Kilo almak istiyorum diyetisyen önerisi olan var mı

165 boy 42 kiloyum kilo almak istiyorum diyetisyen araştırıyorum
Zayıf olupta diyetisyen yardımıyla kilo almayı başarabilen var mı
Önerebileceğiniz istanbulda bir diyetisyen var mı yardımcı
Ortalama 3 ay boyunca spraktin şurup kullan. Yanında multivitaminde kullanmalısın şurubu akşam 8 gibi içip sabah pharmaton kullanırsan daha etkili olur. İlk iki hafta etkisini sadece uyku hali olarak görebilirsin bazılarında kullanıldıgı günden itibaren aşırı iştah açıyo bende öyle oldu. Her gece uyumadan önce bir kaç adet cici bebe süt pekmez bal ceviz çikolata shake i yapıp içmelisin iki hafta sonra hızlı kilo almaya başlayacaksın. Telefonuna saat kurarak yeme düzneini ayarla

Ya ben evlenmeden önce 153-58 kgydm sonra cık zayıfladım dugun hazırlıgı vs derken gelinlik giyicem diye kilo vereyim dedm malesef o adı lazım degl bas harfleri herb... İle baslayan diyet ürünleri yuzunden kemik torbasına dondum.3 ayda her gören nolmus sana evleneceskın sıkıntın derdin mi var hastalıklı gibi olmıssun diyordu. Neyse evlendim eşim göreve gidiyiordu ızmaanlar evde aylarca tek kalıyordum ya da memlekete geciyordum evde kaldığım zamanlar alırdım cici bebe tam yagkı süt Nutella ve fıstık ezmesi .. yanında yersen fıstık badem vs ben yemezdim ama oda faydalı hatta muz koyanfa var ... Sabah dolu dolu yarım ekmekli bir kahvaltı yaptım mı bazen ekmek arası dımates salatalık peynır bazen serpme hazırladım kendime arkasından ılık olacak sekilde sutu buyuk boy bardk sut ısıtıp içine bir yemek dolası nutlla ve fındık ezmesi on tane ccibebe iyice eriyene kadar karıstır .. her ogunun arkasından tek dikişte iç biraz fazla sekerli oluyor ve ilk zamanlar mide buandırıyor ama ben nefesimi tutup hızlı hızlı içip arkasından su ıcerdim.😆 Ben gunde iki ogun yiyorum bide aksam yemeginden sonra içerdim sonra hemen yatardım hareketsiz kalıp.bu sekilde sadece bir hafta yaptım ben gozumle pek anlamıyordum kesinlikle de tartıya cıkmuyordum ama gören bu sefer kız sana nolmuş şişmişsin demeye başladı ☺️ hatta esim görevden geldi ooo sana iyi bakmıslar ben yokken dedi baya kollarım kalcalarım doldu falan etli butlu bişey oldum . Yani gunde 2 kez ve ılık olacak sekilde yapmaya içmeye calıs.bıraksan bile sanırım miden büyüyor diye daha cok yeme isteği gelince o kilo gitmiyor hiç. Sonra bıraktım zaten 1 hafta yetti bana.45ken 52kg oldm .Kilolar Benden gitmedi tabi sonra hemen hamile kaldım derken yarım dunyya oldum ulan ne diye o içeçegi içtim zaten kilo alınıyormjs diye pişman oldum dogum yaptım hala kılolarım duruyor😆 suan 60 kgym oda diyet yapmıs halim.not. pek saglıklı degıl ama en hızlı kilo aldıran yöntem o🤷🏼‍♀️

Önerebileceğiniz istanbulda bir diyetisyen var mı yardımcı olur musunuz
Kesinlikle Merve Sayın ☺️ İstanbul’da kendisi. Online da katılabilirsiniz

Bence yatmadan cici bebeli süt ye, yarım ekmek nutella ye gibi tamamen yağlandırma odaklı, sağlıksız beslenme tavsiyelerine sakın kulak asma. Herkes aynı tavsiyeyi verir genelde.

Vejetaryenim. Çok zayıftım. Gittiğim 5 diyetisyen “et yemezsen kilo alamazsın, sağlıklı olamazsın” dedi direkt. 167 ve 40 kg dım. En son baya derin araştırarak Diyetisyen Beste Alimert’i buldum. Bana tabağımı nasıl dengeleyeceğimi, spor yapıyorsam nasıl besleneceğimi, spor yapmadığım günün tabaklarını tek tek öğretti. Elime bir liste tutuşturup göndermedi. Elbette listelerim vardı. Ama mantığını öğretti. Spor hocamla görüşür, programa göre bile şekil verirdi. Sayesinde düzgün beslenerek, yağ-kas dengemi sağlayarak istediğim kiloya çıktım. Şimdi kilomu koruyarak hayatıma devam ediyorum. Öğrettikleri hala aklımda. Kesinlikle tavsiye ederim.

