Kendimi Herseyden Soyutladim Ama...

Cizginin altida uzun ustude uzun nereyi okuyalim :KK53:
Ozet gecen olursa yardim etmek isterim size caninizi sıkmayin.
ben okudum, özet geçen olursa yardım edeceğinizi yazdığınızı görüp işi gücü bıraktım pabuç,

bu arkadaşım 28 yaşında bir gün babalık etmeyen bir babanın elinde. ne çalıştırıyo ne eline doğru düzgün para veriyo. dışarıya da baba gibi baba ayağı yapıp iyi gözüküyor. üstüne başına ayağına alamıyor ama doğal olarak dert edemiyo çünkü okula gitse okuldan aldı, iş dese haliyle şuan bulamıyor, bulsa da o adam çalıştırmıyor. iyice yalnızlaşmış ve maddi açıdan çok bunalmış. anladığım bu.

Amin Allah razı olsun

Valla cok csktirdi ama her tarafta mukemmel babayi oynuyor buraya yazdiklarimda yuzdr onu bile degil sadece iste fikir yurutmeniz adina bi kac ornek

Bazen dusunuyorumda belkide bunca zamsn sessiz kalmakla bizde pirim verdik disardan hep bi eli yagda bi eli balda yedigimiz onumuzde yekedigimiz arkamizda gorunduk bagirdi cagirdi hakaret etti sesimizi cikarmadik

Gecen akrabadan biriyle otururken laf acildi biraz anlattim sonra bin pisman oldum niye anlattim djye ama bazends dusunuyorum biz sustukca hep insanlsr onu oyle mukkemmel zannetti

Zaten diyorumvsinava goreyim aciklanincaya kadar sesimi etmeyeyim ne yapacagi belli olmaz diye ama ondan sonra her dedigine cevabi yapistirayim bwlki susar diyorum ne bileyim bi iki dover durur diyorum

Mesela gecen sıvıyag bitmis baya vi soylendi sonucta hergun ne pisiyosa knuda goruto cok sinirlendim iciyormuyuz diyesim gsldi ama sinavdan once bi maraza cikmasindan korktum gerci yine sesim cikaemiydi bilmiyirum ama bu suskunlugu artik yenmek istiyorum

Galıba annen boyle alıstrmıs hep susmus hep kendını ezdırmıs ,sızde bu duzenın ıcınw dogmussunuz sızıde kendı gıbı yetıstrmıs ama sen susma sesını cıkarmak ıcın gec bıle kalmıssın ortalıgı ayaga kaldır kac yasındasın bılemıyorum ama genc bı kızsın bu yılların gerı gelmez hayatını kurtar hıc kımsenın hayatı kolay degıl senın sınavında buymus demek kı :KK43:

ben okudum, özet geçen olursa yardım edeceğinizi yazdığınızı görüp işi gücü bıraktım pabuç,

bu arkadaşım 28 yaşında bir gün babalık etmeyen bir babanın elinde. ne çalıştırıyo ne eline doğru düzgün para veriyo. dışarıya da baba gibi baba ayağı yapıp iyi gözüküyor. üstüne başına ayağına alamıyor ama doğal olarak dert edemiyo çünkü okula gitse okuldan aldı, iş dese haliyle şuan bulamıyor, bulsa da o adam çalıştırmıyor. iyice yalnızlaşmış ve maddi açıdan çok bunalmış. anladığım bu.
Supersin tesekkurler.
Konu sahibi yasadigin hayat normal degil uzuldum senin adina ama buraya yazdigina gore internetin var cokta konusup yaziyorsun madem makale yazarligi yapabilirsin internet uzerinden cok azda olsa paralar kazanildigini okumustum arastir istersen.

Birde vodafone evden cagri merkezi gibi calisanlar calistiriyor son zamanlarda beni cok ariyorlar tarifelerimiz var sizi gecirelim bu operatore tarzi onlarida arastirmani tavsiye ederim.

Makale yazarligini baban anlamaz yaptigini gunduz evde degilse cagri merkezi isinide anlamaz bence.

Sen çalışmasın ailede sorun çıkmış. Çıkarsa çıksın çalış tek kurtuluşun bu. Yok ben bu asagilamayi kabul edeyim ailem karışmasın diyorsan evde ışık olsun diye benzinle kendini yakmaya devam et

Bence artik kismayin mumkunse daha cok harcama yapin ailece ustune gidin...Muhtemelen 2 bucuk alip 3 ayda en fazla 600 mutfak masrafi diyorsunuz kendisi 500 e sigara içerken geri kalan parayi da baska sekilde yediğini düşünüyorum..Annenle bir olup siz onu sindireceksiniz.mesela çalışmaniz gerekiyor bunun icin ugrasin.3 kurus bile olsa.Ya da calisan kardesinin yanina tasin orda bir us bulursun hem de babandan kurtulmus olursun.

X