Kilo vermek ve sarkmama

alya_899

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2022
20
3
33
Arkadaşlar merhaba beniim boyum 161 kilom 73 hayatimda ilk defa bu kadar kilolu oldum istemeden saglik sorunlarim yuzunden oldu anliyamadim simdi bu kiloyu vermek istiyorum ama korkularim var sarkmak istemiyorum benim goguslerim 60 kilolardayken 80 di gogus olcum memnumdum cok simdi buyuduler kilodan dolayi 95 veya 100 beden.ben enfazla 60 kilo civarinda olmak istiyorum yine eski halime dönermi fizik şeklim sizce goguslerim şekli ozellikle olsun gogusteki derimde kuculup eski sekline donmesini okadar cok istiyorumki ve saglik sorunlarimdan vucudumda vitaminsizlikten bi donem cok yetersiz beslenmek zorunda kaldim derimde cok kuruma oldu bu sekilde kilo versem sarkma olurmu ? ve bu kuruluk olustuktan sonra cok catlaklar oldu vucudumda ve daha hic kilo vermedim enfazla 1 kilo vermisimdir. kolumda yumusama ve bacak aralarimda biraz yumusama olustu sallanma var eskiden derilerim cok sıkıydi ve iyiydi boyle sorunum yoktu hep saglik sorunlarindan.bu durum duzelirmi napcagimi sasirdim hem kilo vermek istiyorum 12 kilo kadar hemde sarkmamak.

Kas calışması yanımfa kolajen c vitamini ve balık yağı takiye gıda alınması gerekiyormuş. Nefte bir oğlan cok kilo vermiş bu şekilde sarkmalardan kurtuşmuş. Videı linkini atıcam

TAMER GEREK youtube den bakabilirsiniz.

Sarkık deri ölü deri mekikle zor toparlanıyor. Hızlı verilince sarkmalar oluyor. Ben 40 günlük lohusa iken verdim sarktı deri sezeryan olunca toplamadı. Aşırı göbek olunca korse de takanadım. Haftada 5 gün tüm vücud ve bölgesel çalışıyorum çok az gidiyor sarkıklık gitmiyor
Sporla tajviye gıda ile yapicam.

En iyi kolejen kelle paça aslında içebilirsebiz şifa olsun.

Her dönem kilo alınıo veriliyor. Ben83 tüm sanırım doğuma 85 ile girdim. 40 günde 15 kilo gitti. Doktor vermisin baya dedi. Harketsizlik multi..vitamin. kuruyemiş... ekmek arası... börek ...tatlı... pişman değilim... zevkle yedim.. sonta hepsini verdim.. şimdi 54-56 arası gidio geliyorum.. evdeyim işi bıraktım. Sabahları oplum uyurken dans veya zumba..
Growith jo
Growingannas
Caroline girman .. videolardı

Benim spor günlüklerim var eğlenceli zumba videoları attım yapmalısınız.

Kas calışması yanımfa kolajen c vitamini ve balık yağı takiye gıda alınması gerekiyormuş. Nefte bir oğlan cok kilo vermiş bu şekilde sarkmalardan kurtuşmuş. Videı linkini atıcam
Evet bende o vitaminleri icemiyorum ayretten yuzumde roza cilt rahatsizligi var yuzume yanma yapiyor birde midem rahatsiz yanma cok yapiyor oyuzden besinlerden ne kadar alabilirsem diye dusunuyorum

Evet bende o vitaminleri icemiyorum ayretten yuzumde roza cilt rahatsizligi var yuzume yanma yapiyor birde midem rahatsiz yanma cok oyuzden besinlerden ne kadar alabilirsem diye dusunuyorum

Evet bende o vitaminleri icemiyorum ayretten yuzumde roza cilt rahatsizligi var yuzume yanma yapiyor birde midem rahatsiz yanma oyuzden besinlerden ne kadar alabilirsem diye dusunuyorum
Her dönem kilo alınıo veriliyor. Ben83 tüm sanırım doğuma 85 ile girdim. 40 günde 15 kilo gitti. Doktor vermisin baya dedi. Harketsizlik multi..vitamin. kuruyemiş... ekmek arası... börek ...tatlı... pişman değilim... zevkle yedim.. sonta hepsini verdim.. şimdi 54-56 arası gidio geliyorum.. evdeyim işi bıraktım. Sabahları oplum uyurken dans veya zumba..
Growith jo
Growingannas
Caroline girman .. videolardı

Benim spor günlüklerim var eğlenceli zumba videoları attım yapmalısınız.
Evet ne guzel vermissiniz.sarkma hic oldumu peki vucudunuzda?ozellikle gogus bacak icleri kolllar sıkıntı Bende cok pismanim aldigima cunku az yiyerek aldim midemde sorun var calismiyor tam kilo yapiyor kolayca hic almak istemedim bu kadar anliyamadim birden almişim hic bu kadar kilolu olmamistim heryerim degismis hic mutlu değilim ozellikle gögüslerim cok buyuduler hic boyle alisik degilim agirlik yapiyor sinirlerim bozuluyor goruntusu bile degismis gevsek duruyor alt kisimlari ama simdi ginede iyiler sizin gögüslerinizde eskisi gibi oldular mi sarkmadan kuculup sıkılastilarmi bende eski halime bi dönebilsem eskisi gibi olamamaktan korkuyorum bende 58 filan olmak isterim veya 60.spor yapmaya calisicam sagligim pek iyi degil oyuzden hep yapamiyorum ama ins yapabilirim bu sporlar sıkılasmayida sagliyormu yazdiklariniz birde deri kuruluğunuz hic oldumu deri kuruluğu bende cok var oda sarkma yapiyormus ?baya soru sordum ama iyi olmak cok istiyorum.

Burda mesajlarin aynisini kac kere yanlislikla fazla yollamisim kusura bakmayin bazisinida goremistim msjinizin tsk ederim anladim hmm uzuldum sarkma yaptigina ins toparlarsiniz.peki sporu kilo verdikten sonrami yaptiniz değilmi birde kilo verirken yaparsaniz pek sarkma olmazmis diyorlar göğuslerinzdede oldumu sarkma dediginiz gibi eniyisi gidadan almak inş deri kuruluğunuzda oldumu

Kas calışması yanımfa kolajen c vitamini ve balık yağı takiye gıda alınması gerekiyormuş. Nefte bir oğlan cok kilo vermiş bu şekilde sarkmalardan kurtuşmuş. vitamin kullanayim dedim oda dokundu mideme yüzüme simdi yeme durumum az daha iyi bir sabah birde aksam yiyebiliyorum birazcik midemden dolayi.bikaç ay önce tek ögün beslenmek zorunda kaldim beni maf etti vitaminsiz kaldim buyuzdende.inş besinlerden alirim tekrar.duzelirim umarim ama balik yaği denemek istiyorum bi onu kullanmadim

X