Kilo almakla ilgili öneri, kilo alma arkadaşı😅

wonka16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2020
3
6
23
Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅

Merhabalar 19 yaşında 154 boyunda 38 kilo bir kızım🐥 bu durum beni uzun zamandır rahatsız ediyor aslında doktora gittim herhangi bir sağlık problemim yok sadece stresten dolayı kilo alamıyorum hatta veriyorum bombax adında bir ürün aldım iştahım yok onunla destekleyerek midemi büyütmek en azından 45 kiloyu görebilmek istiyorum kilo almakla ilgili tecrübesi önerisi olan varsa yoruma mutlaka bekliyorum ayrıca benim gibi kilo almak isteyen varsa yine yorum bırakması yeterli birbirimizi darlayarak bu yolda birbirimize arkadaş olarak alabiliriz diye düşünüyorum😅
bende senin gibiyim kilo almak için diyetisyene bile gittim. olmayınca olmuyor çok zorlama bizim yapımız kiloya müsait değil. bende çok mücadele ettim ama artık bu durumu kabullendim

bende senin gibiyim kilo almak için diyetisyene bile gittim. olmayınca olmuyor çok zorlama bizim yapımız kiloya müsait değil. bende çok mücadele ettim ama artık bu durumu kabullendim
Ben de diyetisyene gittim aslında almaya başlamıştım ama sınav hazırlık sürecinde olduğum için stresten yine verdim ve devam edemedim o yüzden tekrar denemek istiyorum

ben de 20 yaşındayım lise2 deyken 44,5-45 kg arasıydım (158 boyum). lise 4te sınav stresinden 40-41 civarına düştüm
Şu an 43,6ya kadar çıktım zor geldim tabi bu kiloya ama tek çözüm yemek yemek ve kas ağırlıklı spor yapmak, gerekirse protein tozu kullanmak. bu arada sigara kullanıyorsan o da kilo almanı engelliyor. az ye ama sık yemeye çalış. yavaş yavaş kilo al, yeter ki kalıcı bi kilo olsun. 45 hedefindeyim bakalım hedef koy vazgeçme olcaz buraya da yaz sürekli yaptıklarını ve kilonu merak ettim

beeen🥰 benim boyum da kısa miniş gibi geziyordum😂😂 ama hala süper olmasa da allah’a şükür vücudum oturdu sayılır. hala çalışıyorum 45.300’deyim. beraber devam edelim mi? diyetisyenimden o kadar memnunum ki hatta bir devlet hastanesi biliyor musun🥰 kendisi hacettepe mezunu ben daha önce hastane hastane dolaştım hep bana anlaşmalı oldukları takviye gıdalar almamı önerdiler ve hazır liste verdiler ye de ye 10 dk ya muayenem bitti. bu doktorumla yarım saat sohbet ettik bilirsiniz diyetisyenler yoğun tempo olmaz bir dahiliye gibi. senle de listemi paylaşırım birazcık ağır ben yerken birkaç kez öğürüyorum 🤮🤮 ama sonucunu da aldım bırakmak istemiyorum 50 ye kadar yolum var. hadi birbirimize destek olalım bir grup kuralım 🙏🏻

Keşke bi sihirli değnek olsa da az paylaşsam sizinle 😍 öyle de zor böyle de yaşınız genç alırsınız ileride kilolar yerleşir dert etmeyin bence hiç

beeen🥰 benim boyum da kısa miniş gibi geziyordum😂😂 ama hala süper olmasa da allah’a şükür vücudum oturdu sayılır. hala çalışıyorum 45.300’deyim. beraber devam edelim mi? diyetisyenimden o kadar memnunum ki hatta bir devlet hastanesi biliyor musun🥰 kendisi hacettepe mezunu ben daha önce hastane hastane dolaştım hep bana anlaşmalı oldukları takviye gıdalar almamı önerdiler ve hazır liste verdiler ye de ye 10 dk ya muayenem bitti. bu doktorumla yarım saat sohbet ettik bilirsiniz diyetisyenler yoğun tempo olmaz bir dahiliye gibi. senle de listemi paylaşırım birazcık ağır ben yerken birkaç kez öğürüyorum 🤮🤮 ama sonucunu da aldım bırakmak istemiyorum 50 ye kadar yolum var. hadi birbirimize destek olalım bir grup kuralım 🙏🏻
Olurr bugün rekor kırdım 43.8 allaah hedefe yaklaşıyorum:halay: Diyet listeni çok merak ettim sebze felansa hiç sıkıntı yok hep yerim 😂 Nasıl grup kurucaz kuralımm

Aksam yemeklerinden sonra cerez ve tatli benzeri seyleri yerseniz (hatrı sayılır derecede ama) sanırım alırsınız.Çünkü ben bunlari yemeyerek verdim kilolarimi.Normalde öğünlerim asla fazla degildir.1 dilim ekmekten fazlasini yemem ama beni yakan o aksam yemegi sonralariymis.Düz mantik kullandim yanlis anlamayin saglikli olup olmadigini bilmiyorum tabii sizler icin.Verdigim kilolar az buz degil onlarca o yüzden yazdim.Diyetisyen ile devam etmek en iyisi bence👍

24 yaşındayım, 160 cm boyunda ve 44-45 kiloyum. Çocuk sanıyorlar beni, ciddiye almıyorlar çoğu zaman. Ben kilo almak için spor salonuna yazılmıştım, diyetisyeni de vardı. Spor ve diyetle 3,5 kiloya yakın kilo almıştım 1.5-2 ayda. Haftada iki kere protein tozu içiyordum spordan sonra. Ama pandemiden dolayı gidemedim, sporum yarıda kaldı. Ben de yeniden eski kiloma döndüm.

Kizlar ben 29 yasindayim
158 boyundayim ve 47-48 kilolarda geziniyorum😂
Varsa diyetisyen listeniz bana da iletir misiniz?

Violett90 Violett90 Bence senin kilon gayet ideal hatta en ideali😂 Ama sorun orantılı olmamasıyla diyetisyen değil sporla alakalı diye düşünüyorum
Benim kemiklerim cok ince. O yuzden baya zayif duruyorum aslinda
Of spor hic benlik degil😂😂 useniyorum
Ve yoruluyorum bir ara yoga yapayim dedim omzumu kiriyordum. Sonra iyice biraktim

163 boyunda 49 kilo civarındayım. Kemiklerim küçük olduğu için zayıf gözüküyorum. 43 kilodan çıktım bu kiloya ama aylardır burada kaldım. Diyetisyen önerisi olan var mı ? Hedefim 53.

Doktor ismini söyler misiniz?

Şu cici bebe karışımını yiyin arkadaşlar ,ve özellikle gece patates kızartması , makarna vb . Ben bu şekilde 2 kilo aldım tabii 2 ayda aldım😀😀 bazen olmayınca da cidden olmuyor

kahvaltıda ne olursa olsun 2 haslanmıs yumurta ve yıyebıldığım kadar ekemek yerdım zeytınyagına banıp..yanına haşlanmış patates ceviz vb seyler ekleyebılırsın..
kilo almak için kızartma vb zararlı yıyecekler şartı yok..sağlıklı yıyerek kılo almaya bakın..
Bu sekilde 48 den 52 ye geldim çok şükür..üstelik sindırim sistemı hastalığım varken..

X