Keseden cinsiyet tahmini yapabilecek var mı?

Mavibeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2017
64
42
Merhaba hanımlar
6 haftalık karından ultrasonla çekilen fotomuzdan cinsiyet tahmini yapabilecek var mı? Meraklar içindeyiz🤭

Eklentiler

• AC834C6B-8FEA-416C-954D-ACF3D17D5E37.jpeg
    AC834C6B-8FEA-416C-954D-ACF3D17D5E37.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 222
😂😂😂 tahmini olan müneccimdir ancak, ortada daha kese yok nerdeyse şekli nasıl belli olsun kız mı erkek mi hele o nasıl belli olsun. Biraz sabırlı olun, gönlünüzden geçendir inşallah cinsiyeti ne diyim☺️

😂😂😂 tahmini olan müneccimdir ancak, ortada daha kese yok nerdeyse şekli nasıl belli olsun kız mı erkek mi hele o nasıl belli olsun. Biraz sabırlı olun, gönlünüzden geçendir inşallah cinsiyeti ne diyim☺️
Kese şeklinden ve bebeğin konumundan tahmin yapanlar var. Ondan sordum☺️

Bebek nerde ben onuda göremedim hiç anlamıyorum artı olanlar bebekmi

Merhaba hanımlar
6 haftalık karından ultrasonla çekilen fotomuzdan cinsiyet tahmini yapabilecek var mı? Meraklar içindeyiz🤭
Merhaba muz şeklinde olursa erkek yazıyor heryerde ne kadar doğru bilmem ama kesesi muz şeklinde olup kız çıkan hiç denk gelmedim forumlarda bu arada benimkisi de muz şeklinde 🙈

O bnce doktorun elindeki aleti oynatmasiyla alakali bisey
Ben 8 kişide denedim arkadaşlarımda 7 erkek kese benim kesem gibi 1 tanesi kız onun kese yusyuvarlak denk mi geldi bilmem🙊 ama keseden ziyade kesede ki İlk konumuna göre yorumluyorlar kesenin sağında mı solunda mı olduğuna onda da tutmayana pek rastlamadım açıkçası 🤷🏼‍♀️

Ben 8 kişide denedim arkadaşlarımda 7 erkek kese benim kesem gibi 1 tanesi kız onun kese yusyuvarlak denk mi geldi bilmem🙊 ama keseden ziyade kesede ki İlk konumuna göre yorumluyorlar kesenin sağında mı solunda mı olduğuna onda da tutmayana pek rastlamadım açıkçası 🤷🏼‍♀️
Peki bn atsam bi bakarmisiniz

X