Kim demiş kadınlar daha cok dedikodu yapar diye..

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
4.632
6.239
O kadar sinir oldum ki az önce otobüsteyim anladıgim kadariyla üc arkadas biri yan tek koltukta digerleri benim arkamdaki ikili koltukta konusuyorlar 3 ü de erkek.Sanirim tanıdıklari birinin evinin önünden gectik Biri diyor ki "bak X in evi, o kac senelik evliydi lan" diye soruyor. Diğeri cevap veriyor 1 mi 2 mi ne dedi anlamadım.Sonra "cocuklari var herhalde baksana balkonda bebek esyası asmışlar" diye konusuldu. Diğer yandaki lafa atlayıp "kahvede onun cocugu olmuyor diye konusuyorlardı yoktur onun cocuğu nereden olsun" dedi ayy otobüsten atmak istedim sunlari ne bicim muhabbetler bunlar ya.Eminim ki tek dedikodu yapan erkekler bunlar değil hadi yapacaksin otobüste yapma bari 🙄

Kahveye sabahın nurunda neden gittikleri belli oldu "dedikodu"
Bazen erkenden kalkıp hangi ara kahvaltı yaptılarsa buraya doluştular diye düşünürdüm demek ki mahalleninin dedikodusu içlerinde patlıyor

Bana enteresan gelmedi zaten erkekler kadinlardan cok dedikodu yapiyor. Kadinlarin adi cikmis okadar. Ama kadina yakisiyor be bir erkegede bak su kac yillik evli bilmem cocugu olmuyorda yakismamis 🤣

O kadar sinir oldum ki az önce otobüsteyim anladıgim kadariyla üc arkadas biri yan tek koltukta digerleri benim arkamdaki ikili koltukta konusuyorlar 3 ü de erkek.Sanirim tanıdıklari birinin evinin önünden gectik Biri diyor ki "bak X in evi, o kac senelik evliydi lan" diye soruyor. Diğeri cevap veriyor 1 mi 2 mi ne dedi anlamadım.Sonra "cocuklari var herhalde baksana balkonda bebek esyası asmışlar" diye konusuldu. Diğer yandaki lafa atlayıp "kahvede onun cocugu olmuyor diye konusuyorlardı yoktur onun cocuğu nereden olsun" dedi ayy otobüsten atmak istedim sunlari ne bicim muhabbetler bunlar ya.Eminim ki tek dedikodu yapan erkekler bunlar değil hadi yapacaksin otobüste yapma bari 🙄
Her kuşu sevdik bi leylek kaldı...

Size ne yahu?

Erkekler daha çok dedikodu yapıyor evet ama bu yaptıkları bence tam olarak dedikodu bile sayılmaz. Evin önünden geçiyorlarmış öyle konuşmuşlar. Ne var bunda?

X