Kıbrısta Falcı Buldum

dedektif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
16
1
arkadaşlar 2 senedir kıbrıstayım burda dejavu cafe diye bir yer var girnede orda bir bayana fal baktırdım tarot ve kahve bir arada bakıyordu inanılmaz bişeydi hiç kimseye söylemediğim bir sırrımı söyledi annemle benden başka kimse bilmiyor hayatımda olan önemli şeylerin çoğunu ve şu anda hayatımda olan insanı tarif etti resmen aradaki sorunları anlattı aynı ya çok şaşırdım... bakalım daha neleri çıkacak başka giden oldumu bu bayana adı sevda

arkadaşlar size bahsettiğim kişi ayrılmış o kafeden onun yerine zeynep diye bir kız gelmiş ama ben beğenmedim benim fal tamamen alakasızdı burda benim yazımı okuyan lar olmuş bu sevda dediğim bayanın cep telefonu falan olan varmı ya tekrar gitmek istiyoruz ama tel almayı düşünemedik ama burda oturduğunu biliyorum öyle demişti çünkü...bilen varsa lütfen yazın bana acil.........

meraba ben de kıbrısa gidip geliyorum. eger ilk gittiğiniz bayanı tekrar bulabilirseniz bizimle de paylaşırmısınız?

Kıbrıs'ta bildiğim 3 falcı daha var kızlarr gitmedim ama bizim arka mahallede oldukları için biliyorum
Mağusa'da bakıyorlar bir tanesi elmas, kime sorsanız bilir zaten hatun çok meşhur
bir tanesi füsun diye bir hatun o su falına mı ne bakıyormuş
bir tane de Maraş bölgesinde var o hatunda yıldız falına bakıyor sanırım tam çözemedim ama ona gittim çok güzel bakıyor üstelik ucuzda 20 tl =))
elmas'la füsun'u bilmem ama Maraş'ta ki abla güzel bakıyor valla hatun hiç kötü 1şey söylemedi yahu (A) :KK75: :KK54:

keşke magosada olsaydı..ne kadara bakıyo.gelecekle ilgili bişeyler söylüyomu.doğru çıkıyomu ?????
evet canım ben ve arkadaşlarım hep gidiyoruz çok memnunuz burda başkalarınada gittim para tuzağı bu bayan ne dese çıkıyor ben beğendim
genelde zaten gelen müşterileri memnun oraya başkalarıda geldi ama ben bu bayanı beğeniyorum o olmayınca baktırmıyorum adı sevda

magosada emine hanım varmış ona nasıl ulaşırım sadece kahve bakıyormuş birde onu deneyeyim... merak işte ...:KK1::KK66:

Elmas hanim veya fusun hanimi yerini veya numarasini biliyormusunz yardimci olursaniz cok sevinirim veya onerebileceginz biri varmi bende cok uzun zamandir ariyorum

magosada emine hanım varmış ona nasıl ulaşırım sadece kahve bakıyormuş birde onu deneyeyim... merak işte ...:KK1::KK66:
sizi rahatsiz ediyorum bildiginizi dusundum sevda hanim sdisinda baska fal bakn kimse varmi bende kibris girnede yasiyorum cok uzun zamandir baktirmak istiyorum bildiginiz hic bi yer varmi yardimci gercekten bilen olursaniz sevinirim.

arkadaşlar 2 senedir kıbrıstayım burda dejavu cafe diye bir yer var girnede orda bir bayana fal baktırdım tarot ve kahve bir arada bakıyordu inanılmaz bişeydi hiç kimseye söylemediğim bir sırrımı söyledi annemle benden başka kimse bilmiyor hayatımda olan önemli şeylerin çoğunu ve şu anda hayatımda olan insanı tarif etti resmen aradaki sorunları anlattı aynı ya çok şaşırdım... bakalım daha neleri çıkacak başka giden oldumu bu bayana adı sevda

canım magosa da bı kadın var benım arkadaslarım gıttı ve kadın kadın herseyı bılıyo ama 100 lıranıda alıyo..randevuyla calısyo ve gunde 10 kısıden fazlaya bakmıyo..lefkosada olsa gıderdımde magosa uzak geldı bıde zamanım olmuyodu gıdemedım hala daha ordaysan bu kadına bı gıt..
genelde gıdenler korkarak gıdıyo herseyı bıldıgı ıcın..

sizi rahatsiz ediyorum bildiginizi dusundum sevda hanim sdisinda baska fal bakn kimse varmi bende kibris girnede yasiyorum cok uzun zamandir baktirmak istiyorum bildiginiz hic bi yer varmi yardimci gercekten bilen olursaniz sevinirim.

ben uzun zamandır bakmamışım yazınızıda görmedim... ben sevda hanımdan çok memnunum söyledikleride çıkıyor ve genelde kötü şeyleri de söylemezmiş benim hep olumlu çıktı simit dünyasının yanında oda girnede onu denedinizmi başkamı istiyorsunuz siz yazın ben söylerim size ...

X