Bebek Beslenmesi Kilosu az bebek icin

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Tufabu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
1
1
27
Bebeğim 10 aylık olucak en son 8 aylıktı Dr. Gittiğimizde kilosu normal diyo ana az yani diğer bebeklerle karşılaştırıyor um gerçekten az kaliyo erken balık yağı veya o tarz bı şey deneyen varmı ?. Dr gittiğimde sormuştum mama dekan hiç önermiyorum dedi ama çocuk yemiyo ne yapım agliyasim geliyo bazen

En iyi cevap
Ah aynı dertteydim ama bıraktım artık 13 aylık kızım yemıyor 10 kılo almıyorsa vermiyorsa 35 haftalık doğmuştu sütüm az yemek yemez sureklı uğraş dur bende bıraktım artık sağlığı yerınde şükür kılo o kadar onemlındegıl bırde her bebek farklı oluyor.
Ah aynı dertteydim ama bıraktım artık 13 aylık kızım yemıyor 10 kılo almıyorsa vermiyorsa 35 haftalık doğmuştu sütüm az yemek yemez sureklı uğraş dur bende bıraktım artık sağlığı yerınde şükür kılo o kadar onemlındegıl bırde her bebek farklı oluyor.

En iyi cevap
1 yaşından itibaren öneriliyor Balık Yağı.Bende sizinle aynı durumdayım doktorlar normal diyor gelişimi için ama eşitlerine bakınca sanki biraz zayıf kalıyor ama önemli değil biraz daha büyüdüklerinde kendileri isterler diye düşünüyorum. 1 yaşından önce balık yağını vermeyin bence

Esitleri yasitlari neden bakıyorsunuz. Hic bir çocuk karşılaştırılmaz. Ayni kandan ayni candan iki kardeş bile farklı olabilir. Çocuklarınız gayet sağlıklıdır gelisimleri normaldir merak etmeyin,siz böyle hissedince bu evlatlarımıza da yansır 😔

X