İnstagram hesabı : Beste Alimert Altunörs (@diyetisyenbestealimert) • Instagram photos and videos

1.70 boy ile 42 kiloydum şuan 55 kiloyum cici bebeden yararlandım ama diyetisyene gitmekten çok psikologa git cunki böyle olunca yeme bozuklugumuz olduğu ortaya çıkıyor stresten veya başka bir sebebten yemiyordum bana iştah acıcı bir hap yazdı ve ben yemek yerken bile midem kazınıyordu asla tokluk hissi yasamıyordum ben ya inanamıyordum yemek yemeye bile erinen ben yemek yemezsem yerlerde sürünüyordum yerken bile acıkıyordum bu şekilde midem büyüdü yatarken de cici bebe takviyesi yaptım sütle eritip içtim ve kilo aldım

1.70 boy ile 42 kiloydum şuan 55 kiloyum cici bebeden yararlandım ama diyetisyene gitmekten çok psikologa git cunki böyle olunca yeme bozuklugumuz olduğu ortaya çıkıyor stresten veya başka bir sebebten yemiyordum bana iştah acıcı bir hap yazdı ve ben yemek yerken bile midem kazınıyordu asla tokluk hissi yasamıyordum ben ya inanamıyordum yemek yemeye bile erinen ben yemek yemezsem yerlerde sürünüyordum yerken bile acıkıyordum bu şekilde midem büyüdü yatarken de cici bebe takviyesi yaptım sütle eritip içtim ve kilo aldım
Merhaba özelden ilacın ismini yazar mısınız

Senelerce kilo almak için hep girişimlerde bulundum.ama hep pes edip yarı yolda bıraktım.ikk çocuğuma 40 kg ile hamile kaldim.26 kg aldim doğumdan sonra kilomu korudum.ama mide rahatsızlığı yaşadım ve 47 kg ya düştüm maalesef.Allah o günleri bir daha yaşatmasın.esim kilo alayim diye sürekli laf söylüyordu.cevremdekiler de çok zayıfsın diyorlardı sürekli.ve psikiyatri ye gittim.bana iştah açıcı hafif bir hap yazdı çok şükür 1 sene içinde 23 kg aldim.su an hamileyim.baslarda 3 kg verdim yemek yiyemedim diye.ama çok şükür istediğim kilodayim.kilo almak kilo vermekten çok çok daha kolay.bunj gittiğim beslenme uzmanı da söylemişti.insallah sen de kilo alırsın.isteyen herkes alir

Senelerce kilo almak için hep girişimlerde bulundum.ama hep pes edip yarı yolda bıraktım.ikk çocuğuma 40 kg ile hamile kaldim.26 kg aldim doğumdan sonra kilomu korudum.ama mide rahatsızlığı yaşadım ve 47 kg ya düştüm maalesef.Allah o günleri bir daha yaşatmasın.esim kilo alayim diye sürekli laf söylüyordu.cevremdekiler de çok zayıfsın diyorlardı sürekli.ve psikiyatri ye gittim.bana iştah açıcı hafif bir hap yazdı çok şükür 1 sene içinde 23 kg aldim.su an hamileyim.baslarda 3 kg verdim yemek yiyemedim diye.ama çok şükür istediğim kilodayim.kilo almak kilo vermekten çok çok daha kolay.bunj gittiğim beslenme uzmanı da söylemişti.insallah sen de kilo alırsın.isteyen herkes alir
Kilo almak kilo vermekten çok daha zor yazacaktim .duzeltiyorum

Ne mutlu zayıfsın otur oturduğun yerde biz kendimizi parçalıyoruz zayıflayaylım diye 😁

Maalesef diyetisyen öneremeyeceğim.
Yüksek kalorili olup yağı az olacak şekilde tarifler araştır bence.
Yumurta ve süt alerjin yoksa bir tane ben yazayım.
3 yumurtayı çırp. 1 su bardağı süt ekle. Yulafı robotta çek un haline getir. 1 muz at içine hafif yagladıgın tavada bir pancake yap. Ortalama 900 kaloriye yakındır bu tarif. Yanına beyazpeynir tahin pekmez zeytin kaşar peynir ile 1300 kaloriyi rahat tamamlarsin.Proteinini yağdan yüksek tutmaya çalış. Daha ince dursan da postürün daha düzgün ve şekilli olur. Tavuk yiyebiliyorsan (ben hiç sevmem ondan dedim 🤭) Tavuk pilav salata tarzı tüketebilirsin. Ara öğünlerde shake tarzı hazirlayabilirsin yine muzlu bebe bisküvili. Fatsecret uygulamasını indir orda kalorileri sen yediklerini yazdıkça gün boyu hesaplıyor. Bende 50.50 düşmüşüm 168 boyum ama çok ince ince durdugum için yeniden başlıyorum kilo almaya mecburen. Bu kez daha temiz içeriklerle ağırlığımı arttırmaya çalışıyorum.

