Kılcal damar catlamasi

stardustttt

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
46
9
Merhaba arkadaşlar bacaklarimda yoğun bir kilcal damar catlamasi mevcut çok ağrıyor ve yanma yapıyor bunun için hastane de hangi bolume gitmeliyim?

Tatlım direk aklıma kalp damar cerrahisi geldi.
Yada genel cerrahi bölümüne baş vurabilirmişsin gibime geliyor

Önce genel cerrahi o kalp cerrahiyi de yonlendirir gerekirse diye düşünüyorum.

Kalp damar cerrahisi kesin bilgi :)
Çorap onerirlerse ihmal etmeyin
cok marka var ama guvenilir iki firma alman sigvars ve mediven. Geçmiş olsun

Kalp damar cerrahisi konu sahibi. Annemde aynı sorundan tedavi oluyor. Geçmiş olsun çok, Allah şifa versin...

Doktora gidin elbette ama at kestanesi yağı da iyi geliyordu galiba bir araştırın isterseniz

Sevgili konu sahibi, çozum bulduysan bizimle de paylaşir misin?

Bende de olmaya başladı, köpük tedavisi düşünüyorum bu kış için

Doktora gidin elbette ama at kestanesi yağı da iyi geliyordu galiba bir araştırın isterseniz
araştırayım onu.. konuyu açan kişi henüz çözüme kavuşup,kavuşmadığını yazmadı. bir de lazerle görüntüyü siliyorlar sanırım yanlış hatırlamıyorsam..

merhaba, köpük tedavisi yapan ve sonuç alan var mı çevrenizde ?? teşekkürler
Merhaba, evet 1 yil kadar önce ciddi arastirmiştim. Olumlu sonuç alanlar var. Ama kopük işleminin de birkac çesidi var bildigim kadariyla. Gidip uzmanla gorüsmeyi planliyorum.

Sizin lazer hakkında fikriniz nedir? Yukarida yazmissiniz bu yüzden sordum

Merhaba, evet 1 yil kadar önce ciddi arastirmiştim. Olumlu sonuç alanlar var. Ama kopük işleminin de birkac çesidi var bildigim kadariyla. Gidip uzmanla gorüsmeyi planliyorum.

Sizin lazer hakkında fikriniz nedir? Yukarida yazmissiniz bu yüzden sordum
Henüz lazer işlemini yapan bir merkezle veya hastaneyle gidip görüşmedim. bugüne kadar ki araştırmalarıma göre, yüze yapılmaması gereken bir uygulama.. zaten ben bacaklarımdaki kılcal damar çatlamaları için yaptırmak istiyorum.Lazer uygulamalarının hepsinde uygulamayı her seansta aynı kişinin yapması önemli bence..Kesin çözüm lazım bize ,araştırmalara devam :)
O zaman ;Köpük veya lazer işlemi yaptırıp olumlu sonuç alanların yorumları bekliyoruz :super:

Bendede vardı bacaklarim morariyor ve bazi yerde damarlar belirgin oluyordu . Özellikle baldır kısımlarında çok olurdu benim ve bu kendi kendine başlayan ufak morluklar buyurdu sanki dayak yemiş yada biyere çarpma gibi. Ben ayrıca kalp hastasıyım doktoruma danistim ve hemen bacaklardan ultrason istedi. . Sonuç venöz yetmezliği çıktı ve çorap verdi o Corap resmen ölüm gerçekten.. simdi ise ilaç tedavisi gördüğüm için o morluklar çok şükür eskisi gibi oluşmuyor. . Rabbim sizede şifalar versin inşallah. .

Bendede vardı bacaklarim morariyor ve bazi yerde damarlar belirgin oluyordu . Özellikle baldır kısımlarında çok olurdu benim ve bu kendi kendine başlayan ufak morluklar buyurdu sanki dayak yemiş yada biyere çarpma gibi. Ben ayrıca kalp hastasıyım doktoruma danistim ve hemen bacaklardan ultrason istedi. . Sonuç venöz yetmezliği çıktı ve çorap verdi o Corap resmen ölüm gerçekten.. simdi ise ilaç tedavisi gördüğüm için o morluklar çok şükür eskisi gibi oluşmuyor. . Rabbim sizede şifalar versin inşallah. .
Geçmiş olsun, Rabbim size de şifalarını versin inşallah ..
neren ağrısa canın orada derler ya , Allah çaresiz dert vermesin ..
sağlıklı günler olsun..

X