Kendimden güzel birini görünce mod düşmesi?

Kendinize olan özsaygınızın yeteri kadar olmaması nedeniyle kaynaklanıyor bu durum. Şunu unutmayın en çok kendimize değer vermeli her halimizle kendimizi oldugu gibi kabul edip sevmeliyiz. Bunun için Youtube da kendini sevme değer verme meditasyonlarını izleyip faydalanabilirsiniz. Ruhunuz bedeninizle her haliyle mutlu oldugunda diğer kişileri görmemeye başlarsınız.

Bu arada şahsi gorusum dogal bayanlar her haliyle daha cekici geliyor bana.Kapitalist dunya biz kadınlara guzellik algısı olusturuyor. Ve bunu gerek oyuncaklarla gerekse sosyal medya uzerinden cok iyi yapıyorlar. Daha cocukken elimize cindy bebekleri verdiler. O bebeklerle oynayan cocukların guzellik algısı bilinç altına ta o yaşlarda oturdu bile.. Sonra o cocuk buyuyup kendi bedeniyle kolaysa barısık olsun.. Gunumuzde genc kızlar dahi estetik ameliyatı oluyorlar.. Hiç farketmiyor musunuz herkes aynı olmaya basladı. Bence bu durum fazlasıyla itici.. Doğal olmak farklı olmak demektir..ve evet makyaj cildi yaslandırıyor özel gunler hariç fondeten allık vs surmemek en iyisi.
Cok haklisiniz elimde degil :KK43:( boyle hep en guzel ben olmaliymisim gibi hissedileum tabi ki mumkun degil…

Ya bana şey oluyor o gün iyi günümde değilsem ve özenmiş birini gördüysem lanet olası travie götünü kaldırıp sen de hazırlansaydın falan. Kıskanmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Sadece kendi kendime yaltaklanırım sen de yapabilirdin gibi. Doğru olan da bu bence diğer türlü şişersiniz ahahaahah
Dogru valla şiştim ya…

Bence cok degistiriyor ya :KK43: sizce?
İyi de bu güzel birşey değil ki
Makyajla değişmenin neresi güzel sizce
Bir maskenin ardına saklanmak gibi
Aslında mideni bulandıran iğrendiğin birşeyi yerken mmm çok lezzetliiii demek gibi
Makyaj kötü birşey demek istemiyorum makyajla aslında olduğundan çok farklı birine dönüşmek kötü

Ben yılda 2-3 kez makyaj yaparım, benim için güzellik dudağının üzerinde kıl olmaması gözlerinde çapak olmaması dişlerinin pırıl pırıl temiz olması burnunda siyah noktalar olmaması dünden kalan makyajın artıklarının olmaması saçlarının tertemiz olması…….kısacası öz bakımının tam ve temiz olmak biraz da canlı bir ten yeterli….kıyafetlerin abartısız olacak, uyumlu ve tertemiz giyineceksin, bir iki küçük aksesuar, tertemiz yumuşacık mis kokulu saçlar, arkadan gelen çok hafif belli belirsiz bir parfüm kokusu, yüzünde hafif bir tebessüm patlayan gözler…..al sana cillop gibi hatun

Son olarak benim aşırı makyajlı çoook güzel kadınlar değil pis kadınlar dikkatimi çeker
Temizliğinize daha mı dikkat etseniz acaba, makyajsız gayet güzel olunur da yağlı saçla olunmaz işte

X