Kendimi Seviyorum

29 MART 2022

Sabah 09.00 1 su bardağı kefir, Limonlu su

Saat 10.30 Türk kahvesi- 1 kuru kırmızı erik

Saat 14.00 2 dilim peynir, domates-salatalık-maydanoz-dereotu-5 yeşil zeytin-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 17.00 1 küçük muz

Saat 18.00 Küçük ayran, leblebi

Saat 19.00 Balık, Salata, 1 dilim karabuğday ekmeği

Spor: tibet egzersizi 21 tekrar
Toprak elementi 22. Gün
300 kere inip alçalma

Su:

Probiyotik 1. Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 2. Gün

bugün fotoğraflar çekildim sabah. Nerdeyse 1 sene geçmiş ben aynı yerdeyim. Neden? Hep başkaları umrunda çünkü. Hep. Sen kendi hayatında figüran rolündesin. Olmaz. Sosyal medyamı kapattım. Zaten çok da talep yok:) Olsun. Gerçek hayata dön. Kendi hayatının başrolü ol lütfen. Kendini sev ve gerekeni yap. Göreyim seni. Kimsenin ilgisine muhtaç değilsin unutma

Saat 14.00 2 dilim peynir, domates-salatalık-maydanoz-dereotu-5 yeşil zeytin-2 dilim tambuğday ekmeği

Saat 17.00 1 kırmızı elma

Saat 19.00 Et köfte, Salata,4 yemek kaşığı lahana 1 dilim tambuğday ekmeği

Toprak elementi 23.Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 1. Gün

Su:

Probiyotik 2. Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 3. Gün

Kuru fırçalama 1. Gün

31 MART 2022

Saat 14.00 2 dilim peynir, domates-salatalık-maydanoz-dereotu-5 yeşil zeytin-2 dilim tambuğday ekmeği

Saat 18.00 Küçük ayran, leblebi, 2 küçük kuru erik

Saat 19.00 6 yemek kaşığı karnabahar,1 yemek kaşığı bamya,Salata,2 dilim tambuğday ekmeği

Saat 21.15 1 bardak kefir, küçük avuç leblebi,çiğ yerfıstığı (saymadım)

Toprak elementi 24.Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 2.Gün

Su:2 lt

Probiyotik 3.Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 4. Gün

Kuru fırçalama -Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 1. Gün

bitti hepsi çok şükür. Ohhhhh. Yoga yaptığımdan beri hayattayım sanki. Ohhh. Dünya varmış. Birkaç gün anlayamamıştım ne olduğunu. Yani derinden gelen bir sevinç hissi. Sebepsiz gelen yaşama sevinci. Teşekkür ederim,teşekkür ederim,şükürler olsun. Bunları tekrarladıkça hayat güzelleşiyor. Güzelleşsin . Zamanı gelmedi mi? Kendine dönmenin. Başkalarını umursamamanın. Baş rolsün sen. Sen varsa onlar var. Yoksan yoklar. Bu hayatı yaşa. Yaşa ki anda var ol. Neyi merak ediyorsan yap. Yaşadığını hisset. Yetmedi mi kenardan izlediğin hayatı? Yetti bence. Bugünün bana hediyesi nedir?? Sor sor bunu. Bundan iyisi nasıl olur?? Elini kalbine koy ve tekrar et: ben buradayım ve seni hiç yalnız bırakmayacağım

1 NİSAN 2022

Saat 14.00 2 dilim peynir, domates-salatalık-roka-5 yeşil zeytin-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat -

Saat 19.00 6 yemek kaşığı karnabahar,,Salata,2 dilim karabuğday ekmeği

Saat -

Toprak elementi 25.Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 3.Gün

Su:2 ltden fazla

Probiyotik 4.Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 5. Gün

Kuru fırçalama 2.Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 3.Gün

Başrolde olmaya devam:) Sanki sanki tüm evren durmuş da beni kendi kendime bırakmış gibi:) Çok garip:) Beni kendi kendime bıraktılar ve ben kendime gelmeye çalışıyorum. Yalnız değilim. Başrole çalışıyorum:) pozitif olmaya çalışıyorum. Kötü düşünceler geldiğinde dur ve söyle: Bu kime ait? bu kime ait?
Yapacaksın yapacaksın teşekkür ederim şükürler olsun

29 MART 2022

Saat 14.00 2 dilim peynir, domates-salatalık-maydanoz-dereotu-5 yeşil zeytin-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 17.00 1 küçük muz

Saat 19.00 Balık, Salata, 1 dilim karabuğday ekmeği

Toprak elementi 22. Gün
300 kere inip alçalma

Su:

Probiyotik 1. Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 2. Gün

bugün fotoğraflar çekildim sabah. Nerdeyse 1 sene geçmiş ben aynı yerdeyim. Neden? Hep başkaları umrunda çünkü. Hep. Sen kendi hayatında figüran rolündesin. Olmaz. Sosyal medyamı kapattım. Zaten çok da talep yok:) Olsun. Gerçek hayata dön. Kendi hayatının başrolü ol lütfen. Kendini sev ve gerekeni yap. Göreyim seni. Kimsenin ilgisine muhtaç değilsin unutma
Saat başı yiyip içersem ben bayılırım :KK70:

