Kilo alamadim biturlu

Gano Excel ürünlerini denediniz mi kahve ve sıcak çikolata ile gayet güzel sonuçlar alınıyor benim eşimin de kilo sorunu vardı 55 üstüne çıkmıyordu Gano sayesinde 10 kilo aldı daha fazla almak istemedi ama gayet etkili 🥰

Bisi soylicem bu esra ezmecinin kilo almak icin çabalama yapıyor deneyen varmi kilo alan varmi
Slm.esra ezmecinin cabalamalarini bilmiyorum ama ben sihir gibi bi iac keşfetim.stres yasadiğimda tamamen yemekten kesiliyor ve cok hizli kilo veriyordum.ne denediysem.olmuyodu.şimdi doymak bilmiyorum.burada ismini verme mdogrumu bilmiyorum.merak edenler

Slm.esra ezmecinin cabalamalarini bilmiyorum ama ben sihir gibi bi iac keşfetim.stres yasadiğimda tamamen yemekten kesiliyor ve cok hizli kilo veriyordum.ne denediysem.olmuyodu.şimdi doymak bilmiyorum.burada ismini verme mdogrumu bilmiyorum.merak edenler
Spraktin mi 😂

Kilo vermek için de mucizevi bir formülünuz var mı?
Stres mtres hiç etki etmiyor, her şart ve koşulda, her duygu durumunda, o iştah hep açık.
Mesela şu anda gece 03.20 ben kalkıp mutfağa gitmemek için kendimi frenliyorum
Açım aç

Kilo vermek için de mucizevi bir formülünuz var mı?
Stres mtres hiç etki etmiyor, her şart ve koşulda, her duygu durumunda, o iştah hep açık.
Mesela şu anda gece 03.20 ben kalkıp mutfağa gitmemek için kendimi frenliyorum
Açım aç
Maalesef.ac kal bol hareket spor.bildiklerim bunlar😊

X