Sonrasında biz yakınlaştık ve sevgili olduk. Eski kız arkadaşı muhtemelen biliyor ve yoklamak için 1-2 kere yazdı (bunların hepsini gösterdi bana biliyorum bende). Ancak ben ister istemez kafama çok takıyorum. 'Yanındakiyle yaşlanır aklındakiyle ölürsün' gibi bir rezalet olur mu diye. Hiç öyle bir havası yok bu arada daha önce konuştukta öyle bir şeyin mümkün olmadığını falan söyledi. Yine de korkuyorum birlikte foto koyalım o kız da görsün bilsin istiyorum ama hiç böyle bir talebide olmadı. sizce ben söylesem garip kaçar mı? Bir de böyle karşısındaki kişi 6-7 senelik ilişkiden sonra kendisine gelmiş olan var mı? Çok sağolun :KK43:
Bazılarına ters gelebilir fakat benim 6 senelik bir ilişkim vardı ama kangren olmuş bir ilişkiydi ayrılmayı düşünüp karşı tarafın melankolik tehtidleri yüzünden ayrılamadığım bir ilişkiydi. En son bir şekilde ayrıldım ve 3 ay geçmeden eşimle evlendim tabi ki bizimde problemlerimiz oluyo ama herkeste olan şeyler gibi bence hayatı akılına bırakın

Ben 3 aylık ilişkisi bitmiş birini bile istemedim. 6 7 yıllık bir ilişki kolay silinmez bunun sende farkinda olduğun icin böylesin. Ama birde onlarin arasindaki muhabbet önemli nasıl bitti neddn bitti anlasiyolar mıydı icinde ukde kalacak birisi mi bunlar önemli bence. Bendd 3 yıllık bi iliskiden cıktım Allaha şükür uzulme sürem cok çok kısa sürdü çünkü beni çok yıprattı saygısızligiyla onlarin arasındaki ilişkide bu yüzden önemli

X