Kenevir tohumu yagi veya karniyarik otu kullanan iştah kesmek icin

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
Merhabalar.Gecen bi aktara girmistim istah kesmrk icin karniyarik otu tozu sormaya diger adi ile phislilium gini biseydi sanki.Bu ara kucuk paketlerde gunluk kullanim icin hazirlanmis. Varmidir dedim. O urun gelicek ama sonra . Ben size soguk sıkım kenevir tohum yagi ni oneririrm dedi . Istahi kesmek icin deneyip vok olumlu sonuclar alan olmuş. Acaba deneyen var midir dogrumudur. Tesekkurler şimdiden

Screenshot_20200725-015946.png Screenshot_20200725-020056.png Screenshot_20200725-015946.png

Merhabalar. Evet kenevir tohumu yaginin satisini yapiyorum bircok eczaneyle de anlasmamiz var. Size yardımcı olmak isterim

Merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim eşim cigerlerinden rahatsız ben bugün aktardan cemil efendi soğuk sıkım kenevir yağı aldım ama nekadar orijinal bilemiyorum nasıl alabilirim sizden beş eczaneye sorduk yok dediler teşekkür ederim

Merhabalar. Evet kenevir tohumu yaginin satisini yapiyorum bircok eczaneyle de anlasmamiz var. Size yardımcı olmak isterim
Merhaba kadınlar kulübü ne yeni üye oldum ben almak istiyorum kenevir yağı acil aktardan cemil efendi soğuk sıkım kenevir yağı aldım ama nekadar orijinal bilemiyorum

Merhaba
Kenevir yagının kaygı bozukluğuna iyi geldiğini okudum kullanan varmı?

kenevir yağını hiç duymamıştım ama tarçın da iştah kesici özelliği var diye biliyorum :KK51:

kenevir yağını hiç duymamıştım ama tarçın da iştah kesici özelliği var diye biliyorum :KK51:
A AlaraDerin Merhaba bu yagı kullanıp fayda gördünüz mü acaba
Merhaba ben eşime aldım ciğerlerinden rahatsız kendisi kullanmaya başladı ama orjinali değilmiş tabi birebir orjinali biraz pahalı ama almadım henüz ama kilo verdiriyormuş

Türkiye'de satıldığı iddia edilen kenevir yağlarının hiç biri sizin aradığınız kenevir yağı değildir. Sizin aradığınız yağın Türkiye'de satışı yasaktır. Bu sebeple satıyorum diyen ya yasa dışı iş yapıyordur ya da doğru kenevir yağı değildir. babam sebebi ile bizde bu yağı aradık ve sadece yurtdışında bulduk. Türkiye'de satılan ile yakın uzak alakası yok. Bu sebeple bu umut tacirlerine para kaptırmayın.

Türkiye'de satıldığı iddia edilen kenevir yağlarının hiç biri sizin aradığınız kenevir yağı değildir. Sizin aradığınız yağın Türkiye'de satışı yasaktır. Bu sebeple satıyorum diyen ya yasa dışı iş yapıyordur ya da doğru kenevir yağı değildir. babam sebebi ile bizde bu yağı aradık ve sadece yurtdışında bulduk. Türkiye'de satılan ile yakın uzak alakası yok. Bu sebeple bu umut tacirlerine para kaptırmayın.
Ben aldım istanbuldan peki yurtdışından gümrükden nasıl aldınız biz gümrükde takılır diye sipariş edemedik...
Ama türküyedekinin içinde uyuşturan madde olmayandan satılıyor diye biliyorum.

Ben annemde romotoit artrit var birde kendi kaygıbozukluguma kullanabılırsem tabii iyi gelir diye araştırdım...

Ben aldım istanbuldan peki yurtdışından gümrükden nasıl aldınız biz gümrükde takılır diye sipariş edemedik...
Ama türküyedekinin içinde uyuşturan madde olmayandan satılıyor diye biliyorum.

içinde ki etken madde olmadığı için Türkiye de satılanın da etkisi yok. Bu yağın 2 türlüsü var ikisinin de etkisi farklı fakat kanser ve türevlerinde etkili olan Türkiye'de satışı yasak olan.

yasaklı bir konu hakkında çok üzgünüm ama daha fazla bilgi vermem doğru olmaz beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

içinde ki etken madde olmadığı için Türkiye de satılanın da etkisi yok. Bu yağın 2 türlüsü var ikisinin de etkisi farklı fakat kanser ve türevlerinde etkili olan Türkiye'de satışı yasak olan.

yasaklı bir konu hakkında çok üzgünüm ama daha fazla bilgi vermem doğru olmaz beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
Hmm evet bu konu karısık.
Gümrükde takılma ihtimali için burdakinden aldım bakalım..
Teşekkürler

Kenevir yagını aldım aktardan romotoid artrit için parmaklarıma 4 gün kadar bol sürdüm ve agrıyı azalttı 3 gün kadar bıraktım hafif hafid gelmeye başladı tekrardan başladım....
Kendimce bir deneme yaptım baya iyi geliğini söyleyebilirim ben.

Lütfen bana iletişim bilgilerinizi gönderirmisiniz oğlum 20 yıldır epilepsi hastası ve ne yazık ki şu ana kadar bir çözüm bulamadık. Kenevir yağını okudum fakat nereden temin edilir markası ne olmalı soğuk sıkım nereden bulurum.

Babanızin rahatsızlığı neydi benim anneme beyin kanseri 4. Cu evre teshis konuldu şu an kenevir yağını arastiriyorum siz kullandınız mı faydası oldu mu

X