Kilo alamıyorum yardım edin

LOTUS0

Hayattaki tek muhatabım kediler olsaydı keşke
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
5.658
9.836
1.56 boyum var 38 kiloyum şaka gibi ama gerçek 21 yaşındayım
Kilo aldiran bir icecek tarifi var. Kesfette gordum. Ilginizi ceker belki diye yaziyorum.
5 6 tane bebe biskuvisi
Fistik ezmezi
Tam yagli süt
Badem
Bal
Yarim muz

Miktarları yiyebildiginiz olcude arttırabilirsiniz. Isterseniz pekmez de ekleyebilirsiniz. Robottan geçirip sıvı icecek yapabilirsiniz ya da muzu dilimleyip biskuviyi ufalayip bal fıstık ezmesi badem ile yulaf tabagi gibi hazırlayabilirsiniz. Vücuda yararli yaglar almak cok onemli. Fistik ezmesi cok guzel bir nimet.

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ekim 2014
6.550
7.511
Yok ya yiyorum ama alamıyom
ben de böyle diyodum ama kilo almaya başladıktan sonra fark ettim ki ben yemek yemiyomuşum ki, sadece tırtıklıyormuşum..
29 yaşındayım asla 49un üstüne çıkamazdım (hamilelik haricinde) şu an 53 kiloyum ve iştahım da çok güzel açıldı. şimdi 56- 57 idealim benim diyebiliyorum, çünkü önceden kilo alsam nerem nasıl durur hiç bilmiyodum ben 60 olayım falan diyodum :KK70:

en büyük etkeni söylüyorum : stres
ben stresliyken asla yemek yiyemezdim midem bulanırdı yani düşüncesinden bile

ikincisi de vitamin takviyesi. ben çinko içeren bir C vitamini ile başladım covit salgını ilk başladığı sıralarda
çinkonun zaten en büyük yan etkisi iştah açması

aile hekiminle görüşüp değerlerine baktırıp vitamin takviyesiyle işe başla bence, bide karnında bağırsaklarında zararlı parazit var mı kontrol edebilirler ondan da kilo alamıyo olabilirsin.