Kese var bebek yok

Bnmde sizinle aynı gibi son adetim 11 Ekim 7+1 normalde ama kese 5+1 görüküyor ama adetimi adetim üç gün gecikti günde dokuz çıkmıştı beta. Geç döllenme olabilir dedi doktor. İki hafta sonra gel dedi tahlil yaptırdım hayırlısı diyorum. bu arada beta takibi yapılıyor iki haftadır düzenli artış devam ediyor. Ne yaptınız ne oldu sonuç
Benim de son adet tarihim 7 Ekim. Adete göre 7+1 de doktora gittiğimde 5+6 göründü. Kese ve yolk sac var ama bebek neredeyse yok gibiydi haftaya göre değildi. Doktor hiç geç döllenme den bahsetmedi ama benim de adetim 3 gün geçtiğinde beta 55 ile öğrendim. Düşük geldi bana hatta silik çizgi çıktı testte değer 55 olduğunda. Ama doktor çok umutsuz yaklaştı. Kalp atışı duymayı bırakın bebeği görmek için dua ediyorum şimdi. Bu hafta görmezse alacağını söyledi 😔

Siz beta baktirdiniz mi? Ben de benzer durum yaşıyorum. Son adet tarihim 7 Ekim ve 7+4 te 47000 gibi bir değer çıktı. Hala şüpheliyim.
Benim 15 Kasım da öğrendim 102 idi 30 Kasım da ölçtüler 2727 çıktı.. 6+4 üm ben kesemez de 7.5mm dediler kese de küçük beta da düşük diyorlar:KK43: siz niye şüphelisiniz oranınız gayet iyi kesenizin boyutu kaç ?

Benim 15 Kasım da öğrendim 102 idi 30 Kasım da ölçtüler 2727 çıktı.. 6+4 üm ben kesemez de 7.5mm dediler kese de küçük beta da düşük diyorlar:KK43: siz niye şüphelisiniz oranınız gayet iyi kesenizin boyutu kaç ?
Doktor bebeği göremedi. Bir randevuda çok küçük dedi sonra hiç büyümemiş ayni geçen gördüğümüz gibi dedi. Yine aynı olursa alacak. Ben de korktuğum için beta ma baktrdim yüksek. Bugün tekrar test verdim yarın çıkacak. Yükselmiş olması beni rahatlacak ona göre içim rahat randevuya gideceğim.

Doktor bebeği göremedi. Bir randevuda çok küçük dedi sonra hiç büyümemiş ayni geçen gördüğümüz gibi dedi. Yine aynı olursa alacak. Ben de korktuğum için beta ma baktrdim yüksek. Bugün tekrar test verdim yarın çıkacak. Yükselmiş olması beni rahatlacak ona göre içim rahat randevuya gideceğim.
Benim durumumla aynı şuan ama senin beta 47000 çıkmış çok iyi benim 2727 benim ki düşük kalıyor 6+4 e göre sanırım

Benim de son adet tarihim 7 Ekim. Adete göre 7+1 de doktora gittiğimde 5+6 göründü. Kese ve yolk sac var ama bebek neredeyse yok gibiydi haftaya göre değildi. Doktor hiç geç döllenme den bahsetmedi ama benim de adetim 3 gün geçtiğinde beta 55 ile öğrendim. Düşük geldi bana hatta silik çizgi çıktı testte değer 55 olduğunda. Ama doktor çok umutsuz yaklaştı. Kalp atışı duymayı bırakın bebeği görmek için dua ediyorum şimdi. Bu hafta görmezse alacağını söyledi 😔
Bekleyin bnce. Kimi doktor öyle olabiliyor. Olumsuz konuşuyor. Beklemekten başka carede yok. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Siz de de şu 6.5 7 haftalık dönem de el ve ayak üşümesi uykusuzluk vs oluyor mu belirtiler de beta yükselmesine yoruyorum ben 😵‍💫
İlk gebeligimde başımı yastıktan kaldıramıyordum. Geçen hafta hiçbir belirti yoktu ama bu hafta yine uyku basıyor. Belirti mi yoksa umutsuzluk mu yapıyor bilemiyorum. El ayak üşümem daima var benim. Kansızlık yapabilir.

Şuan benim doktor da böyle.. 6+4 üm şuan 28 Kasım da gittim kesen 6+1 olarak 7mm dedi boş gebelik alırız bunu diyor bu pazartesi.kalp atışı duymazsa sonlandırıcak:KK43:
Son durumunuz nedir? Bugün bebeğimin kalp atışlarınin olmadığı öğrendim. Yarında yine farklı doktora gidicem.

Evet ben yaşadım , 6. Haftamda 2 kese göründü birinde bebeği ve kalp atışını gördü , ama diğeri boş dedi . Bebek yok orada olsa görürdüm dedi diğer hafta kontrolde 7+2 de şükürler olsun ki diğer kesede de bebeği gördü . İnşallah bir sonraki kontrolde sizin bebeğinizi ve kalp atışını da görür doktorunuz
7 haftalığız bugün gittm kese boş dedi bilginiz var mı kaç haftalığa kadar oluşabiliyor

Sizin kadın doğum uzmanınuz gayet insanı yaklaşmış. Ben ilk gittiğimde boş gebelik haftaya alırız kesin demişti.. Ama 5 gun sonra gittiğimde bebeği çok net görebildik. Bazı doktorlar hemen en kotusunden başlıyorlar. Onlara fazla kulak asmadan beklemekten sabretmekten başka çaremiz yok.
Kaç haftalıktı bebeğiniz. 7 haftalık bugun boş kese olduğunu öğrendim.

X