Kilolarım İradesizliğim Hiç Olmayan Dişil Enerjim Ve Ben

:KK70:
ben karşı cinse kızgınım bir süre ortalıkta gözükmesinler, bi kaşık suda boğacağım onları :KK70:
iyi olmak yaramıyor kızan, küsen, trip yapan, onunla görüşme buraya gitme diye kısıtlayan lazım belli ki onlara.
zorlukları birlikte aşarız diyen, işim yoğun dediğinde saygı duyan, çirkeflik yapmayan biri olarak yaranamıyorum.
bu yüzden sevgimi hak etmediler, iç çamaşırımı da hak etmiyorlar :KK70:
dantelli sütyeni, tangayı, jartiyeri başlarında çalasım var.
günlük giymeye çok var zaten ben diğer zamanlar için almak istiyorum, yani almam lazım.
sonuçta bugün kızarım yarın kızmam belli olmaz :)

Sizin mevzuyu bilmiyorum saygisizlik, cirkeflik degilde herşeye de uyumlu anlayisli olacagim diye kasmamak, rahat olsun diye herseye tamam olur, sorun yok dememek lazim diye dusunuyorum kendimce. 😁

Öncelikle psikolojik olarak güçlü hissetmeniz gerekiyor ve bence bir destek almaya baslayarak ipin ucunu tutabılırsınız...Hem konusmakda iyi gelecek ve profesyonel birinin yönlendirmeleriyle iradenize sahip çıkabilirsiniz bu hayatta herşey için...Kilo,özgüven ya da başka başka sorunlar...Bence yemek yeme istegi vs. tamamen ruhunuzdaki çatlaklardan kaynaklanabılır ve ilişik oldugunu dusunuyorum. Zaten bu durumunuz sizi rahatsız etmeye baslamıs artık gördüğüm kadarıyla bence bu da bir ilk adımdır..Şimdi sonraki hamlelerınızı dusunun...

Duygusal yeme bozukluğuna sahipsiniz gibi duruyor. Önce neden fazla yediğinizi saptamaya çalışın. Kendiniz, ya da uzman yardımı alarak... Nedeni bulunca inanın çözüm de çorap söküğü gibi gelecek.🤗Anne babamızı seçemiyoruz malesef. Bazı anne babalar fiilimsi gibi, annemsi ve babamsı onlar. Sözde anne baba gibi görünüyorlar; ama özde alâkaları yok. 😉Benimkiler de daha ben 4 5 yaşlarındayken benim kilolarıma takmıştı. Yaşıtlarımdan kilolu değildim o zamanlar ; ama kısa olduğum için daha tombul görünürdüm. İstedikleri kıyafetler üzerime olmadığı, beni çevrelerine süslü gösteremedikleri için sürekli bana yiyecek kısıtlaması yaparlardı. Yanlış anlaşılmasın sağlıklı bir alternatif falanda sunmazlardı. Onlar bir tabak pilav yiyorsa örneğin benim tabağıma bir kaşık konurdu ya da konmazdı. İçtigim su bile ölçüyleydi. Beslenme çantam hiç olmadı meselâ. Ya da asla çantama su konmadığı ve alacak bir para vermediklerinden okulda çoğu zaman bildiğiniz okul tuvalet musluklarından kimse görmeden az su içmedim.. 🤷🏻‍♀️ Ben garibim, karnımı doyurmak için onlar evde olmadığı vakitlerde ya da gece yarısı kalkar ne bulursam yerdim. Hiç ayırt etmeden, karnıma ağrılar girinceye kadar yerdim. Bu durum 97 kilo oluncaya kadar devam etti. Her neyse konu uzamasın. Saptadık durumu bir şekilde 55 kiloyum şimdi. Siz de verirsiniz, kendinize inanın. Sağlıklı beslenmek hiç de zor değil. Ama önce şu yeme sebebinizi bulun. 😘

Canım hic korkmamalisin 3 kisi oldu cevremde.Ve acılı bir islem degil asla.Refakatci konusuna da arkadasim baska bir ile gitti tek basına ameliyat icin.Bak kilo vermeye baslayinca umutsuzca baktigin her yola bir ısık tutulacak sanki..
Herşeyin problemi kilo demek degil tabiki ama insani cok cok cok etkiliyor motivasyon icin.
Ameliyatın sonuçları kişiden kişiye göre çok değişebiliyor. Benim iki tanıdığım da verdiği kiloları geri aldı mesela. Bir tanesinin midesinde yaralar oluştu tekrar ameliyata girmek durumunda kaldı. Konu sahibinin rahatsızlığı yokmuş o yüzden sağlıklı şekilde kilo vermek önceliği olmalı.

Ben tatilde bir kızla tanışmıştım, önceden 100 kilonun üzerindeymiş ufak tefek bir şeydi o da. Önceki fotoğraflarını gösterdi şoka girdim 55 kilo vermiş. Ameliyat olmadan spor ve diyetle yapmış. Bunlar da mümkün yani konu sahibi. Umarım istediğiniz görünüşe kavuşursunuz en yakın zamanda.

