Kendime özel kitap kılıfım fikir olsun yapmak isteyenlere

decemBer

medeniyet bekarların omuzlarında yükselecek
Pro Üye
18 Ağustos 2007
5.707
4.062
ay ben bu kitap kılıflarına para verip aldım hep, hiç kendim yapmak aklıma gelmemişti:kızgın::olamaz:
istediğim boyutta bulamayınca da 2 tane ayrı ayrı almıştım hatta :KK70:o kadar kanaviçe yaparım da yani hiç aklıma gelmedi hayret bişey.

eline sağlık ozlemesra, inşallah ben de senden feyz alıp yaparım bu kitap kılıflarından. :KK68:

yukarda konuşmuşsunuz ben de eklemek isterim. kitap kılıfı benim olmazsa olmazım, çünkü hep dışarda molalarda metroda falan okuduğum için çantaya sok çıkar çok yıpratıyordum kitapları. hele de kütüphaneden aldıysam aklım çıkıyordu daha kötü edicem diye.

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
7.253
26.230
28
ay ben bu kitap kılıflarına para verip aldım hep, hiç kendim yapmak aklıma gelmemişti:kızgın::olamaz:
istediğim boyutta bulamayınca da 2 tane ayrı ayrı almıştım hatta :KK70:o kadar kanaviçe yaparım da yani hiç aklıma gelmedi hayret bişey.

eline sağlık ozlemesra, inşallah ben de senden feyz alıp yaparım bu kitap kılıflarından. :KK68:

yukarda konuşmuşsunuz ben de eklemek isterim. kitap kılıfı benim olmazsa olmazım, çünkü hep dışarda molalarda metroda falan okuduğum için çantaya sok çıkar çok yıpratıyordum kitapları. hele de kütüphaneden aldıysam aklım çıkıyordu daha kötü edicem diye.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. 😊 siz de deneyin kaneviçe de yapıyormuşsunuz madem çok zevkli oluyor ve insan kendi el emeği olunca daha da seviyor bir şeyleri. Ben evdeki kalın ve büyük bir kitaba göre ölçü aldım o sığarsa hepsi sığar zaten diye sizin de aklınızda olsun🤗🤗 Kılıf ın gerekliliği konusunda hemfikiriz🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 17 gün geçti.

bulancak28

Zeynep Ece~Zehra Duru💕
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
1 Haziran 2010
4.969
1.608
33
İlk kez böyle bir şey görüyorum gayet güzel olmuş. Emeğinize sağlık

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 210 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :88 Kg. Şimdiki Kilom :73 Kg.