Kimyasal gebelik geçiren arkadaşlar bakabilir mi 😔

Inşaallah canım bekleyen herkese nasip olsun beklemek zor gerçekten
Evet zor gerçekten şimdi bende bir mucize olabilir mi diye düşünüyorum hani tam ümidimi kaybetmişler belkide kalp atışını duyarım diyorum ben 18 yaşında doğum yaptım ikincide hemen üstüne hamile kalmisim onlarla büyüdük şimdi bir bebek daha istedik hani anneliği tam anlamıyla yaşayayım bir telaş deilde sindire sindire buyuteyim istedim rabbim nasip ederse insallah bakalm bu ayda korunmadim korunmayı düşünmüyorum zaten on gün sonra adet günüm kasık ağrım ve akıntılarım oluyor takip ediyorum bir hafta daha geçsin hemen test yapicam bakalm inşallah tuttuysa kimyasal olmaz 🙏🙏

Evet zor gerçekten şimdi bende bir mucize olabilir mi diye düşünüyorum hani tam ümidimi kaybetmişler belkide kalp atışını duyarım diyorum ben 18 yaşında doğum yaptım ikincide hemen üstüne hamile kalmisim onlarla büyüdük şimdi bir bebek daha istedik hani anneliği tam anlamıyla yaşayayım bir telaş deilde sindire sindire buyuteyim istedim rabbim nasip ederse insallah bakalm bu ayda korunmadim korunmayı düşünmüyorum zaten on gün sonra adet günüm kasık ağrım ve akıntılarım oluyor takip ediyorum bir hafta daha geçsin hemen test yapicam bakalm inşallah tuttuysa kimyasal olmaz 🙏🙏
Inşaallah olmaz canım kötü düşünme. Ne güzel bak en azından evlat sevgisini iki kez tatmissiniz Allah bağışlasın acılarını göstermesin yine olur stres yapma hiç. 1 buçuk yıllık evliyim ben evlendikten 8 ay sonra hamile kaldım ilk bebeğime çok iyiydi herşey ama kaybettim birden çok büyük açılar yaşadım doğum yaptım bebeğimi gördüm üstüne kürtaj oldum 3 ay sonra tekrar hamile kaldım o da kimyasal oldu işte. Şimdi yine hamile olsam bile tam sevinenem herhalde mutluluğumu tedirgin yaşarım gibi geliyor korkuyorum yeniden bunları yaşamaktan

Inşaallah olmaz canım kötü düşünme. Ne güzel bak en azından evlat sevgisini iki kez tatmissiniz Allah bağışlasın acılarını göstermesin yine olur stres yapma hiç. 1 buçuk yıllık evliyim ben evlendikten 8 ay sonra hamile kaldım ilk bebeğime çok iyiydi herşey ama kaybettim birden çok büyük açılar yaşadım doğum yaptım bebeğimi gördüm üstüne kürtaj oldum 3 ay sonra tekrar hamile kaldım o da kimyasal oldu işte. Şimdi yine hamile olsam bile tam sevinenem herhalde mutluluğumu tedirgin yaşarım gibi geliyor korkuyorum yeniden bunları yaşamaktan
4 aylıkken neden düşük oldu

Kızlar kimyasal gebelikten kaç gün sonra adet oldunuz
Benim 15 gun oldu nerdeyse tarlusal kullaniyorum bitince ancak bende enfeksiyonda var tekrarlayan etkisi varmidir gecikmede bilmiyorum normalde adetlerim duzenlidir cunku burada okumustum bir bayan kimyasaldan sonra 2 ay olmamisti kimisi gununde oluyor kimisi 1 hafta sonra degisiyor kisiye gore

Benim 15 gun oldu nerdeyse tarlusal kullaniyorum bitince ancak bende enfeksiyonda var tekrarlayan etkisi varmidir gecikmede bilmiyorum normalde adetlerim duzenlidir cunku burada okumustum bir bayan kimyasaldan sonra 2 ay olmamisti kimisi gununde oluyor kimisi 1 hafta sonra degisiyor kisiye gore
Anladım canım sağol

