Kese sızıntısı nasıl anlaşılır ???

Ronam

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2016
161
140
32
Merhaba hanimlar benim iki gündür akintım çok 3 gün önce de ayrintili ultrasonum vardi suyun normal dedi doktor ama biraz endiselendim acaba kesede sızınti mi var diye..ayrintili da tespit edilir mi kese sizintisi ??

Merhaba hanimlar benim iki gündür akintım çok 3 gün önce de ayrintili ultrasonum vardi suyun normal dedi doktor ama biraz endiselendim acaba kesede sızınti mi var diye..ayrintili da tespit edilir mi kese sizintisi ??
Canım eczanede turnusollu ped var. Doktorundan da isteyebilirsin. Böylexe suyunun sızıp sızmadoğımı öğrenebilirsin

O haftalardan sonra akıntıda artma oluyor. Ayrıca evet turnusollü ped al ve doktoruna danış bence...

Benim de su gibi çok akıntım oluyor kaç haftadır. Doktoruna söyle fitil verir büyük ihtimal, mantar başlangıcı da olabilir, ben arada fitil kullanıyorum azalıyor biraz geçince yine başlıyor ama su değil. Doktorunla ayrıntılı görüş.
Bir de all sense diye bir ped var ben internetten almıştım onu da kullanabilirsin anlamak için

X