Kendini coook cirkin hissetme psikolojisinden nasil kurtulurum??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutsuzum2017

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
567
-658
38
Merhaba

Kendimi bildim bileli cok curkin hissetmisimdir öyleyimdirde. Bir göz kapagim düsüktür. 30 yasindayim. Sivilcelerim siyah noktolarim var ergenligimde yoktu maalesef ciktilar yüzüm killi. Kendimi cok cok cirkin hissediyorum ve bu durumdan kurtulamiyorum. Cok sükür saglikliyim elim ayagim tutuyor. Hep dusunuyorum yuzu yananlar vs ne yapsin :KK43:. Benim gibi durumda olan varmidir acaba? Gözlüklüyüm birde

Merhaba

Kendimi bildim bileli cok curkin hissetmisimdir öyleyimdirde. Bir göz kapagim düsüktür. 30 yasindayim. Sivilcelerim siyah noktolarim var ergenligimde yoktu maalesef ciktilar yüzüm killi. Kendimi cok cok cirkin hissediyorum ve bu durumdan kurtulamiyorum. Cok sükür saglikliyim elim ayagim tutuyor. Hep dusunuyorum yuzu yananlar vs ne yapsin :KK43:. Benim gibi durumda olan varmidir acaba? Gözlüklüyüm birde
Kendinizi hırpalamayın lütfen.
Öncelikle yüzünüz için epilasyona gidin.
Siyah nokta ve sivilceler içinde düzenli cilt bakımı yaptırın.
Çirkin kadın yoktur yeter ki para olsun 😀😀

katılıyorum asla çirkin kadın yoktur. Biraz bakımla birkaç dokunuşla o çirkinlik düşüncen gider canım. Daha gençsin bizler kırklardayız sen öyle diyorsan biz neyapıcaz bu yaşlarda. Kendine güven, bir kadını güvensizlik çirkin gösterir fiziksel görüntüsü değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X