Kendimle Barışık Değilim 😔

Pati12sever

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2018
160
71
26
Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşındayım üniversite mezunu ve nişanlıyım. Nasipse yaza düğünüm var inşallah. Kendimi beğenemiyorum 😔Kendimi bildim bileli biraz kiloluyum. Kilo vermekte çok güçlük çekiyorum fakat kolay kilo alıyorum. Giyimim çok spor. Ama yaşıt arkadaşlarıma çevreme bakıyorum herkes süslü herkes bakımlı gibi geliyor bana. Şuan çalışmıyorum evdeyim. Spor tarzda giyinmeyi seviyorum ama bazen kendimi haspal gibi hissediyorum. Bazen çok kilolu hissediyorum. Kendimi beğenemiyorum ve bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorum bazen. Bilmiyorum çok bunaldim şuan ağlayasım var. Siz böyle sorunlar yaşadınız mi neler yaptınız nasıl başa çıktınız. Kilo konusunda da doktora gittim vs ama bir sorunum yok sağlıksal. Ve mesela yüzümde tüyler var 1 senedir lazere gidiyorum. Eskiden dişlerim yamuktu ve diş teli taktırdım. Yani dış görünüşümde bir şeylerin iyi olması için hep acı çekmekten ya da zor yoldan uğraşmaktan çok bunaldim. Mutsuzum..

Bazen çok kilolu hissediyorum. Kendimi beğenemiyorum ve bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorum bazen. Bilmiyorum çok bunaldim şuan ağlayasım var
Allah başka dert vermesin kardeş.
Hele ki şu zamanda.
Nişanlısın evleneceksin
Hani kimse beni sevmiyor beğenmiyor diye bir durumunda yok
Şükret sadece.

Allah başka dert vermesin kardeş.
Hele ki şu zamanda.
Nişanlısın evleneceksin
Hani kimse beni sevmiyor beğenmiyor diye bir durumunda yok
Şükret sadece.
Buna şükrediyorum tabiki de ama insanın kendi içinde olan sorunlar daha çok can yakıyor galiba

Buna şükrediyorum tabiki de ama insanın kendi içinde olan sorunlar daha çok can yakıyor galiba
Bence bir psikologla konuşup destek almalısınız. Ayrıca 1 senedir lazere gidiyorsanız ve hala devam ediyorsanız sanırım yanlış bir şeyler var. Benim de yüzümde tüyler vardı bir yıla yakın lazer epilasyona gittim artırmak ve acı vermek dışında bir işe yaramadı. Lumea kullanıyorum şu anda ve azalmaya başladılar.

Bende eskiden spor tarzda giyinmeyi seviyordum ama sonra tarzimi kendimi daha iyi hissetmek adina ve düsmanlarimin agzina laf vermemek icin degisitirmeye basladim. Ilk adimi atmaya basladiktan sonra cok zevkli gelmeye basliyor inan bana. Neden daha önce baslamadim diye düsünüyorum simdi. Kilo icin kendine spor aletleri alip onunlar ile zayifliyabilirsin.

Bende eskiden spor tarzda giyinmeyi seviyordum ama sonra tarzimi kendimi daha iyi hissetmek adina ve düsmanlarimin agzina laf vermemek icin degisitirmeye basladim. Ilk adimi atmaya basladiktan sonra cok zevkli gelmeye basliyor inan bana. Neden daha önce baslamadim diye düsünüyorum simdi. Kilo icin kendine spor aletleri alip onunlar ile zayifliyabilirsin.
Daha önce denedim ama bana hitap etmiyor değişiklik yapmak. Kendimi iyi hissedemiyorum. Eşofmanların içinde güvende hisseyorum kendimi 😔

Daha önce denedim ama bana hitap etmiyor değişiklik yapmak. Kendimi iyi hissedemiyorum. Eşofmanların içinde güvende hisseyorum kendimi 😔
Evde giyersin esortmanlarini. Benim eskiden spor giyinmemin sebebi sosyal fobiydi. Dikkat cekmekten nefret ederdim. Ama sonra fark ettimki asil spor giyinince dikkat cekiyordum, cünkü diger kadinlar daha bakimli giyiniyorlar.

Spor tarzda giyinmeyi seviyorum ama bazen kendimi haspal gibi hissediyorum. Bazen çok kilolu hissediyorum. Kendimi beğenemiyorum ve bu yüzden dışarı
Eger gercekten esortmanlarin ile kendini güvende hissetseydin, kendini onlarin icinde paspal hissetmezdin.
Kücük adimlar ile basla bence. Hemen en afilli kiyafetleri giymek zorunda degilsin.
Bazen birkac aksesuar (küpe, kolye) bile insanin havasini degistiriyor.