Merhabalar bende de aynı sorun var rica etsem iştah açıcı ilacın ismini özelden yazar mısınız

Gülsüm özmen var bende 165 boy 44 kiloydum suan 46 oldum 1 ay oldu biraz zor aljniyor kilo.gulsum hanim liste cikartiyor ilk hafta zorlandim. Yogun tempoda calistigim icin ara ogunleri atladim yine oyle bile olsa aldim cok sukur insallah daha da alacagimi umuyorum.

1.70 boy ile 42 kiloydum şuan 55 kiloyum cici bebeden yararlandım ama diyetisyene gitmekten çok psikologa git cunki böyle olunca yeme bozuklugumuz olduğu ortaya çıkıyor stresten veya başka bir sebebten yemiyordum bana iştah acıcı bir hap yazdı ve ben yemek yerken bile midem kazınıyordu asla tokluk hissi yasamıyordum ben ya inanamıyordum yemek yemeye bile erinen ben yemek yemezsem yerlerde sürünüyordum yerken bile acıkıyordum bu şekilde midem büyüdü yatarken de cici bebe takviyesi
Merhabalar bende de aynı sorun var rica etsem iştah açıcı ilacın ismini özelden yazar mısınız
Ilacın aď ne.belki kullanmisimdir.

Kilo almak kilo vermekten çok daha zor yazacaktim .duzeltiyorum
Nasil daha zor olabilir? Hiç mi pizza, Hamburger, patates kızartması yemiyorsununuz? Çikolata, cips, Nutella, fıstık ezmesi? Sağlıklı kilo almak diye tam anlamıyla bir şey yok. Kas da kazanayım diyorsanız bunlarla beraber yumurta, yogurt, peynir, et ürünleri yediniz mi tamamdır. Sizi tanımıyorum sözlerim özel olarak size de değil ancak kişinin özel olarak mide vs sorunu yoksa, ufak ufak bu tarz şeyler yemeye başlayarak iştahının açılacağına ve kilo alacağına inanıyorum. Ben kendim de kilo almış biri olarak bunun yolu yemekten geçiyor. Bence çoğu zayıf insan yemek yemiyor yedikleri 200 kaloriyi yemekten sayıp sonra neden kilo alamıyorum diyor. Kiloyu korumak için bile minimum 1400 kalori gerekiyor. Tabii ki hiç bir şey yenmeden kilo alınamaz. Ama cidden anlamadığım bunca güzel ve kalorili yiyeceği insanların nasıl yemediği sonra da ilaç gibi gece bebe bisküvisi vs önerisinde bulunuluyor ilginç geliyor. Bence kendinize yemekten mutlu olacağınız bir kaç çeşit yemek ve atıştırmalık bulup bunu hem gün içinde hem de akşam yemekten sonra yeseniz hiçbir sorununuz kalmaz.

Nasil daha zor olabilir? Hiç mi pizza, Hamburger, patates kızartması yemiyorsununuz? Çikolata, cips, Nutella, fıstık ezmesi? Sağlıklı kilo almak diye tam anlamıyla bir şey yok. Kas da kazanayım diyorsanız bunlarla beraber yumurta, yogurt, peynir, et ürünleri yediniz mi tamamdır. Sizi tanımıyorum sözlerim özel olarak size de değil ancak kişinin özel olarak mide vs sorunu yoksa, ufak ufak bu tarz şeyler yemeye başlayarak iştahının açılacağına ve kilo alacağına inanıyorum. Ben kendim de kilo almış biri olarak bunun yolu yemekten geçiyor. Bence çoğu zayıf insan yemek yemiyor yedikleri 200 kaloriyi yemekten sayıp sonra neden kilo alamıyorum diyor. Kiloyu korumak için bile minimum 1400 kalori gerekiyor. Tabii ki hiç bir şey yenmeden kilo alınamaz. Ama cidden anlamadığım bunca güzel ve kalorili yiyeceği insanların nasıl yemediği sonra da ilaç gibi gece bebe bisküvisi vs önerisinde bulunuluyor ilginç geliyor. Bence kendinize yemekten mutlu olacağınız bir kaç çeşit yemek ve atıştırmalık bulup bunu hem gün içinde hem de akşam yemekten sonra yeseniz hiçbir sorununuz kalmaz.
Nasil biliyor musun?dolu bardak sivi alır mı?mide yi de öyle düşün.midenin küçük olduğunu azicik yiyince hemen dolduğunda birsey almadığını düşün.cunku dolu.zayif olan kişinin kilo alması için normal yediğinden 2 kat fazla yemesi gerekiyor.yemek pekte mümkün olmadığı için kilo alamıyorsun.kendini zorlasan miden kalkiyor.basina gelmeyen bilemez.bunun için büyük konuşmamak lazım.mide rahatsızlığı yaşadığın zamanda benzer olayla karşılaşabilirsiniz.Allah korusun

X