KESE GÖRÜNMEDİ KESE YOK LÜTFEN YARDIM EDIN BENIM GIBI OLANLAR BILGILERINI PAYLAŞIRSA SEVINIRIM.

Merhaba benimde sat 27 ocak sizin dün dediğiniz Çarşamba günü yani 28 şubatta mı 821 çıktı?
Benimde
26 şubatta 524
28 şubatta 1920
02 martta da 4092 çıktı sonuçlarım. Ama 1 martta kese göremedik salı günü tekrar gidicem. Sizin keseniz görünmüş hayırlı olsun. Allahım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin ve hepimizin tabi
Amin amin inşallah
Evet 28 şubat Çarşamba günü o değerdi sonra kan vermedim tahmini hesap yapıp gittim 1500 üstü alttan muayeneyle kese görünüyor çünkü ben alttan muayene oldum hemen göründü zaten
Size karından mı baktı doktor eğer öyleyse karından yanlış hatırlamıyorsam 5000 in üzeri olması lazım beta hcg değerinin inşallah salı günü görürsünüz keseniyi

Amin amin inşallah
Evet 28 şubat Çarşamba günü o değerdi sonra kan vermedim tahmini hesap yapıp gittim 1500 üstü alttan muayeneyle kese görünüyor çünkü ben alttan muayene oldum hemen göründü zaten
Size karından mı baktı doktor eğer öyleyse karından yanlış hatırlamıyorsam 5000 in üzeri olması lazım beta hcg değerinin inşallah salı günü görürsünüz keseniyi
Evet karından muayene oldum canım. Doktorum da öyle dedi 5000i geçince belli olur dedi. Alttan bakma taraftarı değil Benim doktorum. Mecbur kalmadıkça bakmıyor beklemek daha iyi diyor. İnşallah hayırlısı hepimizin hakkında :)

Evet karından muayene oldum canım. Doktorum da öyle dedi 5000i geçince belli olur dedi. Alttan bakma taraftarı değil Benim doktorum. Mecbur kalmadıkça bakmıyor beklemek daha iyi diyor. İnşallah hayırlısı hepimizin hakkında :)
O zaman bekliceksiniz
İlk bebeğimde de sürekli alttan muayene oldum o tüp bebek tedavisiyle olmuştu 4+5 te kese 5+5 te kalp atımını görmüştük alttan muayeneyle bişey olmuyor ki rabbim ol dememişse ha alttan baksın ha karından illa sorun oluyor
Hakkınızda hayırlısı olur inşallah ve salı günü görürsünüz keseyi bende bu hafta için kalp atımını görmek için gitmeyi düşünüyorum :)

Evet canım 1 gün arayla yaptırdım . Duramıyorum acaba değer artıyor mu diye . Benim kimyasal gebelik yaşamamın nedeni kan pıhtılaşması cıktı bende o yüzden kullanmaya başladım canım. Tedavi ile olması kendiliğinden
Yarında kan verip 2 günde 1 baktıracağım
Testleri 1 gün arayla yaptırdın yani doğrumu anladım eğer öyleyse değer gayet iyi
Tedaviylemi oldu bebeğiniz neden coraspin ve cleaxen a başladınız doktorusunuz mu dedi başlamanızı
Ama değeriniz iyi en güzel takip 2 günde bir kanda yapılan takip o daha net ve sağlıklı sonuç verir tavsiyem her gün kan vermeyin 2 günde bir verin
Canım merhaba bugün tekrar test yaptırdım değerim 90 cıktı dün 45 ti adetime 2 gün var
Acaba iyi ilerliyor mu daha heralde 3 haftalık felandır inşallah tutunur

Dr a gittin mi canm gördün mü keseyi?
Gittim bugün 647.98 çıktı Beta Hcg kan testim. Ultrasonda gözükmedi kese canım. Kesenin gözükmesi için 10000 ve üzeri olması gerekiyormuş doktor değerlerin iyi dedi. 2 sonra gel tekrar ultrasonda bakalım dedi. Geç döllenme olmuş o yüzden küçük

