Kilo vermeme yardımcı olun lütfen:(

Kimse ağzına zorla sokmuyosa, yaptığın şey kendine kötülük başka kimseye değil, yemiceksin irade irade irade, bi süre sonra miden küçülcek zaten bu kadar basit, abartmayın.
Size detaylarını inanın uzun uzun yazamayacağım. Sadece size önerim,peşin hükümlü olmayın.

Ya ne tatlı anlatıyosunnn:))) Ya bazen diyorum ki millet ne kilolar veriyor. Bi 20 kg versem,ayda 5 kg en fazla 4 ay yaaa... Ömrüm gidiyor başladım,başlıycam diye.
Ayda 4 5 vermene de gerek yok 3 ver sağlıklı ver,geri almayacağın şekilde,hayat tarzı haline getirebileceğin gibi ver. Ben ilk 4 kilonun gittiğini gördüğümde mutluluktan ağlayacaktım neredeyse, gitsin de kaç giderse gitsin. Bak marttan beri evde kapalı sayılırım 2.5 kilo aldım sadece ve bu gün tekrar başladım kalori saymaya, hiç zor değil gerçekten. Hele çalışıyorsan daha kolay, suyuna çubuk tarçın at, şekerini dengeler. Ben öğlen yemeklerinde neler neler yedim ama 1500ü aşmadığın sürece hiç mesele yok. Öğlen lahmacun yeme kebap ye protein daha yüksek onda mesela 😁 akşam yemeğini evde yediğinden düzenlemen çok daha kolay. Tatlı yemeyi koyduysan kafaya bir önceki öğünde düşük kalorili şeyler ye. Gerçekten çok kolay. Yazları kilo alıyorum evet ama sonra diyete geri dönüyorum, gidiyorlar. Hayat kalitenden ödün vermiyorsun. Ben mutlu mutlu zayıfladım 😁 bir de diyetle beraber boynundan dizine kadar sıkılaştırıcı kullan kolkar dahil, bu çok önemli

Bu arada ekleyeyim ben ergenlikten 35 yaşına kadar 70 kilonun altını hiç görmemiş bir insandım, yani yerleşik kiloyu verdim

Ayda 4 5 vermene de gerek yok 3 ver sağlıklı ver,geri almayacağın şekilde,hayat tarzı haline getirebileceğin gibi ver. Ben ilk 4 kilonun gittiğini gördüğümde mutluluktan ağlayacaktım neredeyse, gitsin de kaç giderse gitsin. Bak marttan beri evde kapalı sayılırım 2.5 kilo aldım sadece ve bu gün tekrar başladım kalori saymaya, hiç zor değil gerçekten. Hele çalışıyorsan daha kolay, suyuna çubuk tarçın at, şekerini dengeler. Ben öğlen yemeklerinde neler neler yedim ama 1500ü aşmadığın sürece hiç mesele yok. Öğlen lahmacun yeme kebap ye protein daha yüksek onda mesela 😁 akşam yemeğini evde yediğinden düzenlemen çok daha kolay. Tatlı yemeyi koyduysan kafaya bir önceki öğünde düşük kalorili şeyler ye. Gerçekten çok kolay. Yazları kilo alıyorum evet ama sonra diyete geri dönüyorum, gidiyorlar. Hayat kalitenden ödün vermiyorsun. Ben mutlu mutlu zayıfladım 😁 bir de diyetle beraber boynundan dizine kadar sıkılaştırıcı kullan kolkar dahil, bu çok önemli
Korse gibi bişiy mi bahsettiğin? Kesinlikle denemeyi geçtim,başlayacağım ve başaracağım. Başka ihtimal düşünmemem gerekli.

Bence bu dediklerinizi kilo verdikten sonra koruma aşamasında yapmam gerekiyor:) Başlamam gerek kesinlikle! Yaş oldu 35. En güzel yıllarım kilolu geçti ya,çok acıyorum ama Önüme bakmam lazım şimdi. Tatlı krizlerini nasıl yönetiyorsunuz peki? En zayıf noktam.
Sütlü hafif tatlılar favorim, çikolata kek şerbetli tatlı başka tatlılar yok diyecek kadar az
Genelde kuru incir yiyorum şiddetli tatlı krizlerinde

Korse gibi bişiy mi bahsettiğin? Kesinlikle denemeyi geçtim,başlayacağım ve başaracağım. Başka ihtimal düşünmemem gerekli.
Sıkılaştırıcı krem bahsettiğim şey, ben nivea q10 plus kullandım siz de marka araştırın gönlünüze göre birini alın ve mutlaka düzenli kullanın

Sıkılaştırıcı krem bahsettiğim şey, ben nivea q10 plus kullandım siz de marka araştırın gönlünüze göre birini alın ve mutlaka düzenli kullanın
Anladım,sarkmalara karşı diyorsunuz. Sporla destekli de sağlanabilir aslında değil mi bu? Çok teşekkür ederim cevaplarınıza... Çok iyi geldi inanın!

Anladım,sarkmalara karşı diyorsunuz. Sporla destekli de sağlanabilir aslında değil mi bu? Çok teşekkür ederim cevaplarınıza... Çok iyi geldi inanın!
Spor yapabilirseniz harika tabi ama siz sıkılaştırıcıyı mutlaka kullanın, ben karnıma kullanmıştım ama kollarım hiç aklıma gelmemişti 😅 şimdi onları toparlamaya çalışıyorum

Sütlü hafif tatlılar favorim, çikolata kek şerbetli tatlı başka tatlılar yok diyecek kadar az
Genelde kuru incir yiyorum şiddetli tatlı krizlerinde
Kuru kayısı sever ve tüketirim. Ancak incire göre şeker oranı nedir onu bilemiyorum.Çok teşekkür ederim cevaplarınız için... Umarım,başarabilirim. İlerlemek için adım atmak gerekli! Mental olarak hazırlamam gerekiyor kendimi ama bu elbette aylar sürmemeli :))) Dilerim bikaç ay sonra buraya dilediğim şahane cümleleri kurabilirim.

Merhaba! 1.62 boy 79 kg. 20 kg vermem gerekiyor ve veremiyorum. O motivasyona sahip değilim,bırakın devam etmeyi,başlayamıyorum bile... Ya lütfen bi cümle de olsa bişiy söyleyin. Nasıl başlarım,nasıl devam ettiririm? Bi ara 2 ayda 11 kg vermiştim ama o motivasyon yok şu an! Bi el atsanız bana ya.. :KK43:
Herşeyden azar azar ye kalori say günlük 1300 kaloriyi geçme yine 10 kilo verirsin.

Spor yapabilirseniz harika tabi ama siz sıkılaştırıcıyı mutlaka kullanın, ben karnıma kullanmıştım ama kollarım hiç aklıma gelmemişti 😅 şimdi onları toparlamaya çalışıyorum
Kollar evet sarktığı zaman kötü duruyor. Kaçtan kaça ne kadar zamanda düştünüz acaba?

Kilo vermek isteyen hanımcıklarım, bana özelden ulaşın size hayatınızın formülünü vereyim. Asla pişman olmayacaksınız, denemeye değer ☺️

X