Ben aç kalamiyorum bu nedenle diyetisyen bana uymuyor su saatte su bu saatte bu ihh olmuyo araştırdım Dukan diyeti yaptım 8 ayda 36 kilo verdim karnım tok bir şekilde internette grupları var kitap var PDF şeklinde Burdada var grup acele etme hiç aceleye gerek yok yavaş yavaş adım afim eğlence haline oyun haline getirerek bu süreci eğlenerek yürüttüm bir sürü önce sonra çektim çevreme attım iltifat duyayım motive olayım diye her fırsatta yürüdüm abartmadan tabi pes etmedim kendimi sevdim ortaya orta yaşlı kadından güzel bir genç kafin doğdu aynı yastayiz doğum yapayım devam edicem ben tavsiye ederim öncelikle kendini sev herşeyin başı bu modeller de değişir kıyafetlerde bedende herşey olur doyur ruhunu en önemli olan o kitap oku gez kahve iç artık ne seviyorsan kimseden utanma çik yürü hersey çok güzel oluyor sonunda inan buna

Ben tatilde bir kızla tanışmıştım, önceden 100 kilonun üzerindeymiş ufak tefek bir şeydi o da. Önceki fotoğraflarını gösterdi şoka girdim 55 kilo vermiş. Ameliyat olmadan spor ve diyetle yapmış. Bunlar da mümkün yani konu sahibi. Umarım istediğiniz görünüşe kavuşursunuz en yakın zamanda.
Bunları yazınca hah komşu akraba örneği de verildi olay bitmiştir deyip aşağılama moduna giriyorlar😂. Halbuki yapan var işte benim neyim eksik kafasına girse okuyan feyz alsa...

Ameliyatın sonuçları kişiden kişiye göre çok değişebiliyor. Benim iki tanıdığım da verdiği kiloları geri aldı mesela. Bir tanesinin midesinde yaralar oluştu tekrar ameliyata girmek durumunda kaldı. Konu sahibinin rahatsızlığı yokmuş o yüzden sağlıklı şekilde kilo vermek önceliği olmalı.

Kisiden kisiye degisir doktordan doktora da degisir elbet haklısınız.İsin özünde finalde her kosulda ne yaparsa yapsın iradeli ve istikrarli olmali👍

Bunları yazınca hah komşu akraba örneği de verildi olay bitmiştir deyip aşağılama moduna giriyorlar😂. Halbuki yapan var işte benim neyim eksik kafasına girse okuyan feyz alsa...
Yani ben iki durumun da olabileceği örneğini vermek için yazdım aslında. Mide ameliyatının da olumsuz sonuçları olabilir ama ameliyatsız, sağlıkla zayıflayanlar da var.

Konu sahibi üstlerde tahlillerinin yapıldığından ama bir şey çıkmadığından bahsetmiş yanlış okumadıysam. Bu durumda diyet-spor ile ilerlemek daha mantıklı tabii ama tamamen kişisel fikrim. Bana gelene kadar daha iyi bilen bir sürü kişi vardır.

Eve gidince yazmalıyım size. Eşşekten düşenin halinden yine düşen anlar çünkü. Yaşınız çok genç ama öncelikle bunu unutmayın, herşey hallolur.

Ben de surekli taciz ediliyorum acaba disil enerjim fazla mi oluyo simdi😃🤣 ben de kilo aldim, issizim cok dertliyim. Yas oldu 31, sadece kedilerim var vs. Hepimiz ayni seyleri yasiyoruz aslinda birazda zamane insanlarinin yuzunden.

Ne jartiyeri, danteli kis geliyo babane donlarinizi hazirlayin🤣

Psikolog degilim ama " babanizla ilgili" kisma takildim ben. Sanirim en buyuk cozulmesi gereken sorun bu.

20kg vermiş biri olarak sana şunu söyleyeceğim dünyanın en zor şeyi yemek yemeyi seven birinin , yememeyi başarmasıdır. Ama tek çözüm var yememek. Hemen bir anda kesmemelisin, öyle olunca misliyle alıyorsun. Porsiyon ufaltmaya git. Ve en önemlisi ben günde 1 saat yürüyordum. Bol su içiyordum. Şimdi doğum yaptım kısa sürede eski bedenime kavuştum. Bi 5 kg fazlam var sadece. Azaltma yöntemini denemeni öneriyorum.

Ben de surekli taciz ediliyorum acaba disil enerjim fazla mi oluyo simdi😃🤣 ben de kilo aldim, issizim cok dertliyim. Yas oldu 31, sadece kedilerim var vs. Hepimiz ayni seyleri yasiyoruz aslinda birazda zamane insanlarinin yuzunden.

Ne jartiyeri, danteli kis geliyo babane donlarinizi hazirlayin🤣

Psikolog degilim ama " babanizla ilgili" kisma takildim ben. Sanirim en buyuk cozulmesi gereken sorun bu.
Evliyim ve o donlardan bende edindim doğum yaptıktan sonra :KK70: dişilik -726272727 :KK70:

Aslında tüp mideyi düşündum ama hem operasyon beni korkutuyor hemde cerrahi operasyon sürecjnde toparlanincaya kadar benimle ilgilenecek kimse yok o yüzden dudunemedim

Maddi olarak sorun olmaz derseniz mide balonunh deneyebilirsiniz. Ameliyat değil yarım saat süren bir operasyon, ben olağım çünkü benim de kilo problemim var. Boyum 1.75-100 kiloyum. Bana göre kilolu da olsalar zayıf da olsalar bütün kadınlar benden güzel. Ve benim de özgüvenimi babam yıktı, sizin gibi değildi ama başka sorunlarım oldu benim de büyürken. Ayı dedi bana mesela, odama çekildiğimde inine girdi derdi; özgüvenimi baltaladı da baltaladı anlayacağınız. Şimdi ben de anca 40 yaşımdan sonra toparlanmaya başladım, siz de geç kalmadınız inanın.

Bi yerden başlamalısın. Ve inan bana sen kendine inandığın sürece yapamıycan hiç bişey yok Yeterki pes etme başladığın işi, sonunu getirene kadar yapmaktan vazgeçme

X