Kimyasal gebelik mi? Testimi yorumlar mısınız?

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.527
3.908
Merhaba arkadaşlar, yıllardır üye olduğum kk ya böyle bir başlık açmak çok garip bir duyguymuş o_O

Ben 2 senedir Yasmin ile korunuyordum. Artık yavaş yavaş aklımıza bebek düştüğü için geçen ay bıraktım. Açıkcası hemen olmaz , uzun süre olmazsada çaresine bakarız diyordum. Yumurtlamaya,ilişki vakitlerine hiç dikkat etmemiştim. Bu ay adetim 3 gün gecikti. Bende sabah bir test yaptım ve 2. çizgi silik bir şekilde pozitif çıktı. Doğru mudur yanlış mı derken eşim bir test daha getirdi onu da yaptım o da aynı. Kafam çok karıştı. Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra bu kadar kısa sürede hamile kalan duymamıştım. Gecikmeninde doğum kontrol hapını bırakmanın yan etkisi olarak düşünüyordum ama o zaman bu sonuç neyin nesi ? :KK43: Doğum kontrol hapının etkisiyle kimyasal gebelik olabilir mi ya da değişen hormonların etkisiyle yalancı pozitif? Lütfen yardım edin kan testi için erken olduğunu düşünüyorum.O yüzden hastaneye gitmedim. Ek olarak kasıklarımda batma var 2-3 gündür sanki adet olacakmışım gibi.

IMG_3999.jpeg

X