Canım merhaba bugün tekrar test yaptırdım değerim 90 cıktı dün 45 ti adetime 2 gün var
Acaba iyi ilerliyor mu daha heralde 3 haftalık felandır inşallah tutunur
Evet iyi canım benim pazartesi 66.95 ti doktor 3haftalik dedi.Cumartesi Yani bugün 647.98 çıktı doktor 4yada5 haftalık dedi. Hadi hayırlı olsun canım seninki de 3 yada 4 haftalık canım Allah sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Alttan muayene etmedi ama sadece karından baktı canım bilgin olsun teşekkür ederim ilgilendigin için Allah razı olsun ❤
Gününe yetişir inşallah canm haftaya kalp atışını bile duyabilirsin canm hakkında hayırlısı

Beta Hcg 66.95 ml5 cıktı sizce benimki kaç haftalık yada kaç günlük
Canim bu beta hcg degeri keseyi gormek icin cok cok düşük.vajinal ultrason olsa bile gozukmez.1500 e gelmesi lazim.1 hafta sonra vajinal ultrasonla gozukebilir anca.yada 10 gun sonra gidersin karindan ultrasonla da gorulur.daha kese oluşumu yeni baslamistir nokta kadardir.66 gibi bi değerle keseyi gormek imkansiz bence.bu degerle keseyi gormeye calisan doktorda bi hata var bence :)

Evet iyi canım benim pazartesi 66.95 ti doktor 3haftalik dedi.Cumartesi Yani bugün 647.98 çıktı doktor 4yada5 haftalık dedi. Hadi hayırlı olsun canım seninki de 3 yada 4 haftalık canım Allah sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Amin canım benim çok teşekkür ederim
Allahım sağlıklı gebelik ve doğum yapmayı nasip etsin hepimiz sağlıkla kucagımıza alalım. Bende testi pazartesi tekrarlıcam artık cumarteside doktora gidiyim diyorum

Canim bu beta hcg degeri keseyi gormek icin cok cok düşük.vajinal ultrason olsa bile gozukmez.1500 e gelmesi lazim.1 hafta sonra vajinal ultrasonla gozukebilir anca.yada 10 gun sonra gidersin karindan ultrasonla da gorulur.daha kese oluşumu yeni baslamistir nokta kadardir.66 gibi bi değerle keseyi gormek imkansiz bence.bu degerle keseyi gormeye calisan doktorda bi hata var bence :)
Pazartesi günkü degerim 66.95ti.Tesekkur ederim bilgilendirdigin için canım bugün 647.98 çıktı Doktor 2 gün sonra gel dedi ❤:KK200:

Amin canım benim çok teşekkür ederim
Allahım sağlıklı gebelik ve doğum yapmayı nasip etsin hepimiz sağlıkla kucagımıza alalım. Bende testi pazartesi tekrarlıcam artık cumarteside doktora gidiyim diyorum
Sende bilgilendir canım bizi böyle bilgi alış verişi güzel oluyor endişelerim azalıyor Allah hepinizden razı olsun içimi rahatlattiniz❤

Mrb iyiaksamlar bnde bata hcg kurbanıyım 11 suabatta adet oldum sandım 7 gun bitmesi gerekirken bitmedi kanamam devam etti test yaptım ıkı cizgi cıktı sonra kan testı verdım 251 ertesi gun 132 cıktı dustu dendı bebek 16 mart dayız halen suruntu biraz kanmam devam etti 1 bucuk aydan beri kanamam var Dı Dr gıttım tekrar bet ahvg baktı 132 den 144 cıkmıs kimyasal gebelik buyuk ıhtmla Dr cumartesi gel betaya bıdaha bakacaz dedı coraspırın ve progestan verdi banada cvp yazılırsa sevınırım

X