kendimi bastan yaratiyorum(fotografli-fiyatli) BBL+YAG ENJEKSIYONU+MEME ESTETIGI

mydecember

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
309
127
merhaba sevgili k.k. uyeleri
15 bin bakıma girmeye karar verdim 😂
saka bi yana, ne kadar zayif olursam olayim bacak icim hep yagliydi, love handle dedigimiz bolge de ayni sekilde gitmiyordu ve hip dip dedigimiz kalca kenarimda bosluk vardi. ayni sekilde alt gobek de gitmiyordu. zayif olmakta sorun yok ama sekilsizdi vucudum.

3 sene once 12 kilo aldim ve sevgilimin aldatmasinin da etkisiyle hizli bir kilo verme dönemim oldu. bu beni o kadar etkiledi ki ergenligimden tutun daha 3 sene oncesine kadar gogus kucultme amelyati ara ara aklima gelirdi, keske 3-5 bin tl olsa da bi beden kucultsem diyordum, simdi o göğsümü mumla ariyorum. sönmüş balon gibi oldu ve sarkik. silikon taktirmayi dusunuyorum vucuduma uygun boyutta. bunu yapmak istememin sebebi de, biliyorsunuz kombin amelyatlarda %50ye kadar indirim oluyor. zaten bbl dedigimiz amelyat pahaliyken 3 5 sene sonra memeye silikon istesem bana cok maliyetli olur. arti isten izin al o kadar aciyi tekrar cek, cok zor.

sonuc olarak kafamdaki islemler sunlar
bbl ya da yag transferi, adina ne deniyorsa, bacak ici sirt karin bolgesinden kalcaya yag transferi. gonul isterdi ki kylie jenner gibi olsun ama benden o kadar yag cikmaz. onunki protez zaten ve proteze soguk bakiyorum.

2. islem kas alti silikon meme. mentor marka cunku diger markalarda kanser olan olmus. yuvarlak istiyorum cunku damla modelde kayma oldugunu yazanlar olmus. kas alti olan bir arkadasim cok memnun. ben de oyle istiyorum

3.yapmisken elmacik kemigimde cokme var cok hacimli degil.nasobial bolgem de biraz derin cene gamzem var cene cukurum. orasi da dolsun istiyorum.

bu yüzden 1 haftadır doktorlarla yazisiyorum
yarisindan cogu fiyat vermek istemedi ki cok anlasilir. malum kullanilan cihaza methoda sizin bedeninize gore cok ciddi fiyat farklari oluyor.

fiyat verenler oldu. o doktorlari sizinle tartismak istiyorum, beraber karar verelim istiyorum, kismet olursa eylul ayinda yaptiracagim. ancak yazilan fiyatlar benim icin verilen fiyatlar. bazi doktorlar 3 bolge bazilari 6 bolge yag cekilmesi gerekiyor dedi. bu da fiyati en az 5 bin tl etkileyen bir sey.

gogus icin fiyat almadim. onun icin en son 3-5 doktora indirip muayne olup fiyat almayi dusunuyorum. onceligim kalcamin sekillenmesi cunku.

bazi doktorlar ozellikle herhangi bir hasta fotosu paylaşmıyor ama iyi oldugunu duydum. bazilari uygun fiyat vermis ama sirf burun estetigi fotolari koymus bir referans yok bbl icin. bazilari da cok pahali ve bbl iyi yapiyor diye duydum. butcemi zorlarim gercekten iyi bir doktorsa ama o cok pahali doktorlarda bile kotu yorumlar okudum.

fiyatlari yaziyorum asagi eger doktorlara dair bir duyumunuz oneriniz varsa lutfen yazin. önerdiğiniz mutlaka muayne ol dediginiz liste disi doktorlari da yazabilirsiniz. yardimlarinizi bekliyorum 🙏

sedat bas 12 bin tl
oguz corturk 13 bin tl
resit burak kayan 10 bin
yunus dogan 13 bin
esra celik 10 bin
derya aytop 12 bin
serif yavuz 14 bin
alper mete ugurlu 14 bin (cok cok kotu yorumlar)
altan yucetas 15 bin
ayhan turhan 15-25 bin
ayse ozturk 15 bin
serhat tuncer 15 bin (kotu yorum var)
ahmet dilber 15 bin
ali mezdegi 15-19 bin
osman senel 15 17 bin
esra bilgen 16500
ersin gönüllü 2.600-3.600 euro
tahsin görgülü 17.500
resat aktas 18 bin
ekrem keskin 18 bin
semih gok 18-25 bin
alper tuncel 18-22 bin
mehmet surmeli 20 bin
milano klinik 20 bin
bilgen katipoglu 20 bin
serkan balta 20 bin
dr serbülent 20 bin tl
gokhan beyhan 3000 euro
dr ersin 3100 euro 20 bin
metin kerem 3250 euro 21500 bin
kamran efendioğlu 24 bin
tayfun turkaslan 25 bin
engin öcal 25 bin
yucel sarialtin 25 bin
huseyin kandulu 25 bin
leyla arvas 28 30 bin
estetik cerrahi 30 bin