2 NİSAN 2022

Sabah 09.00 1 su bardağı kefir

Saat 13.30 2 dilim peynir, 2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 15.00 balık, 2 parça ekmek, mezeler , meyve, 2 çatal ballı tahinli muz

Saat 21.00 1 portakal, yerfıstığı

Toprak elementi 26.Gün
- kere inip alçalma
Jıllıan shred -Gün

Probiyotik 5.Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 6.Gün

Kuru fırçalama -Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 4.Gün

Devam devam, başaracaksın

3 NİSAN 2022

Sabah 10.00 1 su bardağı kefir

Saat 11.00 Fümeli peynirli yulaf tost-yeşillik

Saat 13.30 1 muz, 1 portakal

Saat 15.00 -20.00 americano, Hindistan cevizi sütlü latte, çay, soda

Saat 21.00 6 yemek kaşığı bezelye, salata , yoğurt

Toprak elementi 27.Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 4.Gün

Yeşilçay

Probiyotik 6.Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 7.Gün

Kuru fırçalama -Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 5.Gün

Bir özgüven geldi sanki. Hayatımın baş rolündeyim. Bu hayat benim. Bir kere geldim. Yaşayacağım!! İstediğim bedende ve istediğim gibi. Allah sağlık versin.şükürler olsn şükürler olsun. Devam devam devam… Yogaya çok şükür. Hep devam et ve mutlu ol. Yeni şeyler yapmaya istekli ol!!

4 NİSAN 2022

Sabah 9.00 1 su bardağı kefir

Saat 10.00 türk kahvesi,2 kuru erik

Saat 13.30 1 tabak sarma, yoğurt, 1 dilim tiramisu (niyeti bozduk😒

Saat 17.00 büskivi-2si bir arada (gözönünde olunca kaptırdık)

Saat 19.00 bezelye-pilav-salata

Toprak elementi 28.Gün
400 kere inip alçalma
Jıllıan shred 5.Gün

Probiyotik 7.Gün-schsler no:3

Meditasyon kilo verme 8.Gün

Kuru fırçalama 3. Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 6.G
ün

Bugün biraz bozduk, ama hayat bu. Yılmak yok salmak yok. Elini kalbine koy, ben geldim burdayım, seninle nefes alacağım, seni yalnız bırakmayacağım de:) Özgüven kazanmamız ve kendimizi beğenmemiz için bu şart!!

5 NİSAN 2022

Saat 12.30 2 dilim biberli, 2 dilim tatlı

Saat 13.30 -

Saat 17.00 -

Saat 19.00 pide, sarmaiç , makarna, peynir

Toprak elementi 29.Gün
300 kere inip alçalma
Jıllıan shred 6.Gün

Probiyotik - gün schsler no:3

Meditasyon kilo verme 9.Gün

Kuru fırçalama 4.Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 7.Gün

Olabilir, hayat bu… devam et. Sen 30una hayalindeki gibi girip ve Allah nasip ederse tüm hayatını istediğin bedende yaşayacaksın. Bedenin senin evin. Sen evinde evine iyi bak. Seninbir ruhun da var. Büyük resmi gör. Yukardan bak. Küçük şeylere kafanı takma. Büyük düşün. Hayalini gerçekleştir artık. Özgür ol. Tak kanatlarınıve hayallerine uç minnoş. Göreyim seni

6 NİSAN 2022

Saat 10.00 türk kahvesi, 2 kare bitter

Saat 14.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-salatalık-maydanoz-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 17.00 1 muz

Saat 18.00 ayran, 1 avuç leblebi

Saat 19.00 6 yemek kaşığı mantar-yoğurt-salata-1 dilim karabuğday ekmeği

Toprak elementi 30. Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 7.Gün

Probiyotik 8. Gün schsler no:3

Meditasyon kilo verme 10.Gün

Kuru fırçalama 4.Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 8.Gün

İşte diyete tam uyulan harika Bir gün. Süpersin. Bundan daha iyisi nasıl olur? Hadi evren bana sihrini ve mucizelerini göster!!!

7 NİSAN 2022

Saat 10.00 türk kahvesi, 2 kuru kayısı

Saat 14.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-salatalık-maydanoz-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 17.00 -

Saat 19.00 6 yemek kaşığı kurufasulye-yoğurt-salata-1 dilim karabuğday ekmeği

Saat 22.30 pilav-kurufasulye-simit-turşu (dayanamadımm baya aç hissediyordum biraz da karışıklıklar var bakalım ne olcak. Bundan iyisini nasıl olur??

Toprak elementi 31.Gün
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 8.Gün

Probiyotik - Gün schsler no:3

Meditasyon kilo verme 11.Gün

Kuru fırçalama 5.Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 9.Gün

Devam canlar kaldığımız yerden u dönüşü yaparak devam. Bundan iyisi nasıl olur?? Şükürler olsun her şey için.. geçmiş yok gelecek yok. Sadece şuan var. Şu anda yaşa. Başrolsün sen. Camdan izleme hayatı. Hayata karış. Hadiiii!!!! Hayat üzülmek ve mutsuz olmak için çok kısa..