Haspal değil, paspal 🤗
Hepsi kilodan kaynaklanıyor. Ben de kilo aldığımdan beri paspallaştım, eski fotoğraflarıma bakıyorum hepsinde farklı kıyafetler,saç, makyaj vs. Her gün bir başka enerjiyle süslenmişim. Şimdi ya beyaz ya siyah basic tshirt giyiyorum🥲
Kilo verince tüm özgüven yerine geliyor, tavsiyem kilo vermen 🌸

Haspal değil, paspal 🤗
Hepsi kilodan kaynaklanıyor. Ben de kilo aldığımdan beri paspallaştım, eski fotoğraflarıma bakıyorum hepsinde farklı kıyafetler,saç, makyaj vs. Her gün bir başka enerjiyle süslenmişim. Şimdi ya beyaz ya siyah basic tshirt giyiyorum🥲
Kilo verince tüm özgüven yerine geliyor, tavsiyem kilo vermen 🌸
Kilo da veremiyorum belki şuan ki hareketsizlikten dolayı da olabilir bu

Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşındayım üniversite mezunu ve nişanlıyım. Nasipse yaza düğünüm var inşallah. Kendimi beğenemiyorum 😔Kendimi bildim bileli biraz kiloluyum. Kilo vermekte çok güçlük çekiyorum fakat kolay kilo alıyorum. Giyimim çok spor. Ama yaşıt arkadaşlarıma çevreme bakıyorum herkes süslü herkes bakımlı gibi geliyor bana. Şuan çalışmıyorum evdeyim. Spor tarzda giyinmeyi seviyorum ama bazen kendimi haspal gibi hissediyorum. Bazen çok kilolu hissediyorum. Kendimi beğenemiyorum ve bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorum bazen. Bilmiyorum çok bunaldim şuan ağlayasım var. Siz böyle sorunlar yaşadınız mi neler yaptınız nasıl başa çıktınız. Kilo konusunda da doktora gittim vs ama bir sorunum yok sağlıksal. Ve mesela yüzümde tüyler var 1 senedir lazere gidiyorum. Eskiden dişlerim yamuktu ve diş teli taktırdım. Yani dış görünüşümde bir şeylerin iyi olması için hep acı çekmekten ya da zor yoldan uğraşmaktan çok bunaldim. Mutsuzum..
Sıkı bi diyet yap zayıfla hepsi geçer. Düğününde varmış zaten yaza bu da motivasyonun olsun.

Evde giyersin esortmanlarini. Benim eskiden spor giyinmemin sebebi sosyal fobiydi. Dikkat cekmekten nefret ederdim. Ama sonra fark ettimki asil spor giyinince dikkat cekiyordum, cünkü diger kadinlar daha bakimli giyiniyorlar.

Eger gercekten esortmanlarin ile kendini güvende hissetseydin, kendini onlarin icinde paspal hissetmezdin.
Kücük adimlar ile basla bence. Hemen en afilli kiyafetleri giymek zorunda degilsin.
Bazen birkac aksesuar (küpe, kolye) bile insanin havasini degistiriyor.
Ufak tefek şeyleri değiştirerek deneyeyim

164 boy 80 kilo. Eşofman bayılıyorum keşke hep eşofman giyebilsem
Bende 164 boyundayım, ve 2 sene once 80 kilo olmuştum. Diyetisyene başladım 3 5 ay gibi bir surede 25 kilo verdim. Diyetisyene gitsen inan disipline girersin. Hic karamsar olacak bir durumda değilsin. Sonuçta kilo vermek senin elinde

Kilo konusunda da doktora gittim vs ama bir sorunum yok sağlıksal.
Ne güzel işte çok şanslısınız. Sağlık sorunları kilo vermeyi çok yavaşlatıyor. Şikayet etmeyin bence nefsinize hakim olmaya çalışın. Hiçbirimiz dünya güzeli değiliz. Hepimizin kusurları var. Kendimizi olduğumuz gibi kabul edemediğimiz yerde çabamız devreye girmeli.
Boy ve kilonuz nedir? Kaç kilo fazlanız var?

Zayıftım kilo almaya başladım (malum pandemi herkes alıyo) dişlerim çarpık ama bana öyle yakışıyo 🤪 yüzümde tüyler var lazerle azaldı Çıkanı affetmiyorum elim ayağım tutuyo çok şükür büyük imtihanlardan geçmiyorum (şu an sadece bebek için uğraşıyorum imtihan olarak görüyorum Rabbim feraha çıkaracak inşallah) onun dışında sağlık sorunum yok çok şükür çikolata kistinden başka yine de Allah bugünlerimizi aratmasın kendimi de seviyorum hayat güzel yaşamak çok güzel rahat nefes alabilmek rahat vicdan gerçekten mükemmel o yüzden kendini sev be kuzum 23 yaşındasın hayatının en güzel yaşları bi daha geri gelmeyecek bugünlerin tadını çıkar nolur

Bir başlayan gerisi gelir önemli olan ilk zamanlar sabretmek hepsi kilo ile doğru orantılı. Çünkü yadırgamak için bekleyen hazır bi çevre var zaten malum.

Çok zor kilo veriyorum of çok bunaldım
Kim kolay kilo veriyor ki? Ben yok kilo veremiyorum yok zor veriyorumlara inanmıyorum. Yoksa bi sağlık problemin kısıcaksın boğazından bak nasıl zayıflıyosun. Ya da yemeye devam ediceksin ama kiloluyum mutsuzum da demiceksin hepsi senin elinde

X