İnşallah bu forumda kimyasal gebelikten hemen sonra sağlıklı gebelik yaşayanları çok okudum inşallah nasip olur
İnşallah canm benm ben iki ay üst üste geçirdim kimyasal .. dikkat et yinede iki günde bir iliskini ihmal etme bir daha olursa da benim gibi bekleme hemen yaptır testini 🙏

Kızlar kan pıhtılaşması cıkmayıp genede dusuk yasayan ve ıgneye baslayan varmı doktorım bana ole dedi ama kafam karıstı ya olmaSa yıne dıye

Kızlar kan pıhtılaşması cıkmayıp genede dusuk yasayan ve ıgneye baslayan varmı doktorım bana ole dedi ama kafam karıstı ya olmaSa yıne dıye
Çok bilgim yok canım ama pıhtılaşma yoksa neden iğne kullanacaksın ki o iğne pıhtılaşma önleyici zaten pıhtılaşma yoksa gerek de yoktur bence. başka bir doktora da git sen istersen. Bana doktorum pıhtılaşma çıkarsa başlayacağız iğneye dedi

10 kasım adet günümde olmayınca idrar testi yaptım ve silik çizgi çıktı ertesi gün yani salı günü kan verdim bhcg 44 çıktı aile hekimi gebelik başlangıcı dedi ama takip etmemiz lazım yine gel 2 gün sonra dedi cuma günü tekrar kan verdim bhcg 49.4 çıkmış neredeyse hiç artmamış 😔 kadın doğum doktorumu aradım durumu anlattım laboratuvar sonucu tam ölçememiş olabilir ama kimyasal gebelik gibi degerlerine tekrar baktir dedi kanamayla beraber atıcaksın dedi kanama olmazsa gel dedi. Bugün pembe akıntım oldu kanamaya mı çevirecek bu akıntı? Kimyasal gebelikse bundan sonra nasıl ilerleyecek yaptırmak gereken testler önlemler varmı yardımcı olur musunuz. 4 ay önce erken doğum yaptım suyum gelmesi sebebiyle bebegimi kaybettim şimdi de bu geldi başıma ne yapacagimi bilemiyorum 😔😔😔
Ben 1 yıl önce kimyasal gebelik geçirdim. Adetim 5 gün geçti. 6. Gün test yaptım 2 çizgi cıktı ama.aksamdan kalan bi agrım vardı ve cok fenaydı içimden biseydir kopuyordu sanki. Ve testi sabah yaptım öğlen kanamam oldu ve koyukırmızı kan ve damarlıydı. Yanindusuk yapamaya başlamıştım. 2 gün sonra kan verebildim ve 250 küsür bi değer cıktı tam hatırlamıyorum. Kese görünmeyince 2 gün sonra tekrar kan verdim o zamanda 100 küsür biseye düşmüştü değer. Ve kanamam o sürede canlı kırmızı ve akışkan suluydu. Ve sonunda parca koptu içimden ardından 1 haftaya kadar kan sonra leke ile bitti.

Kızlar kesinlikle kimyasalı onemseyın bende yasadım
Genetik tıp bolumune gıdıp kan testi verin lan pıhtılaşma sına baktırın ben test verdim pıhtılaşma cıktı kimyasal dan sonra ki ay 100mg lık coraspirin basladım gebe kaldım o ay bebem gozukumce hemen kan sulandırıcı ıgneye gectık yoksa bebek tutunmadan dusuyor yada ilerleyen zamanda kalbi duruyor
Benim bir kalp durması sonucu kurtaj ım ve birde kimyasal gebelik yasadım
Ondan dolayı kesinlikle ustune dusun bu durumun
Canim senin bu kan pihtilasma sonucun nezaman cikti yani kac hafta surdu testin sonucu cikmasina? Hamileligin umarim iyi geciyodur kucagina almak nasib olur inshaAllah sagliklica 🌸

X