8 NİSAN 2022

Saat 10.00 türk kahvesi, 2 kuru erik, bikaç kuru üzüm

Saat 14.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-salatalık-maydanoz-2 dilim karabuğday ekmeği portakal-havuç

Saat 17.00 -

Saat 19.30 çorba- mezeler- tavuk şiş-2 dilim ekmek- küçük dilim künefe

Toprak elementi 32.Gün
- kere inip alçalma
Jıllıan shred -Gün

Meditasyon kilo verme 12.Gün

Kuru fırçalama - Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 10.Gün

9 NİSAN 2022

Saat 10.00 türk kahvesi, 2 kuru erik, bikaç kuru üzüm

Saat 13.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-maydanoz-2 dilim tambuğday ekmeği portakal-havuç

Saat 17.00 mezeler, balık , 2 dilim ekmek

Saat 18.00 -

Saat 19.30 çay- finger büskivi

Toprak elementi 33.Gün
300 kere inip alçalma
Jıllıan shred 9.gün

Meditasyon kilo verme 13.Gün

Kuru fırçalama - Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 11.Gün

11 NİSAN 2022

Şekersiz 1. Gün

Saat 10.00 türk kahvesi, bikaç kuru üzüm

Saat 14.00 2 dilim peynir, 5 yeşil zeytin, kapya biber -domates-maydanoz-2 dilim karabuğday ekmeği

Saat 17.00 1 küçük muz

Saat 19.00 köfte , ıspanak, salata, 1 dilim karabuğday ekmeği

Saat 20.00 1 portakal

Toprak elementi 35.Gün +anuloma nefes egzersizi
350 kere inip alçalma
Jıllıan shred 10.gün

Probiyotik 9.Gün schsler no:3

Meditasyon kilo verme 15.Gün

Kuru fırçalama 6. Gün

Mide vakumu 20 sn 3 set 13.Gün

Bu yaptığım diyet listesi bana iyi gelmedi sanırım. Birazcık kötü hissetmeme sebep oluyor ve göbeğim düzleşmedi hala. Offff allahım. Bazen ümitsizliğe düşüyorum. Hiç bi şey yapmadığı halde dümdüz göbekli insanlara özeniyorum. Sen napıyorsun diyorum? Hiç bir şey diyor. Bu kadar zor olmamalı diyorum. Lütfen bu kadar zor olmasın. Pes eder miyim? Sanmıyorum. Bu kendine saygı duymam, kendi hayatımın başrolünde olmam için şart. Hatırla?? Neleri reddettin istediğin fizikte olmadığın ve utandığın için? Yetmedi mi? Sana da yazık değil. Mi? Sen de güzel şeyleri yaşamayı haketmiyor musun? Belki daha doyacağın ve güzel şekilde beslenmelisin. Bundan iyisi nasıl olur? başka neler mümkün??? Sor ve istediğin cevapları al. Hadi hadi bitanemmm

Merhaba, konunuzu gördüm hoşuma gitti paylaşımınız. Merak ettim yazdıklarınız dışında gün içinde neler yapıyorsunuz.
Anladığım kadarıyla zayıflamaya çalışıyorsunuz. Bunun içinde meditasyon yaptınız mı? Yapmadıysanız tavsiye ederim. Kilo almanızın altında yatan duyvuyu bulup onu iyileştirmeye niyet etmenizi tavsiye ederim. Birde kilo konusunda bilmeden birini eleştirmişseniz onun için "ben kilolu birisini kırdıysam bunun için özür dilerim" diye söyleyin.
Birde inançlı biri misiniz bilmiyorum ama eğer öyleyseniz meditasyon yaparken evrenden isteyince bilinçaltında karışıklık olabilir. Yani normalde her şeyi verecek okan Allah, şimdi meditasyon yapınca evrenden istedin bu sefer ınu tanrılaştırmış gibi olunca dilekler olmayabilir.
Tibet in egzersizlerini arada yapıyorum ama hiç bir zaman düzenli yapamadım. Nasıl etkileri oluyor merak ettim.

Bende kendinizi motive etme yönteminize bayıldım açıkçası. Sizde bu güven oldukça sizin başaramayacağınız hiç bir şey yok emin olun ye hep istekli olun

Merhaba, siz kırdıysam özür dilerim. Ben yazdığımdan beri paylaşım yapmıyorsunuz. Sanırım yazmakla hata etmişim

Merhaba, siz kırdıysam özür dilerim. Ben yazdığımdan beri paylaşım yapmıyorsunuz. Sanırım yazmakla hata etmişim
Estagfurlah olur mu öyle şey geldim bile :) Meditasyon olarak tavsiye ettiğiniz bir şey varsa dinleyim hemen. Şuan kuantm enerji serp kök dinliyorum ama pek hoşuma gitmedi sanki. Tibet egzersizlerine gelince mutlaka yapın ama ara vermeden. Çok iyi gelecek eminim:)

X