aylin bilgen 30 bin

turker ozyigit 35 bin

bu fotograf 2 3 sene öncesinden falan. 53 kiloyum zayifim yani aslında ama boyle sekilsiz duruyorum

bu foto da 1 2 sene önceden. vucuduma gore nasil kuculmus gogsum. ki bu fotolardan sonra 10 kilo falan verdim simdiki hali daha da kotu.

bu da olmayan kalcam

ISLEMDEN VAZGEÇTİĞİM ICIN FOTOLARI KALDIRDIM

Son düzenleme:
Şans diliyorum ve takpteyim canım😊
Bu sene biz de güzelleşelim💃🏻

konulari okudukca ogrendim emboli olma diye bir sey varmis. komaya girmek gibi heralde. sezeryandan 100 kat agir bir amelyatmis. bunlari okuyunca gozum korktu tekrar dusunmeye basladim. bu amelyati olanlar ilk 1 hafta cok acili cok halsizsin ve inanilmaz pisman oluyorsun. 1 aydan sonra odem indikce iyi ki yaptirmisim diyeceksin yazmis. bir kac doktorla gorusup karar verecegim. eger cok yag cikmaz belirgin bir fark olmaz derlerse olmayacağım. ote yandan simdiki cesaretimi kaybedersem bi daha yaptirmam ve yillar sonra pisman olmaktan korkuyorum. ayrica min 1 2 sene hamile kalmamak gerekiyormus vucudun sabitlenmesi seklin bozulmamasi icin. 5 dakika kendimi vazgeciriyorum ne gerek var diyorum diger 5 dk kendimi kylie jenner fotolarına bakarken buluyorum, off amma korkaksin yap iste diyorum sjsjs

Ben de sen gibiyim 🤭ondan bir görevmiş gibi korkularıma sağır kalıp, uçak biletini alıp randevuyu kesinleştireceğim. Narkozu versinler sonra dönüş yok zaten. 😁
sen nerede yaşıyorsun ki? umarim yanliz değilsindir birinin 1 hafta sana hizmet etmesi ilgilenmesi gerek kesinlikle.

Estetik hakkında hiçbir fikrim yok ama size şunu söyleyebilirim 20 gün önce sezeryan oldum ve hala kendimi tam olarak toparladım diyemem . Ameliyattan çıkınca çığlıklarımı tüm hastahane dinledi resmen . Bana sorarsanız değmez .. o acılara inanın değmez . Kilo olarak gayet iyisiniz sadece şekillenmeye sıkılaşmaya ihtiyacınız var . Bence iyi bi fitness antönörü ile anlaşın , ve paranız da cebinizde kalsın 😉

Bir de Mirza Fırat’a bakın iyi sonuçları var gibi ama fiyatlarını ben de merak ediyorum. Bence gözünüzü karartıp yaptırın, ilk bir hafta zor geçse dahi sonuçlar için değer, acısız güzellik diye bir şey yok, en basit tüyler için bile acı çekiyoruz biz kadınlar. Böyle bir vücudu sporla şekillendirmek demek haftada en az 3-4 gün saatlerce antrenör ile spor yapmak demek yıllarca. Ben de bu yaz düşünüyorum lipo, bacak vs ama doktorlar çok pahalı, sonuçlarınızı takip edeceğim.

Son düzenleme:
Bir de Mirza Fırat’a bakın iyi sonuçları var gibi ama fiyatlarını ben de merak ediyorum. Bence gözünüzü karartıp yaptırın, ilk bir hafta zor geçse dahi sonuçlar için değer, acısız güzellik diye bir şey yok, en basit tüyler için bile acı çekiyoruz biz kadınlar. Böyle bir vücudu sporla şekillendirmek demek haftada en az 3-4 gün saatlerce antrenör ile spor yapmak demek yıllarca. Ben de bu yaz düşünüyorum lipo, bacak vs ama doktorlar çok pahalı, sonuçlarınızı takip edeceğim.

