Kilo alamıyorum yardım edin

Admin9595

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2020
970
195
1.56 boyum var 38 kiloyum şaka gibi ama gerçek 21 yaşındayım

Kilo aldiran bir icecek tarifi var. Kesfette gordum. Ilginizi ceker belki diye yaziyorum.
5 6 tane bebe biskuvisi
Fistik ezmezi
Tam yagli süt
Badem
Bal
Yarim muz

Miktarları yiyebildiginiz olcude arttırabilirsiniz. Isterseniz pekmez de ekleyebilirsiniz. Robottan geçirip sıvı icecek yapabilirsiniz ya da muzu dilimleyip biskuviyi ufalayip bal fıstık ezmesi badem ile yulaf tabagi gibi hazırlayabilirsiniz. Vücuda yararli yaglar almak cok onemli. Fistik ezmesi cok guzel bir nimet.

Yok ya yiyorum ama alamıyom
ben de böyle diyodum ama kilo almaya başladıktan sonra fark ettim ki ben yemek yemiyomuşum ki, sadece tırtıklıyormuşum..
29 yaşındayım asla 49un üstüne çıkamazdım (hamilelik haricinde) şu an 53 kiloyum ve iştahım da çok güzel açıldı. şimdi 56- 57 idealim benim diyebiliyorum, çünkü önceden kilo alsam nerem nasıl durur hiç bilmiyodum ben 60 olayım falan diyodum :KK70:

en büyük etkeni söylüyorum : stres
ben stresliyken asla yemek yiyemezdim midem bulanırdı yani düşüncesinden bile

ikincisi de vitamin takviyesi. ben çinko içeren bir C vitamini ile başladım covit salgını ilk başladığı sıralarda
çinkonun zaten en büyük yan etkisi iştah açması

aile hekiminle görüşüp değerlerine baktırıp vitamin takviyesiyle işe başla bence, bide karnında bağırsaklarında zararlı parazit var mı kontrol edebilirler ondan da kilo alamıyo olabilirsin.

Gece uyanıp mantı bile yiyorum ama yok 😂😂😂 benim ki günlük 15 öğün falan
Yaa öyle mi. Ben yiyemiyorum mesela onsan dolayı kilo sorunum var yesem alıyorum. Hatta kilo almak için doktor gözetiminde antidepresan kullandım onun sayesinde 12 kilo falan aldım

Bende öyleyim ya yanaklarım o kadar var ki kimse 38 kilo olduğuma inanmıyo
İşte senin avantajın bu şükret buna benim de yanaklarım çukur hep. Peki hastaneye gidip test falan yaptırmadın mı vitamin değerlerin falan

Tahlil yaptirdinizmi hic. Troitler metobolizmaniz vs bunlarda kilo alamamada cok etkili 20 li yaslardayken 45 kilonun uzerine cikamiyordum ne yaparsam yapayim alamiyordum en son doktor vucut dengeni metobolizmanimi bozmak istiyorsun da ilac istiyorsun stres yapma alirsin demisti ama gel gorki aynaya her baktigimda nefret ediypdum uzerime oturmayan kiyafetler gordukce otursa bile zayifligimi nasil ortaya cikartirdi. Bunu kafaya takmayacaksin hicbirseyi takmayacaksin gercekten o zaman almaya basliyosun ne zamanki kilo takintimi biraktim almaya basladim45 nerede 53 54 nerede

Tahlil yaptirdinizmi hic. Troitler metobolizmaniz vs bunlarda kilo alamamada cok etkili 20 li yaslardayken 45 kilonun uzerine cikamiyordum ne yaparsam yapayim alamiyordum en son doktor vucut dengeni metobolizmanimi bozmak istiyorsun da ilac istiyorsun stres yapma alirsin demisti ama gel gorki aynaya her baktigimda nefret ediypdum uzerime oturmayan kiyafetler gordukce otursa bile zayifligimi nasil ortaya cikartirdi. Bunu kafaya takmayacaksin hicbirseyi takmayacaksin gercekten o zaman almaya basliyosun ne zamanki kilo takintimi biraktim almaya basladim45 nerede 53 54 nerede
Herşeyime bakıldı pek takan bi insan değilim ama sanırım almışım bilmiyorum 1 düşük yaptım o zaman 4 kilo almıştım düşünce geri gitti hepsi

Herşeyime bakıldı pek takan bi insan değilim ama sanırım almışım bilmiyorum 1 düşük yaptım o zaman 4 kilo almıştım düşünce geri gitti hepsi
Zamanla alicaksinizdir herhangi gibi bir saglik problemi yoksa guzel saglikli olmak onemli olan birakin zayif kalsin vucudunuz zamaninda kafayi takmis biri olarak soyluyorum vucudunuzu oldugu gibi kabul edip sevin ozaman bu sorular kaybolup gidiyor

Merhaba biraz geç ama yeni görüyorum😊
Seni okadar iyi anlıyorumki kendimi bildim bileli 40kg.üzerine çıkmamıstım.yemek yemiyomuşum meğer taki dr.verdiği prakten şurupla tanışana kadar tek sorun uyku yapmasıydı ve ısrarla bir hafta devam ettim 3 kg cık aldırdı bu arada kg aldigimi gorunce dahada hevesim arttı arastirmaya basladım aktarları ve buldum hiç bir yan etkisi yok bitkisel karışım metabolizmayı dengeliyor ve istah açiyor bu sayede yediklerin kiloya donüşüyor.bi arastir ismi bombax etkisini göreceksin.bana 10 kg hediyesi oldu🙏

X