Kilo almak için dekort ilaç?

Beybisi1234

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2016
31
4
29
arkadaşlar aranızda kilo almak için ilaç kullanan varmı yada dekort adlı bi ilaç kullanan varmı? Çok zayıfım senelerdir böyleyim 42.4 45i bile göremedim hiç görenlerin ay ne kadar zayıfsın öleceksin böyle çöp gibisin demelerinden çok sıkıldım ve zoruma gidiyor. Daha önceden prakten diye bir alerji şurubu denedim yan etkisi iştah açıyordu iştahım açıldı ama kilo alamadım bugün dekort adlı ilaca başladım bakalım neler olucak. Bu türden bir ilaç kullanan
var mı?

Ne ilaci bu vitamin falan mi yoksa prakten gibi yan etkisi kilo yada istah acan bir ilac mi

Normalde kortizonlu bir ilaç enfeksiyon gibi hastalıklarda kullanılıyor tam hatırlamıyorum şu anda günde bir tane içiyorum üç haftada iki kilo aldım ama tabi doktora danışırsan daha iyi olur canım :)

kortizonlu ilaçların ne kadar riskli olduğunu ve gerekli olup da doktor yazmadığı sürece asla kafana göre kullanılmayacak birşey olduğunu biliyorsundur umarım

ilaç falan yalan dolan ya bırakın şerefimizle zayıf kalalım 3 kilo alacağız diye canımızdan mı olalım :KK70: :KK70:

İlaç kullanmak bence yanlış bir seçim. Çünkü tüm ilaçlar karaciğerinize zarar verecek. Etkileri belki uzun yıllar karaciğerinizde devam edecek. Doğa yollarla kilo almaya çalışın mesela kalorisi yüksek yiyecekler nelermiş diye bakıp buna göre kendinize uygun bir diyet listesi oluşturabilirsin. Umarım bu şekilde kısa sürede kilo alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar aranızda kilo almak için ilaç kullanan varmı yada dekort adlı bi ilaç kullanan varmı? Çok zayıfım senelerdir böyleyim 42.4 45i bile göremedim hiç görenlerin ay ne kadar zayıfsın öleceksin böyle çöp gibisin demelerinden çok sıkıldım ve zoruma gidiyor. Daha önceden prakten diye bir alerji şurubu denedim yan etkisi iştah açıyordu iştahım açıldı ama kilo alamadım bugün dekort adlı ilaca başladım bakalım neler olucak. Bu türden bir ilaç kullanan
var mı?
Kesinlikle kullanmamanı tavsiye ediyorum ses sanatçısıyım 1ay boyunca kastan yapıldı ses açıyormuş evet doğru ama 1 ayda t2 kilodan 95 kiloya çıktım berbattı zar zor verdim psikolojiyi bozması yetmezmiş gibi tüm vücut kaslarımda yel oluştu yürüyemez oldum sağlıklı olun zayıf olun arkadaşım milletin ne dediğine bakmayın saygılar

Merhaba günde kactane içtiniz de kilo aldınız
Kilo almak icin sağlığından olmaya deger mi gercekten? Bu tarz ilaclar kafaya gore kullanılacak ilaçlar degil. Kilo almak icin kullanılacak ilaclar hic degil. Lutfen bu baslık kaldırılsın Mune Mune receteli ilacın burada suistimal açısından önerilmesi dogru değil

Bahsettiğiniz ilaç kortizon.

Normalde alerjisi olan bir insan olarak kullandığım ancak kilo almak için asla düzenli kullanmadığım sadece doktorumun atak döneminde müsaade ettiği bir ilaç. Hormon dengesini alt üst eder.

Senelerce de kilo almak için çabalamış biri olarak ilaçları lütfen bu kadar bilinçsiz kullanmayın rica ediyorum.

Bahsedilen ilaç o kadar basit bir ilaç değil.

var mı?
Ne durumdasin?

Kilo almak için kortizol kullanmak mı şaka olsun lütfen. O zaman zayıflamak isteyenler de ölsün ölünce çürüyüp zayıflarsınız. Aynı mantık.

var mı?
23 yaşında kullanmıştım bu ilacı salaklık edip doktor tavsiyesiz aldım. Evet baya kilo aldım ama ciğerlerimi mahvetti. 🤦🏻‍♀️ Doktor tavsiyesiz almayın derim.

X