Kendini coook cirkin hissetme psikolojisinden nasil kurtulurum??

mutsuzum2017

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
459
-48
36
Merhaba

Kendimi bildim bileli cok curkin hissetmisimdir öyleyimdirde. Bir göz kapagim düsüktür. 30 yasindayim. Sivilcelerim siyah noktolarim var ergenligimde yoktu maalesef ciktilar yüzüm killi. Kendimi cok cok cirkin hissediyorum ve bu durumdan kurtulamiyorum. Cok sükür saglikliyim elim ayagim tutuyor. Hep dusunuyorum yuzu yananlar vs ne yapsin :KK43:. Benim gibi durumda olan varmidir acaba? Gözlüklüyüm birde

melekomelek

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2022
176
1.491
40
Merhaba

Kendimi bildim bileli cok curkin hissetmisimdir öyleyimdirde. Bir göz kapagim düsüktür. 30 yasindayim. Sivilcelerim siyah noktolarim var ergenligimde yoktu maalesef ciktilar yüzüm killi. Kendimi cok cok cirkin hissediyorum ve bu durumdan kurtulamiyorum. Cok sükür saglikliyim elim ayagim tutuyor. Hep dusunuyorum yuzu yananlar vs ne yapsin :KK43:. Benim gibi durumda olan varmidir acaba? Gözlüklüyüm birde
Kendinizi hırpalamayın lütfen.
Öncelikle yüzünüz için epilasyona gidin.
Siyah nokta ve sivilceler içinde düzenli cilt bakımı yaptırın.
Çirkin kadın yoktur yeter ki para olsun 😀😀

nesrinerturk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
993
357
40
katılıyorum asla çirkin kadın yoktur. Biraz bakımla birkaç dokunuşla o çirkinlik düşüncen gider canım. Daha gençsin bizler kırklardayız sen öyle diyorsan biz neyapıcaz bu yaşlarda. Kendine güven, bir kadını güvensizlik çirkin gösterir fiziksel görüntüsü değil.