Kıl kurdu sorunuyla karşı karşıya kalanlar için çok bilinmeyen bitkisel ve kesin çözüm

EVAmodern

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2018
1
0
34
Hanımlar bu konu başlığını açmayı çok gerekli buldum çünkü 8 aylık bir bebek olarak doğduğumda birçok sağlık sorununu da beraberimde getirmistim. En önemli olanı da inanılmaz gibi gelebilir ama 1-2 yaşlarımda anlaşılamayan kıl kurdu varlığından dolayı hayatımı kaybedecek olmam. Ailem Istanbulda ne kadar doktor varsa götürmüş ancak kurt olduğunu anlayamamışlar. En sonunda Sen Jorj Avusturya Hastanesinde şu anda öldüğünü sandığım o zamanlar çok kıdemli olan bir doktor beni sırada görür görmez bu kızda kurt var demiş ve her bez değişiminde popo ve ön kısma olacak şekilde pamuk yardımıyla papatya suyu uygulanmasını reçete etmiş. Annem aynı zamanda bana arada papatya suyunu icirir ve et ürünlerinden de uzak tutardı. Bir buçuk yıl gibi bir sürede tamamen iyileştim ve kurtuldum. Tabi bu sure içerisinde küçük ve büyük abdestimde hep kurt keseleri düşürdüm. Internetten baktığımda bu çözümün hala hiçbir yerde yazmadığımı farkettim ve zamanında hayatımı kurtaran bu bilginin yayılması gerektiğine inandım. Umarım bebeklerimiz sağlıkla büyür. Faydalı olması dileğiyle..

Son düzenleme:
X