Merhaba, ben yaptirmaktan vazgectim simdilik. Daha dogrusu evlenip bir cocuk yaptiktan sonra istiyorum. Gorustugum doktorlar benden max 1 kilo yag cikacagini soyledi. Hatta 400 ml cikar diyen oldu ki bu cok az. Spor ile toparlamaya calisacagim. Bir de alkolu biraktim. Gobek karin sirt kismim cok yaglanmisti. Oralar incelirse kalcam da ortaya cikar diye dusundum

mydecember mydecember spor yapın bence cardıo ve squat epey toparlar o acılara değmez

Alkolu biraktim. Govdemdeki yaglanma hep alkolden dolayi onu farkettim. Protez olmadan istedigim kalca olmayacak o yuzden bence de degmez. Su halim bile bella hadidden cok daha guzel bilmiyorum bikinili fotolarini gordunuz mu. Ilerde dogum sonrasi fikrim degisebilir ama

Alkolu biraktim. Govdemdeki yaglanma hep alkolden dolayi onu farkettim. Protez olmadan istedigim kalca olmayacak o yuzden bence de degmez. Su halim bile bella hadidden cok daha guzel bilmiyorum bikinili fotolarini gordunuz mu. Ilerde dogum sonrasi fikrim degisebilir ama
gördüm o yüzden karnınız cardıo ile çok güzelleşir

sen nerede yaşıyorsun ki? umarim yanliz değilsindir birinin 1 hafta sana hizmet etmesi ilgilenmesi gerek kesinlikle.

Selam bence memelerin güzel ama göbeğindeki fazla yağları aldırmalısınız. Sakın silikon yaptırma, göbeğinden alınan yağları memene eklesinler, hafif dolgunlaşması dirileşmesini sağlar.

Popon düz biraz ama göbek yağlarını aldırırsan belin ince görünecek ve popo da güzelleşecektir. Suat egzersizi yap poponu kaldırsın baya işe yarıyor. 21 gün kesin yap sonucu görürsün

Kız maşallah taş gibisin ne kombine ameliyatı ne gerek var bacım yap sporunu keyfine bak adı estetik ameliyat ama normal ameliyatlardan beter ne güzel çatlağın da yok daha ne istiyorsun

Kız maşallah taş gibisin ne kombine ameliyatı ne gerek var bacım yap sporunu keyfine bak adı estetik ameliyat ama normal ameliyatlardan beter ne güzel çatlağın da yok daha ne istiyorsun

Var aslinda belli olmuyor fotoda :) spora basladim saglikli besleniyorum epey degistim. Yakinda tatile gidicem size guncel foto atip degisimi gosterecegim <3

Var aslinda belli olmuyor fotoda :) spora basladim saglikli besleniyorum epey degistim. Yakinda tatile gidicem size guncel foto atip degisimi gosterecegim <3
Çok merak ediyorum yeni halini. Spor vs ne dueumdasın? Ben kesinlikle silikon taktırma derim. Kamran efendioğluna oldum bence çok başarılı titiz bir doktor. Operasyonum da çok başarılı geçti. Sonuçtan da memnun kaldım. Ama ben ona rağmen çıkarttırmak istiyorum. 3 yıl oldu şekil değişimleri oluyor. Ağrı oluyor vs vs.ok da anlaşılıyor öyle söylendiği gibi "benden bir uzuv oldu" lafları yalan inanmayın.. Fiziğin gayrt güzel düzeltilebilir bir hamurun var. <3

Çok merak ediyorum yeni halini. Spor vs ne dueumdasın? Ben kesinlikle silikon taktırma derim. Kamran efendioğluna oldum bence çok başarılı titiz bir doktor. Operasyonum da çok başarılı geçti. Sonuçtan da memnun kaldım. Ama ben ona rağmen çıkarttırmak istiyorum. 3 yıl oldu şekil değişimleri oluyor. Ağrı oluyor vs vs.ok da anlaşılıyor öyle söylendiği gibi "benden bir uzuv oldu" lafları yalan inanmayın.. Fiziğin gayrt güzel düzeltilebilir bir hamurun var. <3

Yuzme sonucu selulitler azaldi, omzum kaslandi daha dik duruyorum, yeme icmeme dikkat ediyorum gobegim cok cikmiyor (alt karin yaglari erimiyor malesef ama makarna yesem direk orantısız cikardi sekilsiz dururdu vucudum) kalcam gogsum dumduz oldu kilo vermekten. Gogus silikonla halledilir, kalcam icin de squat fitness yapacagim. Su an eskisine gore bi tik iyiyim, ozelden fotograf atabilirim

ya kalça dışında bir problem göremedim. memede bir sıkıntı yok, o vücuda daha büyük meme olmaz bence. bacaklar yağlı biraz sadece. yani sporla aşılamayacak hiçbi şey yokken o kadar para verip estetik olmak hiç mantıklı gelmedi. ki estetiği olduktan sonra yine dikkat etmeniz gerekecek formu korumak için. onun yerine beslenmenize dikkat edip spor yaparsanız bi sorun kalmaz. açıkçası o paraya öküz alınız yani ne bileyim çok aşısı zengin filan mısınız?

X