kendim gibi olamıyorum sınıfta..yardım edin lütfen.

darlingsoap

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
64
32
25
Ya maalesef üstünden gelemediğim bir problemim var:110:Hepiniz benden yaşça büyüksünüz,ben lise 3'e gidiyorum bu sebeple izin tabsiyeleriniz tecrübelerle sabitlenmiş olacaktır yani lütfen bana yardımcı olun.
Sınıfta istediğim gibi rahat olamıyorum.Sınıfı yöneten bir grup var.Hep onların sözü geçiyor bir ortamda:KK43:Ben asla bir ortamda herkesin gözdesi olayım tiplerinden değilim,ama sırf bu sınıfı yönlendiren grup yüzünden artık kendim olamıyorum.
Şöyle diyeyim,kötü kalpli insanlar değiller ama aralarından birisiyle aramız pek iyi değil.Aramızın iyi olmadığı kızın sevdiği çocuk bana çıkma teklifi etti.Hayır dedim,sonra ikisi sevgili oldu.Benim umrumda bile değiller ama bu kız resmen nispet yapar gibi kendini kanıtlama,üstün görme,"bak onu ben elde ettim"diye ortada gerinme derdinde.İstediklerini yapsınlar beni hiç alakadar etmez ama bu kız ve arkadaşları yüzünden ben cidden rahat değilim:kusmuk:
Mesela bir soruyu bilsem bile kalkmadan önce yüz kez düşünüyorum.Sanki bana gilecekler gibi geliyor:lülülü:Birkaç kere ben yanlış bir cevap verdiğimde güldükleri oldu.
Her pazar içime bir sıkıntı oturuyor,ailemi üzmek hiç istemiyorum zaten ne kaldı şurda üniversiteye geçmeme?Yeni YGS öğrencileri bizler sayılırız:KK14:
Ama işte hiç iyi değilim ben,kendilerine yalakalık yapanları seviyorlar sadece.Ve ben o tarz bir insan değilim.Hoşlandığım bir çocuk var,sanırım oda beni seviyor ama sırf bu grup yüzünden ben kendim gibi olamıyorum sınıfta.Kasılıyorum hep.Bu sebeple beni istemeyeceğini sanıyorum o çocuğun,kendimi çekiyorum.
Ne yapayım sizce?o_O

canım benim, hiiçç kimseyi kafana takma..
o popili kızlar, gülmüşler bilmem ne salla gitsin yahu.
sen kendine güven ve samimi olduğun arkadaşlarınla geçir vaktini.
hiç kimse senden daha önemli yada daha değerli değil, bunu unutma.

ebeveynler gibi konuşucam ama, tecrübeyle sabit bu, derslerine odaklan
üniyi bi kazanırsan ohoooooo, ahey ahey diyorum.
varya şuan liseli olsam dünyanın falan filanda falan filan yani :KK66:

canım benim, hiiçç kimseyi kafana takma..
o popili kızlar, gülmüşler bilmem ne salla gitsin yahu.
sen kendine güven ve samimi olduğun arkadaşlarınla geçir vaktini.
hiç kimse senden daha önemli yada daha değerli değil, bunu unutma.

ebeveynler gibi konuşucam ama, tecrübeyle sabit bu, derslerine odaklan
üniyi bi kazanırsan ohoooooo, ahey ahey diyorum.
varya şuan liseli olsam dünyanın falan filanda falan filan yani :KK66:

Çokk rahatlattı bu güzel yorumunuz beni,hayatımın en güzel yılları belki de ama bu gibi küçük şeyler bazen hayattan tat almamı engelliyor Artık kasmamaya çalışacağım çokk sağolun.

sana birsey söyleyecegim kimse senle ilgilenmese sana posta koysa sen daha cok ders calıs daha cok kitap oku. kim kime napmıs hiç önemseme.ki yıl sonra keske daha cok calıssaydım demeyesin. zaten unutuluyor arkadaslıklar yasananlar.

Demekki kıskanılıyorsun ki sana takmışlar tatlım. Sen sınavını düşün boşver. Umarım çok iyi bir yer kazanırsın :KK66:

Çokk rahatlattı bu güzel yorumunuz beni,hayatımın en güzel yılları belki de ama bu gibi küçük şeyler bazen hayattan tat almamı engelliyor Artık kasmamaya çalışacağım çokk sağolun.
gerçekler bunlar tatlım, kendini sev ve popililere ezdirme sen dik durki kiminle muhatap olduklarını bilsinler :KK66:
bak sana bir anımı anlatayım,
lise 1. sınıftayım çift dikiş yan sınıftan bir kız sürekli omuz atıyoi çarpıyo, cins cins hareketler.
1 oldu 5 oldu yok, baktım olacak gibi değil..
zil çaldı koridora çıktık, baktım bu göğüslerini sallaya sallaya geliyo, bana yine omuz atacak.
bunu saçlarından bi tuttum :KK70: yermisin yemezmisin, temiz bi dövdüm.
beni gördüğünde, sabahları günaydın, cumaları iyi tatiller, nasılsın falan filan.
he dedim dilinizden konuşturacaksınız illa.. sonra tabi nam saldım okulda :KK70:
hey gidi günler hey.. demem oki tadını çıkar, bir daha liseli olamayacaksın.
yıllar sonra keşke dememek için, bugün çok çalış, kazanan sen olacaksın.. öpüyorum :KK66:

Canım aynı yollardan ben de geçtim üstelik senden çooook daha küçüktüm, seni öyle iyi anlıyorum ki. Ama şu an çok şükür hayatım güzel gidiyor, benim üstüme gelen kızlardan daha iyi durumdayım. Üniversitede kendin gibi olacağın çok zaman olacak zaten, bu yüzden seni çok seven insanlar da olacak. Seneye vaktinin çoğu dershanede geçecek ve eminim orada da okuldakinden daha rahat olacaksın. Bu sene sabret, canını da sıkma dediklerimi düşün. Emin ol yolun sonu senin için güzel bir yere çıkacak, onlar da kurdukları çıkar ilişkileri yüzünden mutsuz olacaklar. Çocukla da iletişim kurmak istiyorsan bunu mesaj yoluyla ya da okul dışında bir yere davet ederek yap, bence çok daha rahat konuşursun bu şekilde.

krndin ol kuul ol valla en güzel arkadaşlıkları edinirsin. öyle triplere girenleri de düşünme. nasıl insanlar olduğunu bizden iyi biliyosun.

Lise unutulup gidiyor,boşver tatlım. İnan hatirlamiyorsun bile. O kızın yaptığı da eziklik. Seni kıskanıyor belliki. Sen sınavına odaklanm,hepsinden yüksek puan al.

Hey gidi lise yılları.şimdi o yıllara dönmek için neler vermezdim :KK14: Onlar gülse nolurki ciddiye bile alma.salla gitsin canm.sen derslerini çalış ve kimsenin keyfini kaçırmasına izin verme değerini bil bu yılların

Tatlımmm lise zamanları en güzel zamanların.. fakatt o üniversite yıllarını yaşayacaksın inşallah ya işte hep öğrenci kalsaydım diyebileceğin yılların.. Bunun hevesi sana yeter inan sadece derslerine odaklan sonrası gelecek o kendini çok bi halt sanan kişileri hatırladığında hallerine sen güleceksin.. Bırak naparlrsa yapsınlar bir de erkek arkadaş edin elbette ama sakın kendini kaptırıp derslerini bırakma.. Önce kendi hayatlarınızı kurun sonra içine birbirinizi alın.. Çok daha mutlu olursunuz sevgilerrr

X