Kese görünmedi

Testi 2 dusukten sonra yapıyoruz demişti doktor sadece kurtajdan sonra kan uyuşmazlığı iğnesi oldum dis gebelikten korkuyorum ama sanırım diş gebelikte beta hcg artışı azar azar oluyormuş bilginiz var mı konuda güzel dileğiniz için teşekkür ederim ❤

Testi 2 dusukten sonra yapıyoruz demişti doktor sadece kurtajdan sonra kan uyuşmazlığı iğnesi oldum dis gebelikten korkuyorum ama sanırım diş gebelikte beta hcg artışı azar azar oluyormuş bilginiz var mı konuda güzel dileğiniz için teşekkür ederim ❤
Dış gebelikte betahcg düzensiz artar, bir kere yaşadım 130lardan 38lere düştü sonra 70lere çıktı daha sonra 140lara çıktı, sonrasında kendi düşerek sıfırlandı. Dediğiniz gibi azar azar artış şeklinde de olabiliyor.

Benim 3 günde fazla yükseldi ama dün vajinal yolla bile görünmedi kese beklemek çok zor araya bayram girdi doktorum da yok kötü düşünmek istemiyorum ama bu değerle görünmesi lazımdı

Benim 3 günde fazla yükseldi ama dün vajinal yolla bile görünmedi kese beklemek çok zor araya bayram girdi doktorum da yok kötü düşünmek istemiyorum ama bu değerle görünmesi lazımdı
Son durumunuz nedir?

Canım kesenin görünmesi için beta değerinin 1500-3000 arasında olması gerekiyor. 1500 vajinal yolla görünür 3000 ve üzeri de karından ultrasonla görünür. Anladığım kadarıyla senin ki geç döllenme. Dış gebeliğe gelecek olursak beta değerinde artış oluyor ama iki günde iki kat değil azar azar artış oluyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 🌸

Arkadaşlar merhaba benimde korkularım var bende adet gecikmesinden sonra test yaptım pozitif çıktı hemen kan verdim degerim 1000 geldi 2 gün sonra hastaneye gittiğimde kese görmedi alttan ultason yaptırmadım haftaya gel dedi ama ondan önce bir daha kan verdim ve 2 günde betam 1000 den 7700 e yükseldi sizce bir sıkıntı varmi

Arkadaşlar merhaba benimde korkularım var bende adet gecikmesinden sonra test yaptım pozitif çıktı hemen kan verdim degerim 1000 geldi 2 gün sonra hastaneye gittiğimde kese görmedi alttan ultason yaptırmadım haftaya gel dedi ama ondan önce bir daha kan verdim ve 2 günde betam 1000 den 7700 e yükseldi sizce bir sıkıntı varmi
Yani beta değerin gayet güzel artmış maşallah kese görünür bu değerle. Bi sorun yok gibi hatta çoğul gebelik olabilir 😍

Mayısın 13 ünde çağırdı sizce daha erken gidim mi ağrılarım var dış gebelikten korkuyorum
hayır erken gitme kalbini temiz tut . iki defa sorunlu gebelik yaşayıp kürtaj oldum . bu sefer o kadar acele etmedim rabbim nasip edecekse olur , sonucu kimse değiştiremez ama erken olduğunu düşünüyorum biraz bekle sorun yoktur

X