Keseye gore tahmin edermisiniz

Görüntüsu bu:)

Eklentiler

• 1488467282218-903276045.jpg
    1488467282218-903276045.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 59
Canm nub görünüyor da tahmin ettm 10 11 olduğunu . Bebeğin kıza benziyor canm bak şu popo kısmındaki çıkıntı dik yukarı olursa erkek yatay gbi olursa kızmış arastr istersen nub teorisi diye anlarsn demk istedigimi
Nub topigine de atmistim bu resmi ama Nub daha belli diil erken demişlerdi kızlar pazartesi tekrar doktora gidicem orda daha ayrıntılı resim elime geçer onuda atarım benim bi kızım var gönülden erkek geçiyo ama kızima kız kardeş beni daha çok mutlu etek heralde:)

Nub topigine de atmistim bu resmi ama Nub daha belli diil erken demişlerdi kızlar pazartesi tekrar doktora gidicem orda daha ayrıntılı resim elime geçer onuda atarım benim bi kızım var gönülden erkek geçiyo ama kızima kız kardeş beni daha çok mutlu etek heralde:)
Resimde kafa hangi tarafta onu bile kesfetmis degilim:))
Benm gördügm şey nub yani başka brsey olamaz ayrıca 10.haftadan sonra belli oluyor bnm bir tanidiga 9 haftalıkken erkek dems nub teorisine dayanarak demiştir yani çocukta erkek yani. Aslında seninki tam yatay değil erkekde olabilir kızda birz ortada kalms gittiğinde haber versene bnada neyms :) bebeğinin kafası solda canm poposu sağda kesen fasulye gbi ve bebegn solda erkek de olabilir :)

Benm gördügm şey nub yani başka brsey olamaz ayrıca 10.haftadan sonra belli oluyor bnm bir tanidiga 9 haftalıkken erkek dems nub teorisine dayanarak demiştir yani çocukta erkek yani. Aslında seninki tam yatay değil erkekde olabilir kızda birz ortada kalms gittiğinde haber versene bnada neyms :) bebeğinin kafası solda canm poposu sağda kesen fasulye gbi ve bebegn solda erkek de olabilir :)
Tamam canım pazartesi resmi atarım senide etiketlerim daha net bişey çıkar ortaya heralde doktor kesin bişey söylemez heralde tam 12 haftalik olcak ozaman :)))

Yok cnm beee oglumda erik yedim bunda da cikolata diye dolaniyorum dusun tam tersi nutella canavari oldum kilolarda geliyo tabi :KK49::KK49:
Himm anladm canm .. bnde limon yedim 1 ay kadr 1 haftadr canm istemiyor ayva aserdim ve erik eriği yiyemedm daha malesf bir çıksa varya kilo kilo yiyecemde bna seninki kız o zamn dediler de ondan sordm.

X