Kendimi durduramıyorum 😞

Anksiy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.005
802
Ben bu ara kesinlikle doymuyorum aklim bile hala su anda ya bi dilim ekmegin ustune biraz nutella sur nasilsa bugun gitti yarin diyete baslarsin diyor. Karnim davul gibi oldu resmen.Bi yandan buna asiri derecede uzulsemde bir yandan yememi durduramiyorum.Yedikce mutlu oluyor sonra gobegimi gordukcede asiri mutsuz oluyorum.63 kilodan 70 kiloya ciktim. Bu ara beni mutlu eden sanirim tek yemek oldugu icin surekli lezzetli seyler yemek istiyorum.Napicam ben ?Nasil durdurabilirim kendimi? Boyle bir dueumda siz neler yapiyorsunuz.70 kilo olmama kendimi oyuncak ayi gibi pof pof olmama ragmen durduramiyorum resmen ardi ardina tatlisi tuzlusu gidiyor. Boyle bisey yasayip kendine ceki duzen verebilen var mi?

Ben bu ara kesinlikle doymuyorum aklim bile hala su anda ya bi dilim ekmegin ustune biraz nutella sur nasilsa bugun gitti yarin diyete baslarsin diyor. Karnim davul gibi oldu resmen.Bi yandan buna asiri derecede uzulsemde bir yandan yememi durduramiyorum.Yedikce mutlu oluyor sonra gobegimi gordukcede asiri mutsuz oluyorum.63 kilodan 70 kiloya ciktim. Bu ara beni mutlu eden sanirim tek yemek oldugu icin surekli lezzetli seyler yemek istiyorum.Napicam ben ?Nasil durdurabilirim kendimi? Boyle bir dueumda siz neler yapiyorsunuz.70 kilo olmama kendimi oyuncak ayi gibi pof pof olmama ragmen durduramiyorum resmen ardi ardina tatlisi tuzlusu gidiyor. Boyle bisey yasayip kendine ceki duzen verebilen var mi?
Diyete, hep bu durdurulamaz iştahım olduğu zaman başlıyorum
Aynı sizin gibi ne de olsa gün kötü geçti hadi kalk bi kurabiye daha ye
Tatlının üstüne tuzlu, tuzlunun üstüne tatlı 😕 bitmek bilmeyen kısır döngü gibi
Yine o hale geldim
Şimdi dur demesem böyle alır başını gider
Güne limonlu su ile başladım
Cuma yarışmasına da dahil oldum
Hiçbir şey için geç değil, bugün yeni bir gün
Sıfırdan başlama vakti 😇

Diyete gricem sie düşünüp planlarsanız sürekli bir açlık hissi ve yeme iateği olur sanki bi daha hiç yiyemeyecekmişsiniz gibi. Bence diyete girmek yerine ben bugün biraz az yesem daha iyi olur demek daha iyş

Resmen beni anlatmışsın canım. Sanki kendim yazmışım gibi hissettim. Aynı şeyleri yaşıyorum. Kaç gündür bugün başladım evet yemeyeceğim diyip kendimi yerken buluyorum ve bunu istemsiz yapıyorum. Yerken çok mutluyum yedikten aynada kendimi gördükten sonra kendimi öldüresim geliyor. Napacağım bilmiyorum

İştahınızı kesecek bişeyler yapın mesela nutellayı gözünüzün önünden kaldırın. Sevdiğiniz yiyecekler almayın evinize canınız bişey istedikçe su için. Her yere notlar yazın. Size dar gelen en sevğiniz kıyafetleri gözünüzün önüne koyun. Yürüyüşe çıkın ve yarına bırakmayın şimdi başlayın. Siz kararlı olursanız eğer görüceksiniz nasıl da güzel kilo verdiğinizi

X