Kendimi evde nasıl geliştirebilirim bilmiyorum

Bende evde oturarak is dunyasi icin kendinizi gelistiremeyeceginizi dusunuyorum. Duzensiz internet uzerinden yapilan calisma pek bi ise yaramaz ve sertifika edemezseniz is bulmaniza yardimci olamaz. Part time full time ne is olsa girin calisin elinize para gecsin. Cevreniz olsun sosyal olun. Kursa gidersiniz kazancinizla yada acikogretim baslarsiniz. Evde oturmaya karsiyim 😅
Ben uni bittiginde 23 yasinda ailemin yanina donmustum. Is yok guc yok para yok ailemle de aram iyi degildi. Babama bi ev tut x buyuk sehirden ben ise girer calisirim dedigimde tokat atmisti bana erkeklerle gezmeye mi gidicekmisim diye. Uc kurusumla x sehrine gidip ogrenci yurdunda kalip kapi kapi satisla basladim. Ing kursuna gittim. Hayalini kurdugum en buyuk firmada ise girdim. Yurtdisinda master yaptim. Hayatimin askini buldum. Arabami aldim. Yuvami kurdum. Evde oturmakla hicbirsey olmaz. Benim ailem bir gram destek olmadi asla yardim etmedi. Utanmadi ise girdim diye para istediler verdim. Size onerim evde gencliginizi tuketmeyin.
Tebrik ederim sizi.
Benimde kızım var bir evlat gözüyle ne tavsiye edersiniz bir ebeveyn e.
Ona her konuda desteğim

X