Kimyasal gebelik geçiren arkadaşlar bakabilir mi 😔

Ben de 6 ay önce 4 aylık hamileyken kaybettim bebeğimi suyum geldi doğum yapmak zorunda kaldım geçen ay da kimyasal geçirdim işte doktorum 1 ay dinlen gebelik düşünme dedi pıhtılaşma testi istedi onu yaptırdım pıhtılaşma çıkmış doktorum kan sulandirici ilaç verdi onu kullanıyorum şimdi bi de folik asit kullanıyorum 2 aydır. Gebelik oluşunca da iğneye geçicez dedi doktorum inşaallah önümüzdeki ay gebelik olur hayırlısıyla. Senin var ne zaman
Cok çok geçmiş canim olsun Allah yasatmasin bir daha
19 kasım bat
Aslın da benim en büyük hamilelik belirtim kasiklarda ki batma ığneleme uyku ve yüzümde ki solgunlasma bu ayda bu belirtileri yaşıyorum göğüs hassasiyeti bu sefer sıfır digerlerinde çok fazlaydı.
Ama söz verdim kendime asla erkenden test yapmayacagim ve en geç 2 3 gün gecikmeyi bekleyeceğim

Cok çok geçmiş canim olsun Allah yasatmasin bir daha
19 kasım bat
Aslın da benim en büyük hamilelik belirtim kasiklarda ki batma ığneleme uyku ve yüzümde ki solgunlasma bu ayda bu belirtileri yaşıyorum göğüs hassasiyeti bu sefer sıfır digerlerinde çok fazlaydı.
Ama söz verdim kendime asla erkenden test yapmayacagim ve en geç 2 3 gün gecikmeyi bekleyeceğim
Bende aynı şekilde düşünüyorum gecikmeyi bekleyeceğim bende başka türlü üzülüyor insan çünkü. Adet belirtileriyle benzediği için Gebelik belirtisi ve bizde gebelik istediğimiz ve beklediğimiz için her belirtiyi gebeliğe yoruyoruz olmayınca da üzülüyoruz hayal kırıklığı yaşıyoruz bu daha da yıpratıyor insanı. Inşaallah güzel haberler verirsin canım 😊

Bende aynı şekilde düşünüyorum gecikmeyi bekleyeceğim bende başka türlü üzülüyor insan çünkü. Adet belirtileriyle benzediği için Gebelik belirtisi ve bizde gebelik istediğimiz ve beklediğimiz için her belirtiyi gebeliğe yoruyoruz olmayınca da üzülüyoruz hayal kırıklığı yaşıyoruz bu daha da yıpratıyor insanı. Inşaallah güzel haberler verirsin canım 😊
Inşallah çok istiyorum ikinciyi.umarim senden de güzel haberler alırım Allah gönlüne göre versin canim😊

Malesef ben hamile değilim geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 1 aydır korunuyorduk gebelik yok yani zaten şuan adetim inşaallah onumuzdeki ay için umudum var Allah kısmet ederse. Allah bekleyen herkese en kısa zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin 🥀
İnşallah Rabbim bütün isteyenlere biran önce nasip etsin sağlıklı bir şekilde

Oğlum 6 yaşına girdi 7 senelik evliyim canom çalıştım borçlar krediler derken uzun ara verdim.simdi okula başlamadan 2.nin vaktidir dedik. Kısmet bekliyoruz
Allah bağışlasın canım iyi olur arayı çok açmamak lazım kardeşlerin 😊 hayırlısı olsun inşaallah

Benim persembe 42 olan sonucum cumartesi 33 olmus kimyasalmi yada yanlis oldulmus olabilirmi hala midem kotu goguslerim aciyor
Kimyasal muhtemelen canım. Göğüslerinin falan da acıyor olması henüz değerlerin sifirlanmadigindan dolayı. Kanama başlar bir iki güne sıfırlanır belirtilerin de sonlanır. Benim de öyle olmuştu kanamdan sonra kalmadı bişey

10 kasım adet günümde olyerinja idrar testi yaptım ve silik çizgi çıktı ertesi gün yani salı günü kan verdim bhcg 44 çıktı aile hekimi gebelik başlangıcı dedi ama takip etmemiz lazım yine gel 2 gün sonra dedi cuma günü tekrar kan verdim bhcg 49.4 çıkmış neredeyse hiç artmamış 😔 kadın doğum doktorumu aradım durumu anlattım laboratuvar sonucu tam ölçememiş olabilir ama kimyasal gebelik gibi degerlerine tekrar baktir dedi kanamayla beraber atıcaksın dedi kanama olmazsa gel dedi. Bugün pembe akıntım oldu kanamaya mı çevirecek bu akıntı? Kimyasal gebelikse bundan sonra nasıl ilerleyecek yaptırmak gereken testler önlemler varmı yardımcı olur musunuz. 4 ay önce erken doğum yaptım suyum gelmesi sebebiyle bebegimi kaybettim şimdi de bu geldi başıma ne yapacagimi bilemiyorum 😔😔😔
Canim basn sagolasun Rabbi m yerini doldursun uzulme bende gecen aylarda kimyasal bi gebelik yasadim suan elhamdulillah cok sukur yine hamileyim yani demem o ki kimyasaldan sonra daha cabuk gebe kaliniyor inseALLAH

Canim basn sagolasun Rabbi m yerini doldursun uzulme bende gecen aylarda kimyasal bi gebelik yasadim suan elhamdulillah cok sukur yine hamileyim yani demem o ki kimyasaldan sonra daha cabuk gebe kaliniyor inseALLAH
Sağol canım Allah razı olsun. Kimyasaldan sonra 1 ay korunma önerdi doktorum o ara pıhtılaşma testi yatırmıştım sonuç 1 ay içinde çıkar dedi o sebeple gebelik düşünme bu ay dedi. Şimdi artık başladık bakalım çalışmalara inşaallah hayırlısıyla güzel sonuç alırım. Hayırlı olsun sana da canım sağlıkla ilerlesin inşallah

Sağol canım Allah razı olsun. Kimyasaldan sonra 1 ay korunma önerdi doktorum o ara pıhtılaşma testi yatırmıştım sonuç 1 ay içinde çıkar dedi o sebeple gebelik düşünme bu ay dedi. Şimdi artık başladık bakalım çalışmalara inşaallah hayırlısıyla güzel sonuç alırım. Hayırlı olsun sana da canım sağlıkla ilerlesin inşallah
Amin canim sagolasin darisi sana hayirli haberler bekliyoruz inseALLAH

Test sonuçlarınız nasıl cıktı peki benim de 3.kimyasal oldu pihtilasmadan suphelenmeye başladım

Test sonuçlarınız nasıl cıktı peki benim de 3.kimyasal oldu pihtilasmadan suphelenmeye başladım
Pıhtılaşma çıktı canım ilaç kullanıyorum şimdi lan sulandırıcı. Hamile olunca da iğneye geçicez dedi doktor. Bende hiç bekleme hemen yaptır önlemini al hemen başta

Pıhtılaşma çıktı canım ilaç kullanıyorum şimdi lan sulandırıcı. Hamile olunca da iğneye geçicez dedi doktor. Bende hiç bekleme hemen yaptır önlemini al hemen
Teşekkür ederim yanıtlarıyım için mutlaka istiycem testi yarın dr ggideceğm
Bu arada coraspin mi verdi

Merhabalar hepinizin yüzü gülsün sonunda 🤗 kızlar benim
12. Gün 114
16. Gün 285
20. Gün 272
22. Gün 278
Sizce değerlerin aynı seviyede kalması kimyasal mı ?

X