kilolarimla basim belada:((

rukiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
139
12
28
Oncelikle herkese hayırlı aksamlar. Benim kilo problemin var yemeyi aşırı seviyorum.ve dün aynaya baktığımda gobegim tam beş altı aylık hamile göbeği gibiydi.kendimden utandım ve ne yapıyorum kendime böle dedim eşim bile dün ilk defa dedi ki o göbek ne dedi yaa akşam 7 den sonra yemek yok dedi modelin bozuldu ve bugün kendime diyetle ilgili alışveriş yaptım ve ben düğün öncesi 30 kilo vermiş. bi insanım nerdeyse.kızlar biri beni motive etse.artık hiç bi kıyafetin olmuyo. ölmek istiyorum yaa morelim çok bozuk ama yarın başlıcam diyete.

Niye ole diosun ben istedim mi 2 ayda 20kilo veren insanım canm sen kendine bak.

Daha önce nasıl verdiyseniz yine verirsiniz inşallah.
Morelinizi bozmayın.Endokrin bölümünde bir muayene olun ama.Oradan diyetisyene yönlendirirler zaten.
Bilinçsiz diyet yapmayın.

Ay o nasıl motive etmek cidden bosar mi genelde diyo ki kendi sağlığın için ver ama ole değil heralde dusuncelerini merak ediyorum

Diyetisyen gittim 11 kilo verdim sonra bıraktım ben uzmanlaştı artık bu konuda

Oncelikle herkese hayırlı aksamlar. Benim kilo problemin var yemeyi aşırı seviyorum.ve dün aynaya baktığımda gobegim tam beş altı aylık hamile göbeği gibiydi.kendimden utandım ve ne yapıyorum kendime böle dedim eşim bile dün ilk defa dedi ki o göbek ne dedi yaa akşam 7 den sonra yemek yok dedi modelin bozuldu ve bugün kendime diyetle ilgili alışveriş yaptım ve ben düğün öncesi 30 kilo vermiş. bi insanım nerdeyse.kızlar biri beni motive etse.artık hiç bi kıyafetin olmuyo. ölmek istiyorum yaa morelim çok bozuk ama yarın başlıcam diyete.
Jennifer selter:KK69:

Birisi Motive mi dedi?? Hayalim 2kelime o daşöyle

Evin her köşesine eski halinizin olduğu fotoğraflar yerleştirin ister istemez motive olacaksınız. Yemek yemeden önce bol bol su için, su yer "kapladığı" için daha az yiyeceksiniz.
Asla kendinizden utanmayın insan dönem dönem kendini yemeğe verip kilo alabilir.

Evet ben yalnızlığını yiyerek kapatmak istedim bir da kimsem olmadığı için canım sıkıldıkça yedim sora 80 i geçtim

kaç kilosunuz boyunuz ve yaşınız nedir acaba

X