Kılıçdaroğlu'nun son gafı sosyal medyayı salladı!

evlaefe

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Mart 2013
9.500
12.956
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuk olduğu radyo programında yeni bir gafa imza attı. Programda, "Cumhurbaşkanlığı Sistemi" üzerine konuşan Kılıçdaroğlu, bu sistemde başbakanlığın kaldırılacağını bilmeden Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın iki ayrı partiden çıkması durumunda güçler ayrılığının yaşanacağına ve kavga çıkacağını iddia ederek "Neden millete anlatılmıyor" sözleri ile sitemde bulundu.

Kılıçdaroğlu 'Yeni sistemle birlikte Başbakan ile Cumhurbaşkanın farklı partilerden olması durumunda asıl kavganın o zaman çıkacağını' söyledi.

http://m.sabah.com.tr/galeri/yasam/kilicdaroglunun-son-gafi-sosyal-medyayi-salladi
40_d.jpg
39_d.jpg
38_d.jpg
37_d.jpg
34_d.jpg
41_d.jpg

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.417
15.781
tencere dibin kara senin ki benden kara misali kemal kılıcdarogluna laf edicek en son kisiler:) ben kemal kılıcdaroglu nuda savunmam benim icin oda lider vasfına sahip degil ama kemal kılıcdaroglunun gafına gulecek elestirecek kisiler de akp kesimi hic olamaz donup kendilerine baksınlar ya

-GiTaH-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
675
452
36
Akp lide değilim, chp lide. Ama bu Kılıçtaroğlu kripto akp li bence. Bir insan bu kadar prim vermez yaa. Kimse yok mu şu partinin başına geçebilecek, aklı başında iki laf edecek...

-Moonlight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
745
3.133
baskanlik sistemi avrupadaki gibi isleyecegini pek sanmiyorum. Türkiyede cesit cesit irktan insanlar var ve her eyalet kendi kafalarina göre kanun düzenleyecek. cerkezi cikip vay efendim niye lazlarin dedigi oluyor. Laz cikip gürcülere kim sormus diyecek gibime geliyor

ZeyMurEl

Hamdım, pişiyorum, yanmaya daha çok var...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
4.657
14.584
Durum Kılıçdaroğlu'nun gafıyla vahim olmuyor, Kılıçdaroğlu isterse full saçmalasın, gece gündüz saçmalasın onun saçmalaması ne ekonomiyi, ne benim işimi gücümü, ne doları ne euroyu etkiliyor. Ülkede aldıkları her kararla saçmalayıp ekonomiyi çökertenlerin, doları 3, 80'lere fırlatanların gafları önemli olan. Onlara susup buna sayfa sayfa döşeyenleri anlamaya çalışmak yeminne devrelerimi yakıyor yaa....

deynepnaz

Guru
Pro Üye
2 Aralık 2015
26.205
91.575
Durum Kılıçdaroğlu'nun gafıyla vahim olmuyor, Kılıçdaroğlu isterse full saçmalasın, gece gündüz saçmalasın onun saçmalaması ne ekonomiyi, ne benim işimi gücümü, ne doları ne euroyu etkiliyor. Ülkede aldıkları her kararla saçmalayıp ekonomiyi çökertenlerin, doları 3, 80'lere fırlatanların gafları önemli olan. Onlara susup buna sayfa sayfa döşeyenleri anlamaya çalışmak yeminne devrelerimi yakıyor yaa....
Sayfa sayfa mı döşenmiş,emin misiniz?İnsaflı davranılmış sizin tabirinizle döşeme kısmında.:cool:
Tam tersi diğer konularda sayfa sayfa yazan,geyiğe bağlayanlar üç maymunu oynar olmuş.:işsiz:
Evet diyen seçmene cahil,maddeleri bilmiyor ,neye oy verdiğini bilmiyor diyen seçmenlerin genel başkanı başkanlıkta başbakan olmadığını bilmiyor,okumamış bile belki de.:skandal:
Madem CHPye oy veren biri için durum ciddi değil,Allah ayırmasın o zaman ,daha uzun seneler genel başkanlıkta oturmasını nasip etsin.Bizim için hiçbir sakıncası yok.:ıslık:

ZeyMurEl

Hamdım, pişiyorum, yanmaya daha çok var...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
4.657
14.584
Sayfa sayfa mı döşenmiş,emin misiniz?İnsaflı davranılmış sizin tabirinizle döşeme kısmında.:cool:
Tam tersi diğer konularda sayfa sayfa yazan,geyiğe bağlayanlar üç maymunu oynar olmuş.:işsiz:
Evet diyen seçmene cahil,maddeleri bilmiyor ,neye oy verdiğini bilmiyor diyen seçmenlerin genel başkanı başkanlıkta başbakan olmadığını bilmiyor,okumamış bile belki de.:skandal:
Madem CHPye oy veren biri için durum ciddi değil,Allah ayırmasın o zaman ,daha uzun seneler genel başkanlıkta oturmasını nasip etsin.Bizim için hiçbir sakıncası yok.:ıslık:

Ben sadece burayı baz almıyorum haber okurken. Bu haberle ilgili bir çok linkin altına, sosyal medyaya sayfa sayfa yorum döşenmiş. Her yerde bu haber var capsler şeklinde.

Ayrıca neye oy verdiğini bilmiyor diyen seçmenlerin genel başkanı değil Kılıçdaroğlu, bu ülkede HAYIR diyenler sadece CHP seçmeni değil dikkatini çekmek isterim. AKPli olup da hayır diyen ve biraz okumayı sevenlerde var, sistem mantığıma yatmadı diyenler var. Baştaki ne derse eyvallah demeyen az da olsa bi kitle var. MHPli yanar döner olmayanlar da var mesela. Ben Kılıçdaroğlu dediği için HAYIR demiyorum emin ol. Kılıçdaroğlu EVET dese bile hayır derdim çünkü benim aklım mantığım bir adamın peşinden ne olursa olsun gitmek üzerine değil, doğrusunu kendim yorumlarım, ülkem için bireysel hayırlı kararlar alabilirim çünkü çok şükür bir BEYNİM var. Kılıçdaroğlu'nun HAYIR gerekçelerini hiç dinlemedim bile emin olabilirsin.

Ve şuna da emin ol, CHP seçmeni Kılıçdaroğlu üzerine inşa etmedi siyaseti. Kılıçdaroğlu'nu vazgeçilmez reis olarak görmüyorlar...