kimsesiz kız için lütfen DUA, YASİN istiyorum :(

potipoto

Mevsimlerden sonbahardayım!
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
2.298
460
arkadaşlar yanımda kalan kimsesiz bir kız var. çok üzülüyorum durumuna. ygs ye hazırladım,normal geçti,ne kötü ne iyi. yarın ve bir sonraki pazar olmak üzere iki lys sınavına girecek.İNŞALLAH ALLAH'ın izniyle sınavı güzel geçer.bunun için lütfen herkesten gücüne göre DUA,YASİN VS. rica ediyorum :KK43:
babası kararciğeri iflas etmiş, tüm damarları kurumuş, hepatit var, şeker komasına girmiş. aklını da yitirmiş. iki gündür bilinç de gitmiş.karaciğer durumu o kadar kötü ki ivik yapılamıyor. hastanede ölüm döşeğinde.
annesi de kendi halinde, o da hasta, saf bir kadın. maddi durumları sıfır.4 çocuğu var.bu kız en büyüğü.anca bunu yanıma alabildim. inş bu kız bir şey kazanır da annesine kardeşlerine bakabilsin dedim.
daha aklıma gelmeyen birçok hastalık ve maddi sorunları var karı kocanın :KK43:
Lütfen bu kız için DUA bekliyorum. adı Esra.
kazansa da kazanmasa da bu kız için elimden geleni yapacağım hayatım boyunca. çünkü kimsesiz. lütfen kızın babası ve kız için DUA bekliyorum lütfen :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:Rabbim babasına da şifa versin inşALLAH. RABBİM DUALARIMI KABUL EYLE:KK61::KK61::KK61:AMİN...AMİN...AMİİİN...

Son düzenleme:
Allah razı olsun.
Rabbim bu mübarek ay'da herşeyi gönüllerine göre versin inşallah.
Şifasını eksik etmesin tüm hastaların üzerinden.

Allah senden razi olsun!!
Senin gibi insanlar çok az kaldi.
Ikiniz icinde dua okuyacam
Allahim yardimiyla Esra başarir sinavlarini ve ailesine yardimci olur.
Keşke benimde elimden birsey gelse.

allah yardımcıları olsun.
ne dertler var..kendimizinkilri dertten sayıp hasta oluyoruz ya..kendime ne desem bilemiyorum

morali çok bozuk bu moralle nasıl girecek sınava onu da bilemiyorum ya. babsı için gün boyunca ağladı. babsı ist de hastaneye yatrlmş.sağolsun ilgilenen bir ablası var adamın. Esra bende kalyr ve ben doğudayım. ya babmı göremezsem diye çöktü bugün kızcağız :KK43:

herkese çok tşk edrim. dualarınız Esra'yı ve babasını bulur inş. Rabbim razı olsun hepinizden. inş kazanır ve ben elimden geldiğince ona da kardeşlerine elimden geleni yapacağım :KK43:

X